PDA

Zobacz pełną wersję : o chuście na blogu :) fajnym:) - i na kolejnym blogu też!



lindgren
30-03-2009, 00:52
http://zimno.blog.pl/

notka z wczoraj

bardzo tego bloga lubię!

filandre
30-03-2009, 07:59
Padłam przy Posępnym Filozofie i Mrocznym Myślicielu :lool: Boskie zdjęcia :lol:

rzufik
30-03-2009, 09:46
niesamowite jak ta laska pisze!! :D wow :szok: pięknie!!
moze ją tu zaprosić? czy ona stąd juz?

brikola
30-03-2009, 09:47
mega :)

lindgren
30-03-2009, 09:50
niesamowite jak ta laska pisze!! :D wow :szok: pięknie!!
moze ją tu zaprosić? czy ona stąd juz?


o ile wiem to chyba jej tu nie ma... ale jest z mojego Miasta:)

rzufik
30-03-2009, 09:53
endrusku, jak ona tak pisze to pomyśl jakie cudne posty by nam tu majstrowala :love:
zakochałam się :lol: tylko teraz musze lecieć do Tosia, moze później jakieś zaproszenie jej wyśle na maila :D albo wy tez napiszcie? :) skoro chustowa... :D
a skąd znalazłas ten jej blog?

elbazetka
30-03-2009, 10:11
Fantastyczny blog!Macierzynstwo w zupelnie innej wersji.

lindgren
30-03-2009, 10:16
endrusku, jak ona tak pisze to pomyśl jakie cudne posty by nam tu majstrowala :love:
zakochałam się :lol: tylko teraz musze lecieć do Tosia, moze później jakieś zaproszenie jej wyśle na maila :D albo wy tez napiszcie? :) skoro chustowa... :D
a skąd znalazłas ten jej blog?

od 4 lat go czytam:)) już nie pamiętam skąd, pewnie z jakiegoś linka na jakimś innym blogu:)

węgielek
30-03-2009, 10:23
zimno dostala nagrode w Dziecku za pamietnik czy wspomiki kiedys, kilka lat temu. wiele razy czytalam jej tekst, tak mi sie podobal :)

v
30-03-2009, 10:32
od 4 lat go czytam:)) już nie pamiętam skąd, pewnie z jakiegoś linka na jakimś innym blogu:)

a ja pamietam skad wzielam zimno cztery lata temu.
z linka u opierniczonego.

a zimno glupia nie jest, ze statystyk sama tu trafi, jesli tak trzeba bedzie.


pozdrawiam wszystkich fanow tej lektury obowiazkowej!

rzufik
30-03-2009, 10:36
o kurcze a skąd wy macie czas na czytanie blogów??? ja czasem do fajerwerki forumowej zajrzę a i to od niedawna dopiero... też polecam :D no i hanti - czytając oba ryczałam jak bóbr :oops:

lindgren
30-03-2009, 10:43
o kurcze a skąd wy macie czas na czytanie blogów???

no ja mam dopiero trzymiesięczny staż w byciu matką, wcześniej coś trzeba było w życiu robić...:)

va, faktycznie, zdaje się że ja chyba też od opierniczonego.... albo z matkimojegodziecka, już nie pamiętam dokładnie.

kurczę, zaczęłam sobie właśnie przypominać ile fajnych blogów już w życiu czytałam, które się albo pokończyły albo zahasłowały. do zimno też nie mam kodu do archiwum, kurczę...

v
30-03-2009, 10:52
tak, to istna plaga, hasla.
niekomentujacy dostaja po lapach :|

Ilonsa
30-03-2009, 11:36
Dzięki za tego linka!
Kiedyś byłam stałą czytelniczką tego bloga ale od narodzin Hani zupełnie nie mam na to czasu... Byłam na etapie Młodego Człowieka i Erny a widzę, że przybył kolejny członek rodziny :D

lindgren
31-03-2009, 22:26
jakiś wysyp notek chustowych;)

tego bloga też lubię, choć jednak zimno u mnie wygrywa:)

http://od-rana-do-wieczora.blog.pl/archiwum/index.php?nid=14208229

a może Dorota tu jest, zresztą?

Beotia
02-04-2009, 22:56
tak, to istna plaga, hasla.
niekomentujacy dostaja po lapach :|

Hmmm, myślę, że niekoniecznie musi chodzić o danie komukolwiek po łapach...
Sama zahasłowałam bloga swoich dzieci, bo ktoś ukradł nam z niego zdjęcia, co było b. przykre i uciążliwe (bo nie zostawiliśmy sprawy, tylko chodziliśmy na policję etc.).