PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie ergo dla 3 latki, 95 cm i 12 kg



ooomik
13-06-2013, 10:02
Witajcie,

jakie poleciłybyście nosidełko dla dziewczynki o "wymiarach" podanych w temacie?
Ma nam służyć raczej sporadycznie, na wyjazdach, jak już nóżki się zmęczą. W dalekiej perspektywie noszenie drugiej córci (w tej chwili chuścioch 3 miesięczny, ale tata coś nie chce się motać).

dzięki!

peluche
13-06-2013, 15:40
tula toddler, nubiGo dla dużego dziecka, zwracaj uwagę na szerokość panelam :)

madorado
13-06-2013, 15:42
ostatnio kupiłam doux-doux XL na córkę o podobnych gabarytach. sprawdza się bardzo

Kasia.234
13-06-2013, 15:45
w zasadzie każde szyte na wymiar, panel dopasujecie do siebie, pasy też jakie chcecie, wygodne :)

ooomik
14-06-2013, 07:25
Dzięki za wskazówki. Teraz tylko upolować coś w rozsądnej cenie. Na wymiar pewnie byłoby najlepiej, ale w perspektywie wolałabym coś bardziej uniwersalnego, coby młodsza też skorzystała.

milorzab
14-06-2013, 07:34
mam na testach tula toddler dla podobnych wymiarów 3-latki i jest bardzo wygodnie, jestem zaskoczona
co do uniwersalności nosidła - to będzie ciężko, uniwersalna będzie chusta

dankin-82
14-06-2013, 10:16
mogę Ci polecić nosidła szyjące przez moją ulubioną forumkę Olkę (pani_olo) szyje ideały i dopasowane do potrzeb ;) bardzo uniwersalne i starczające na bardzo długo ;) tylko uważaj bo jej nosidła uzależniają :lool:

Ale tak naprawdę to warto pokusić się o uszycie nosidła typowo pod Wasze potrzeby, niezależnie od szyjącej bo każda z szyjących forumek na bank dopasuje i podpowie
Nie lubię za bardzo nosideł "firmowych" bo są szyte na jedno kopyto i czasami trudniej się z nimi dogadać, to ty musisz dopasować się do niego a nie na odwrót (no ale to moja opinia)