PDA

Zobacz pełną wersję : STRONKA OLI JEST FANTeTYCZNA!!!



kajkasz1
04-02-2008, 12:50
Jaka przepiękna strona!!!
I te cudeńka, zwłaszcza torby!!!
I grafika!
MOJE WIELKIE GRATULACJE OLU - TY ZDOLNIACHA JESTEŚ NIEPRZECIĘTNA!!!
http://www.girasol.pl/

ithilhin
04-02-2008, 12:59
o raju, jak cudnie!

jestem pod OGROMNYM wrazeniem.

w domu poogladam z nalezytym skupieniem.
ale jak tam pieknie!!!

kamaal
04-02-2008, 13:06
Śliczna stronka, taka cudownie kolorowa...

hanti
04-02-2008, 13:12
piękna strona i te cuda wszelakie :)

Ruda
04-02-2008, 13:14
piękna strona i te cuda wszelakie :)
oj tak tak :)

Agnen
04-02-2008, 13:15
No naprawdę świetna stronka. I fajne długonogie koralikowe żaby 8))

Lovrita Bornita Rokita
04-02-2008, 13:36
Ja sie zakochalam w torebkach :oops:

Magdalena
04-02-2008, 13:54
Właśnie mam Olę na telefonie!

Jest przeszczęśliwa, że się Wam podoba, ale z drugiej strony jest trochę smutna, bo to nadal robocza wersja i jeszcze przed światem chciała ukrywać...

Problemy z informatykiem...

Zuzia
04-02-2008, 13:57
Świetna, oczywiście wszystko ładne ale dział o chustach po prostu super.
Bardzo przemyślana strona, gratuluję!

polaquinha
04-02-2008, 14:03
Dla mnie strona Oli to pełen profesjonalizm :)

A w torbach momentalnie się zakochałam :love:

Wiecie, to cudowne patrzeć jak ktos tak wspaniale realizuje się twórczo w życiu. Powtarzam Olu -jestem Twoją fanką! Masz wspaniałe dzieci a przy tym energię do tworzenia i pomagania innym.

Odwołuję to o próbniczku- zdjęcia kolorów sa tak udane, ze mnie juz nie jest potrzebny!
Pozostaje mi : :mighty: i już.

Olu, you made my day!

:lool: :lool: :lool:

węgielek
04-02-2008, 14:22
jestem bardzo szczesliwa ogladajac strone Oli. dla mnie girasole to najpiekniejsze chusty. duzy wybor kolorow... mniam. :lol:
i te torby... szkoda, ze juz mialam urodziny, moze poprosze na imieniny (dopiero w lipcu), zeby maz mi kupil? tylko czy beda jeszcze???
Olu, chapeau bas!

kajkasz1
04-02-2008, 14:37
Olu, sorrki, tak sobie szukałam, czy już jest gotowa.

agata_t
04-02-2008, 15:15
piękna strona, piękne rzeczy :D

monjan
04-02-2008, 16:10
stronka super!!i ladnie pokazane wiązania

Ola
04-02-2008, 16:11
Pięknie dziękuję za komplementy :oops:
Ta stronka dostarcza mi od dawna tyle radości, choć niestety w ostatnich dniach głównie złości :x
załamana jestem swoją niemocą w dopracowaniu szczegółów, co wynika z problemów w komunikacji z informatykiem :cry:
najgorsze jest to, że różne przeglądarki "widzą" stronę w różnym stopniu
explorer "nie widzi" menu dolnego, w którym jest 7 ikonek kontaktowo-informacyjnych
poza tym jakieś beznadziejne suwaki, które psują wygląd :(
na mniejszych monitorach nie widać podstron do działu chust - trzeba suwakiem do nich dojść - , a samo słowo chusty jest nieaktywne!
instrukcje też są skopane , szkoda słów
żałuję, że "poszła w świat" w takim stanie
czeka mnie kolejna obsuwa, a już chciałam wrzucić konkurs, no ale jak mam go wrzucać, skoro 90% osób korzysta z explorera, a w nim nowinki nie są widoczne :cry:

czekam od listopada na finalizację, już ponad 2 m-ce, poczekam sobie jeszcze, cieszesię, że mam za sobą tyle doświadczeń które układają się w jeden wniosek- jak współpracować to tylko z profesjonalistami!


obiecuję wyprostować to co namieszane i co najważniejsze dostarczać Wam sukcesywnie nowości do podziwiania :)
Przy okazji zapraszam chętne twórcze domowe mamy do współpracy, jeśli chcecie się czymś pochwalić to prześlijcie mi fotki swoich prac!

pozdrawiam gorąco

polaquinha
04-02-2008, 16:20
Olu, przepraszam Cię ale nie warto psuć sobie nastroju drobiazgami.
Na Twoim miejscu otwarłabym dzisiaj dobre winko, zeby uczcić SUKCES Twojej stronki :D



najgorsze jest to, że różne przeglądarki "widzą" stronę w różnym stopniu
explorer "nie widzi" menu dolnego, w którym jest 7 ikonek kontaktowo-informacyjnych
czeka mnie kolejna obsuwa, a już chciałam wrzucić konkurs, no ale jak mam go wrzucać, skoro 90% osób korzysta z explorera, a w nim nowinki nie są widoczne :cry:


Co do powyzszego problemu, to chciałam zameldować, ze niestety Firefox też nie widzi... Niech tylko ten Twoj informatyk nie zapomni o Mozzilli bo mi konkurs przejdzie koło nosa i nawet się nie dowiem jaka nagroda była :lool:

serafinka
04-02-2008, 17:09
Fajna stronka!!!!!!!!!!!!!! nie wiedziałam że jest tyle rózności poza chustami ( rzeczywiście trochę dziwnie działa) ale nareszcie poogladałam wszystkie GIReOLE!!!!!!! jestem ich wielbicielką!!!!!!!

brikola
04-02-2008, 17:57
Olu, dzięki Ci za tą stronkę, bardzo bardzo bardzo mi się wszystko podoba :) na szczęście korzystam z firefoxa :D

Ola
04-02-2008, 19:31
na 4 monitorach w domu robię testowania w różnych 5 przeglądarkach
i jednak chyba rozdzielczość ekranu jest najistotniejsza
u mojej córki na monitorze 17cali przy rozdzielczości ekranu 1280x1024
otwiera sie wszystko w explorerze i operze :lol:

Serafinko a do albumu doszłaś? Twoje fotki też tam można znaleźć :)
Buźka

tonieja
04-02-2008, 20:33
Ja również dołączam się do grona wielbicielek Girasola oraz strony Oli.

tulipowna
04-02-2008, 21:29
zbieram uzebienie z podlogi!!!
olu - jestem pod wrazeniem twoich umiejetnosci - piekne torby, slicznosci udziergane na drutach, bizuteria - gratulacje!!!

a jesli chodzi o strone, to w przegladarce safari na macintoshu, tez niestety nie widac tego dolnego paska, o ktorym pisalas :(
strona czytelna, przejrzysta i smakowita pod kazdym wzgledem. gratuluje dokladnosci i cierpliwosci - przefajne zdjecia w instrukcjach, wszystko wyraznie pokazane - ale musialas sie namotac (nie zebym wspolczula, a nawet zazdroszcze!!! :) ).

chusty... szkoda gadac, bardzo piekne te girasole, ogladalam i ogladalam i nie mialam dosc, chyba zaczynaja mi sie podobac niebieskie i zielone chusty!

gratuluje jeszcze raz i zycze wielu klientow :)

węgielek
04-02-2008, 22:07
podziwialam serafinke w girasolu, choc jej nie znam osobiscie. innych dziewczyn nie kojazre, ale zdjecia sa super... :lol:

Kanga
04-02-2008, 22:49
w pracy mi się sekcja "chusty" nie otwierała..
teraz działa.
czyżby w galerii nasza Rassia z Joaskiem też byli??

tulipowna
04-02-2008, 23:00
aga - tez ich wypatrzylam, a znam tylko ze zdjec :)

kajkasz1
06-02-2008, 00:42
Olu, ja mam tylko dwa pytania:
Które z Girasoli są dwustronne?
I czy można u Ciebie obejrzeć wszystkie chusty, jakbym już w końcu do Trojmiasta zawitała (a zawitam niestety na badania sKubka, nie wiem tylko, czy będziemy po badaniach jeszcze w stanie gdzieś wjechać)

Ola
06-02-2008, 01:51
Kajka, dziś dostałam sporo dwustronnych, wg numerków może:
00,02,05,06,12,19,20,22,24,25,26,27,28,31
czyli w zasadzie połowa oferty może być w skośnokrzyżowym - dwustronnym - splocie
:o
A do Gdańska na 12ego przyjedziesz? bo dziewczyny się umawiają na sabat chustowy :wink:
u mnie obejrzysz to co am w danym momencie, staram się na bieżaco uzupełniać, i w tej chwili mam w zasadzie prawie wszystko
ale to się szybko zmienia
:P

kajkasz1
06-02-2008, 02:42
Olu, 12-tego nie trafię niestety, bo za dużo tego jeżdżenia by było. Mój mąż właśnie wwrócił od lekarza, a z Kubą jedziemy w czwartek i 28-ego.