PDA

Zobacz pełną wersję : didymos jorinde



Nata
27-03-2009, 14:50
http://www.birdiesroom.com/Products/JORINDE-(C)-Size-6__SL-spc-DI6-JORINDE.aspx



dla fanek czerwieni i rózu. któras ma? jak nosi?

Mag
27-03-2009, 15:02
to raczej niezdobyczne w Polsce :lol:
Petisu miała na sklepie kiedyś joringela (to limitowana edycja "walentynkowa" była) ale zaginął po dłuższym czasie leżenia na półce sklepowej :D
pewnie nosi jak każde romby :wink:

Nata
27-03-2009, 15:08
to raczej niezdobyczne w Polsce :lol:
Petisu miała na sklepie kiedyś joringela (to limitowana edycja "walentynkowa" była) ale zaginął po dłuższym czasie leżenia na półce sklepowej :D
pewnie nosi jak każde romby :wink:


magda,a jak nosza romby????rombowato? 8))


A w ogole,magda,siedze przed kompem z synkiem na kolanach i ciagle mu musze Twoj avatar pokazywac,przez co mam utrudniony dostep do rozległej skarbnicy wiedzy jaka jest siec, przez co,przez Ciebie, mózg mi schnie :wink:

polah
27-03-2009, 15:17
na tego joringela miałam wielką chrapkę :evil: ale już go nie ma, i bardzo dobrze :evil:

Mag
27-03-2009, 15:39
to raczej niezdobyczne w Polsce :lol:
Petisu miała na sklepie kiedyś joringela (to limitowana edycja "walentynkowa" była) ale zaginął po dłuższym czasie leżenia na półce sklepowej :D
pewnie nosi jak każde romby :wink:


magda,a jak nosza romby????rombowato? 8))


A w ogole,magda,siedze przed kompem z synkiem na kolanach i ciagle mu musze Twoj avatar pokazywac,przez co mam utrudniony dostep do rozległej skarbnicy wiedzy jaka jest siec, przez co,przez Ciebie, mózg mi schnie :wink:

jak wyschnie to podlej :wink: ,polecam nawożenie od czasu do czasu browarem, ponoć od mycia włosów w piwsku jest ich więcej,więc może istnieje jakiś związek między jednym a drugim :lool:
może piwu wsio rawno co nawozi i gdzie pączkuje? :lol:
tak mi się pomyslało :mrgreen:
widać,że piwa długo nie piłam :lol: :roll:
a wracając do rombowatości,to uważam za wadę w rombach ich zaostrzone kanty, trzeba uważać jak sie siada bedąc przez nie omotanym :lol:

KUP DZIECKU MOTOCYKL!!!!!

Nata
27-03-2009, 15:42
acha, to już wszystko wiem, tylko...jaka marke chmielu w płynie wybrac,aby po wypiciu włosy bujnie rosły na głowie a nie na nogach?

no,jak taki rhombus tu czy tam sie wbije..... :roll:


a u syna widze wzrastajaca fascynacje motorami,nawet z motorem-zabawka spi. i to nie zabawka zabawka,ale miniatura prawdziewgo, bo zabawek nie che....

petisu
27-03-2009, 16:57
Joringel był boski-czerwień z ciemniejącym w praniu brązem... :love:

picikola
27-03-2009, 18:21
Że brązowiejący to ciekawe, a romby jakiego koloru były?

petisu
27-03-2009, 20:03
http://www.birdiesroom.com/Products/JORINGEL-(C)-Size-6__SL-spc-DI6-JORINGEL.aspx

A miękka ta chusta była niesamowicie.

picikola
27-03-2009, 20:10
pytam bo na tych fotkach to na beż wygląda i chciałam potwierdzić

petisu
27-03-2009, 20:14
Aaaaa....no to jest ten sam brąz co w ciemniejącym Indio, czyli taki "brąz naturalny". A zdjęcie to nie mam pojęcia czy jest przed czy po praniu. ;)