PDA

Zobacz pełną wersję : FatalFuchsia



Atoka
30-05-2013, 10:51
U FatalFuchsia kupilam PHI (no musze sie pochwalic, bo jeszcze sie jaram ;). Transakcja przebiegla szybko i w milej atmosferze. Świetny kontakt. Chusta swietnie zapakowana, co o tyle istotne, ze miala do przebycia dluga droge. Z przyjemnoscia cos jeszcze u Niej kupie. Niech tylko mam kase, a Ona cos wystawi :)

essmay
31-05-2013, 08:54
U FatalFuchsia kupilam PHI (no musze sie pochwalic, bo jeszcze sie jaram ;). Transakcja przebiegla szybko i w milej atmosferze. Świetny kontakt. Chusta swietnie zapakowana, co o tyle istotne, ze miala do przebycia dluga droge. Z przyjemnoscia cos jeszcze u Niej kupie. Niech tylko mam kase, a Ona cos wystawi :)
o! to ja się mogę podpisać (tylko nie PHI a irysy kupiłam) :D
i jeszcze wszystko można dogadać w miłej atmosferze :)

jul
04-06-2013, 10:45
się zwymiankowałyśmy z Fuchsią i wszystko super - dobrze nam się dogadywało czy, co i jak ;), chusta świetna, zadbana, dobrze zapakowana - bardzo dziękuję!!! Jestem bardzo, bardzo zadowolona z wymiany :)

onka
15-06-2013, 21:34
Ja też miałam przyjemność kupować chustę u FatalFuchsia. Bardzo miła transakcja :)

agatkan
17-06-2013, 22:44
Handel wymienny zastosowałyśmy i chustami się wymieniłyśmy:mrgreen:
Przemiły, szybki, profesjonalny kontakt, chusta zgodna z opisem, stan bez zarzutu:) Szczerze polecam! Takie wymianki to sama przyjemność:applause:

wildhoney
27-06-2013, 13:17
Ja także wymieniłam się z FatalFuchsią chustami - kontakt cierpliwy, miły i szybki, chusta nowa, bo FF nie mogła się pożegnać ze swoim Aprilem, więc zamówiła mi nową O_O :omg: Dziękuję :kiss:

Justyna
08-07-2013, 11:41
ja też jestem zadowolona z zakupu chustowego :-) pozdrawiam

koleszna
08-07-2013, 21:02
Oj ja też same miłe słowa o FF mogę powiedzieć. Kupowałam chustę i była jak nowa, super zapakowana i wyprasowana:)

yvona
26-11-2013, 11:59
Ja sie wpisze jako zadowolona bardzo kupujaca :)
Szybki wysyl, wszelkie dane i tzw. follow up, staranne opakowanie, no, mniodzio :)
Dzieki wielkie!