PDA

Zobacz pełną wersję : czy to czas na zmiane chusty??



aggacz
26-03-2009, 18:19
witajcie,
moj gucio skonczyl wlasnie 4 m-ce i wazy troche ponad 7 kg. od 2-go miesiaca nosze go w elastycznej lenny lamb oraz w pouchu. jest super, ale... no wlasnie: od dwoch dni jak wracamy ze spaceru, odpinam kurtke i widze, ze maly ma podsunieta do gory ta czesc chusty, ktora na samym koncu w wiazaniu elastycznym naciaga sie na plecki. ta czesc chusty powinna byc przeciez na pupce i pleckach, a jest dosc wysoko na pleckach, a pod pupka jest tylko rozciagniety od kolanka do kolanka X. nie wiem, czy jasno to tlumacze, zdjecia nie zrobilam :/
czy to znak, ze maly wyrosl z elastycznej i ze mama powinna zaczac szukac tkanej?? :) czy nie bedzie za duzo pytan, jesli zapytam, na jaka tkana mam zwrocic uwage? jaka polecacie? czytalam troche forum i przegladalam rozne oferty. wszystko wskazuje na to, ze chusta tkana to oddzielna nauka i kolejny stopien wtajemniczenia, gubie sie ;)

Agnen
26-03-2009, 18:22
To że Ci ten panel podjechał to kwestia pewnie dociągnięcia (im większe dziecko tym mocniej trzeba dociągnąć elastyka ;) ), A za tkaną też już mozesz się powoli rozglądać ;) Najlepiej napisz jaka Ci się podoba a my napiszemy że może być :twisted:

aggacz
26-03-2009, 18:30
dzieki! :) bede mocniej dociagac, choc wtedy mam troche wrazenie, ze juniorowi klatke piersiowa gniote :? a tkanej jeszcze poszukam...