PDA

Zobacz pełną wersję : AngelPackLX czy Babyhawk czy Napsack?



bigbabs
26-03-2009, 11:50
A może coś innego?
Pomóżcie niewtajemniczonej co nawet ustrojstwa mejtajowego z bliska nie widziała o macaniu nie wspominając :roll:
Na oku mam wyżej wymienione firmy,opinie na TBW są fajne, ale Wasze będą dla mnie rozstrzygające :D

MT ma być na dłuższe wyjścia (dłuższe w moim wykonaniu to ok 3 godzinne). Da radę w czymś takim?
Acha, nie wiem czy to ważne, ale długaśna ze mnie baba (ponad 1.75m) i ani chuda przeraźłiwie ani puszysta, raczej taka normalnie szczupła chyba :?

Wszystkie uwagi będą dla mnie niezwykle cenne :D

Pozdrawiam!

Nata
26-03-2009, 13:04
miałam wszystkie trzy. hmmmmm......do noszenia na plecach czy z przodu ma byc?

26-03-2009, 13:41
z tych trzech to manduca :)

Eyja
26-03-2009, 15:06
z tych trzech to manduca :)

podpisuję się nogami i ręcami :mrgreen:

pinaska
26-03-2009, 16:29
z tych trzech to manduca :)

podpisuję się nogami i ręcami :mrgreen:

hehe, no co ja mam powiedzieć??? :wink:

26-03-2009, 17:12
z tych trzech to manduca :)

podpisuję się nogami i ręcami :mrgreen:

hehe, no co ja mam powiedzieć??? :wink:
siem podpisać czemkolwiek ;)

hexi
26-03-2009, 17:35
siem podpisuje czemkolwiek ;)
a z powyzszych jeszcze proponuje nasze rodzime MT 8))

bigbabs
26-03-2009, 18:12
miałam wszystkie trzy. hmmmmm......do noszenia na plecach czy z przodu ma byc?

Klocek waży już ponad 10 kg,więc głównie plecy.

bigbabs
26-03-2009, 18:14
siem podpisuje czemkolwiek ;)
a z powyzszych jeszcze proponuje nasze rodzime MT 8))

rodzime MT odpadają, chyba że można płacić kartą/pay pal i panie wysyłają za granicę to wtedy chętnie wspomogę rodzimy rynek :D

witbor
26-03-2009, 18:21
A Linda kiedyś polecała np. MT Joeyslings.
Bo chcesz mei taia? Angelpack nie jest MT, tylko klamerkowym nosidłem ergonomicznym.

bigbabs
26-03-2009, 18:37
A Linda kiedyś polecała np. MT Joeyslings.
Bo chcesz mei taia? Angelpack nie jest MT, tylko klamerkowym nosidłem ergonomicznym.

Właśnie się wgłębiam w temat i :
a) chcę coś w czymś będę mogła zarzucić dziecię na plecy i przez 3 godziny chodzić po lesie
b) to coś posłuży mi dłużej niż kilka miesięcy, młode kawał chłopa jest ale już chyba nie będzie tak rosło jak głupie (mam nadzieję)
c) na razie wiem tyle, że nosidło ergonomiczne trzeba dobrać indywidualnie,każde ma inną szerokość panelu(a?), MT zresztą też, przy czym producenci piszą że "jeden rozm. dla wszystkich". Hmmmm...

Eyja
26-03-2009, 18:57
czyli potrzebujesz manduci :lool:

Nata
26-03-2009, 19:13
jak na plecy i na dłużej to napsack odpada,paski Ci sie beda wpijać.
Angelpack i inne tzw. ergonomiczne...w ciemno Ci radzic nie bede, bo musiałabys spróbować,czy w ogole polubisz ergonomiki i czy synek polubi....wg mnie MT lepiej noszą od ergonomicznych tak ogólnie.

Wydaje mi sie,ze tak bez mierzenia to najlepiej mt. Ja bardzo lubie babyhawka. Prosty,lekki,malo miejsca zajmuje,ma ładne panele. Jest tez jego wieksza wersja toddlerhawk.

Te joeysling tez sa bardzo fajne.
No i bamberoo tez super,pewnie w anglii dostępne.
I beansling,o ile nazwy nie przekręcilam bardzo mi sie podobają, u nas niedostepne.....

Linda
26-03-2009, 19:56
Dziewczyny madrze pisza :wink: Jezeli chcesz zobaczyc czy polubicie sie z ergonomicznymi nosidlami, to bardzo polecam, aby najpierw cos wypozyczyc. Napisz do Shani w

www.slingjax.co.uk (http://www.slingjax.co.uk)

Ona nie tylko sprzedaje, ale i ma wypozyczalnie, sama testowala mase nosidel, wiec bedzie ci mogla cos doradzic. Sprzedaje rozne rodzaje nosidel i MT, naprawde polecam jej sklepik :D

Jesli chodzi o brytyjskie MT, to ja polecalabym Joeyslings i FrontBackandSides, czyli FBS. Wg wygodniejsze od babyhawk.. ale to moje osobiste zdanie. Fajnym rozwiazaniem sa tez nosidla hybrydy, wygoda taka jak w MT, ale lepsze na dluzsze wyjscia, bo pas jest na klamerki.

Super fajne hybrydy sa Olives&Applesauce, czyli O&A, mozesz upolowac jakas uzywana na TBW. Takie nosidla po angielsku nazywaja sie Half Buckle, albo w skrocie HB, nosidla ergonomiczne cale na klamry to Full Buckle SSC, albo FB. Nosidla ergonomiczne po angielsku to SSC (od Soft Structured Carrier).

bigbabs
27-03-2009, 00:29
linda - już miałam do Ciebie priv'ować :D

Dzięki, dzięki, dzięki !