PDA

Zobacz pełną wersję : # ubranka ZUFiZO od Agny # opinie użytkowników poproszę :)



Agna
19-05-2013, 12:38
Cześć :hey:
Od jakiegoś już czasu ubrania szyte przeze mnie są w użytku przez Was i dzielne Latorośle Wasze :)

Będę wdzięczna za szczere opinie. Za te lepsze i gorsze, jeżeli coś się nie sprawdziło może najlepiej.


Zapraszam do wpisywania swoich wrażeń z użytkowania :)

Agis
20-05-2013, 22:44
No to ja zacznę ;) Dla małego mam:
- czapki - takie na wiosnę - jesień, uniwersalne, w sumie dobre dla Jaśka i dla mnie. W długiej, ceglastego koloru wygląda jak krasnal :D
- spodenki worki - mamy M-ki, są ciut przydługie ale można podwinąć, krój super, taki obniżony krok fajny do pieluch wielo bo w razie przecieku spodnie nie są mokre
- spodenki sportowe - cieniutkie i przewiewne, ładnie leżą i starczą na dłużej
Dla mnie:
- długa spódnica - boska jest :heart:, juz zamówiłam sobie drugą, lubię długie kiece a tą szczególnie, ściągacz na biodrach fajnie się dopasowuje, nie uciska
- spodnie sportowe z weluru bawełnianego, cóż mogę powiedzieć, moje ulubione podomowe ubranko, mają sciągacz jak w spódnicy, ale tu zauważyłam że w miarę noszenia spodnie zaczynają mi opadać, po praniu znowu trzyma dobrze
To za wiele konstruktywnych uwag nie wniosłam, bo wszystko mi się podoba ;)

czukczynska
21-05-2013, 06:56
Maciek użytkuje kilka par spodni od Agny.

Spodnie -wory to jego ukochane i najwygodniejsze na świecie.:thumbs up:
Nie przepada za spodniami z weluru (pumpki mamy), bo twierdzi ,że materiał go łaskocze (ale to subiektywna ocena).
W dodatku welur niezbyt się naciąga,wiec ma problem z przeciągnięciem ich przez łydkę.

Spodenki sportowe - i te niebieskie ,i leśne sa świetne!
Ściągacze nie uwierają , genialnie leżą,są bardzo wygodne.
Materiały naturalne i przewiewne.
Po praniu nic się złego z nimi nie dzieje.

Ogólnie- jestem bardzo zadowolona :)

marylove
21-05-2013, 09:21
ooo chętnie zobaczyłabym jak leży taka damska spódnica... pokaże się któraś użytkowniczka?:)

pyzata
21-05-2013, 11:34
No to i ja sie dopiszę, bo bardzo zadowolone jesteśmy:)
Hania ma spodenki krój sportowy, rewelacyjnie leżą (te zaszeweczki!) i tak wygodnie sie jej w nich gania, wspina,zjeżdża na zjeżdżalni, no i co tam jeszcze dwulatek pilnego ma do zrobienia;). Juz szykuje sie na następne takie spodenki, nawet dla starszej, bo materiał przewiewny, w pasie megawygodny sciągacz - są naprawde udane:)
a dla siebie wzięłam szarą długa czapkę i na chłodki jesienne tudzież nadmorskie sztormowe powiewy będzie jak znalazł, fajowy fason i na moją małą głowę idealnie się wpasował
Dziękujemy!:high:

Pat
30-07-2013, 13:06
Jestem fanką ubrań Zufizo :) Dla siebie mam dwie (zaraz trzy) spódnice, dwie pary spodni, a dla chłopaków przeróżne spodenki. Dla Maksa jest mi bardzo trudno kupić cokolwiek gotowego w tradycyjnych sklepach, ponieważ nie dość, że on jest duży i szeroki, to jeszcze używamy wielo. Z tego względu wciągnięcie czegokolwiek sklepowego na tyłek graniczy z cudem - coby nie powiedzieć, że jest niemożliwe ;) Zufizo ratuje nas z opresji! Spodenki mają świetny krój, dzieciom jest w nich wygodnie, są porządnie uszyte i z fajnych tkanin/dzianin. Uwielbiam!

owieczka33
09-09-2013, 01:05
Mamy (na razie!) jedna pare bawelnianych spodenek.
Leza cudnie! Sciagacz idealny (nie lubimy sciskania ) zarowno w pasie, jak i na kostkach. Bawelenka cieniutka, przewiewna. Uzywane byly namietnie cale lato, a i teraz- w cieplejsze dni, albo w chlodniejsze- na noc.
Sa idealne tez ze wzgledu na "szeroka pupe"nie ma probkemu przy wielo.

Ogolnie- JESZCZE TU WROCE I COS KUPIE! :-)

rialdha
09-09-2013, 14:46
jeszcze ja się dopiszę, bo od kiedy zakupiłam pierwsze spodenki Zufizo dla mojej Zosi to wpadłam po uszy ;)
mamy kilka par sindbadowców, pumpków i worków. wszystkie uwielbiam. starannie uszyte, fajne materiały. poza tym ekstra są te szerokie ściągacze w pasie, w końcu mam pewność że Zośce jest wygodnie i może szaleć do woli - a znalezienie spodni które nie będą za ciasne lub nie będą się zsuwały z pupy przy używaniu pieluch wielo to wcale nie takie łatwe zadanie jak się okazało :P
a jeszcze fajne jest to, że spodnie są tak uszyte że mogą rosnąć razem z dzieckiem - w końcu nie muszę się martwić że córka znowu przestanie się mieścić w kolejny ciuszek ;)
reasumując - bardzo bardzo polecam!

Roanna
14-10-2014, 19:40
Czas na krótka recenzję, bo ubranek coraz więcej :)
Mały ma kilka czapeczek, fajnie się dopasowują do główki dziecka, nic nie odciska podczas drzemki nawet, krój super bajerancki :)
Noi kilka par spodenek przeróznych.
Na lato miał bamusowe, super przewiewne, i alladynki, teraz kupiłam troche grubsze na chłodniejsze dni.
Spodnie są super uszyte, wygodne na pieluchy wielo, w pasie gumki mozna sobie dobrac, bo jest wejscie na gumkę w ściągaczu.
Agna słuzy pomoca, podaje dodatkowe wymiary i więcej info niz na stronie, jesli tylko jest potrzeba.

Noi tak sie rozochociłam, że dla siebie też co nieco nabyłam i też bardzo zadowolonam!!! :D

czukczynska
15-10-2014, 07:17
Czapki od Agny są świetne i super wyglądaja na glowie.
Spódnice i spodnie dla mam sa tak wygodne,ze cale lato w nich przechodziłam.
Materiały -świetne jakościowo.
Odszyte wszystko idealnie.

Mag
20-10-2014, 11:33
mam od dziś spódnice dresowe długa i krótką dla siebie, czapkę dresową i dwie pary spodni dla dziewczyn.
Spodnie szyte na wymiar, mega szybko. W ogóle obsługa na wysokim poziomie.
Odszycie bardzo dobre i dokładne, i nie pisze tego laik, a wybredna zołza, co niteczkę nie wyciętą przyuważy od razu;).
Spódnice mają świetny krój, naprawdę polecam, to kroje wygodne i dodające sylwetce plusów.
aha, taka subiektywna opinia dot. materiału, zamówiłam spodenki o te:
http://www.zufizo.pl/userdata/gfx/12a1c287d283c508b8b5d1a8bb1e9755.jpg
ze zdjęć i opisu nie bardzo wynikało, co to za tkanina w praktyce, okazało się, że w dotyku jest jak miękki filc, kupowałam spodnie na śnieg (nie do zabawy) i bałam się tej tkaniny, a teraz jestem bardzo zadowolona, jest jak zbita miękka wełna, co oznacza szybkie schnięcie i nie przyjmowanie wody zbyt szybko. Myśle, że lepsza niż polar, bo nie będzie się po praniu niszczyć. Tak więc polecam materiał gdybyście szukały spodni, w ktorych można zaliczać spacery po sniegu.
Ale i najważniejsze oczywiście: polecam Agnę, bo wszystko jest w najlepszym porządku:)

Roanna
14-12-2014, 00:30
No to kilka fotek podepnę, bo wszystkie spodnie Małemu sie naprawdę super noszą :)

https://lh5.googleusercontent.com/JheWW2luQWXh520gaP7zdrV3DL8goTHpRQvvfn_dguA=w659-h879-no
https://lh5.googleusercontent.com/-6dPIFQRLn4k/VBk4jIYCO0I/AAAAAAAACzI/ZPaAVPTF_Hs/w1324-h879-no/DSC_2279.JPG
https://lh6.googleusercontent.com/-ruV1KNRS4iA/VIy4_AuhI5I/AAAAAAAADAs/nsIp_Z_3iXc/w584-h879-no/DSC_3794.JPG
https://lh3.googleusercontent.com/-6FEzGBUsJvM/VIyVMOcQUAI/AAAAAAAAC_c/GsBk_cN6N7o/w1172-h879-no/20141009_161847.jpg

Agis
23-12-2014, 13:50
Kilka dni temu przyszła do mnie paka od Agny. Wszystko śliczne. Generalnie od ponad roku, czyli odkąd siedzię w domu z dzieciakami noszę tylko Agnowe portasy i spódnice, w sumie w ciąży też nosiłam.
Są bardzo wygodne i takie trochę oversize. Teraz kupiłam sukienkę dresową z zamkami do zwężania na dole oraz z zamkiem do karmienia. Jest rewelacyjna, świetnie leży i fajna jest ta możliwość zwążenia lub nie na dole, dla ciężarnej myślę że też byłaby super. Bociany dla małej :thumbs up: Długo posłużą, na razie ściągacze podwijam i mam takie pumpki, kieszenie ze złotymi paskami były niespodzianką, bo na zdjęciach tego złota nie było widać, ale jak najbardziej na plus dla dziewczynki. Fartuszki-śliniaczki sa śliczne i ratują ciuchy małej przed zabrudzeniem przy jedzeniu. Jedna uwaga, fajnie by było gdyby kieszonka była ciut głębsza. Czyli och i ach :D Dzięki Agna.

Pat
11-01-2015, 00:20
Kolejna partia spodenek u nas ;) Co tu dużo mówić - z bawełnianych spodni dziecięcych, te od Zufizo sprawdzają nam się najlepiej. Używamy od dawna i szybko nie przestaniemy.

luthien
29-11-2015, 14:12
Właśnie dotarła do nas przesyłka. Damskie spódnice mają świetne kroje, i są doskonale wykonane w każdym szczególe. Bardzo dobrze układają się na po ciążowym dużym brzuszku i wcale go nie eksponują tylko maskują :). Poza tym ich długość, stan i krój pozwala czuć się swobodnie przy pozycjach i wygibasach jakie trzeba wykonać przy dzieciach. Nic nigdzie nie wystaje, ani się nie zawija. Mogę czuć się w nich swobodnie. Materiały też bardzo mi się podobają, bo łatwo się je czyści.
Dziecięce porteczki i sukienka również rewelacyjne. Jestem przekonana, że długo pociągną.

ania_przyszłamama
28-11-2016, 12:21
Mam dla synka spodenki typu "pumpki" i "pół na pół". Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Wybrałam rozmiar L i dla chłopca noszącego ubranka na 104 cm był to dobry wybór, będą nam na pewno długo służyć. Materiały są porządne, wykonanie również. Ogólnie to wiele rzeczy ze sklepu zufizo jest w moim stylu, zarówno tych dziecięcych, jak i dla mnie. Bardzo podobają mi się spódnice damskie, te długie i te za kolano. A dla dzieci spodenki, idealne dla dzieci pieluchowanych wielorazówkami, chociaż nie tylko. Ogólnie uważam ,że dzieci powinno się ubierać się w luźne, wygodne i miękkie ubranka, a nie obcisłe i twarde dżinsy. Dlatego życzę Agnie, żeby coraz więcej ludzi kupowało jej śliczne i pomysłowe rzeczy. Jestem pewna, że kiedyś jeszcze coś u niej zamówię.
Jeszcze dopiszę, że te spodenki z grubej wełenki, które są na zdjęciach u góry wyglądają super, ale szukałam ich w sklepie i nigdzie nie widzę. Szkoda