PDA

Zobacz pełną wersję : Za dużo wymagam ;) ?



larwunia
09-05-2013, 21:41
Czytam i czytam recenzje, opinie, ale każdemu pasuje co innego i już nic nie wiem. Dziewczyny z dużym rozeznaniem w różnych markach podpowiedzcie, czy jest jakiś otulacz idealny dla nas, który spełniłby wszystkie poniższe wymagania:

- PULowy
- na napki
- wzorzysty
- z falbankami lub żeby mimo braku falbanek dobrze trzymał płynne kupki
- wąski w kroku ! ( ideałem szerokości jest kieszonka Nappime, która wygląda cudnie na chudej pupce czy jest jakiś otulacz, który byłby tak samo wąski ? )
- chciałabym OS, ale powoli tracę wiarę, że istnieje jakiś OS, który nie będzie komicznie wyglądał na takim maluszku ( jeszcze nie dobił do 6 kg ).
Dopuszczam więc coś rozmiarowego, co by leżało tak dobrze jak BambinoMio, które niestety na razie pod tym względem bije wszystko inne na głowę.

Jestem za bardzo wymagająca, czy jest jakiś otulacz, który by spełnił te wszystkie wymagania :ninja:

joasia
09-05-2013, 21:45
za duże wymagania:)
no wg mnie raczej rozmiarowe lepiej się dopasują, ale to też nie reguła
poproś może szyjącą mamę by uszyła Ci wg preferowanych przez Ciebie rozmiarów

larwunia
09-05-2013, 22:22
za duże wymagania:)


:lol:

A jaka firma jeszcze ma rozmiarowe otulacze na napy, oprócz Kokosi ?

margolcia
09-05-2013, 23:00
Są teraz otulacze Milovia w rozmiarze S. My mamy OS i jest niezawodny, żadnego przecieku jeszcze nie mieliśmy :)

kali
09-05-2013, 23:04
ja mogę polecić własnie kokosi (mamy rozmiarowy) - jej otulacz u nas króluje i żaden inny nam bardziej nie przypasował ( a mamy ich trochę)

larwunia
10-05-2013, 10:14
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi, w takim razie faktycznie rozglądnę się za czymś rozmiarowym :D

mamru
10-05-2013, 10:27
mnie przy takim malutkim dziecięciu najbardziej pasowały babyetta xs-s, apple cheeks i franiszki. To były ideały dla nas ;)

Guest
10-05-2013, 11:11
wiesz co pierwsze moje skojarzenie to takie - bez urazy- ono moje
to tak jakbyś chciałam nosić ten sam rozmiar bielizny mając lat 10 i 50 ;)

larwunia
10-05-2013, 11:17
wiesz co pierwsze moje skojarzenie to takie - bez urazy- ono moje
to tak jakbyś chciałam nosić ten sam rozmiar bielizny mając lat 10 i 50 ;)

baryłka no z jednej strony prawda ;-) Poczatkowo też myślałam, że nic OSowe nie będzie super leżało na maluszku, aż natrafiłam na kieszonkę Nappime, w której jestem totalnie zakochana, jest PULowa, na napy, ma piękny wzór, jest OS i leży świetnie ( czyli jednak można ). Dlatego pomyślałam, że może ktoś taki idealny dla nas otulacz też wyprodukował ;) No cóż pomarzyć można no nie ?

joasia
10-05-2013, 11:24
to może otulacz nappime też by ładnie leżał? próbowałaś

larwunia
10-05-2013, 11:32
to może otulacz nappime też by ładnie leżał? próbowałaś

Założyłam wątek z prośbą o porównanie szerokości kieszonki i otulacza, ale coś nikt się nie chce pofatygować :ninja: Bo chyba jednak otulacze mimo wszystko muszą być szersze od kieszonek, więc wydaje mi się, że z otulacza już nie byłabym tak samo zadowolona.

Guest
10-05-2013, 11:36
baryłka no z jednej strony prawda ;-) Poczatkowo też myślałam, że nic OSowe nie będzie super leżało na maluszku, aż natrafiłam na kieszonkę Nappime, w której jestem totalnie zakochana, jest PULowa, na napy, ma piękny wzór, jest OS i leży świetnie ( czyli jednak można ). Dlatego pomyślałam, że może ktoś taki idealny dla nas otulacz też wyprodukował ;) No cóż pomarzyć można no nie ?

kieszonki jednak się inaczej układają niż otulacze
sama producentka chyba zakładała nawet na formowanki :hmm: z tego co pamiętam rozmowy w wątku rówieśniczym

Mała Mi
10-05-2013, 11:43
dla mnie niezastąpione są otulacze milovia. Mam wszystkie OS, których używałam z powodzeniem na dziecku takim jak twoje, ale szyją już od jakiegoś czasu S więc polecam wypróbować.

larwunia
10-05-2013, 11:46
dla mnie niezastąpione są otulacze milovia. Mam wszystkie OS, których używałam z powodzeniem na dziecku takim jak twoje, ale szyją już od jakiegoś czasu S więc polecam wypróbować.

No właśnie nad Milovią też się zastanawiałam, tylko cena mniej zachęcająca do testowania :-|, ale skoro tyle osób zachwala, to pewnie warto.

slomka81
10-05-2013, 12:08
A otulacz z nappime próbowałaś? skoro kieszonki Ci odpowiadają :) ja nie miałam, więc nie wiem, ale kieszonki są faktycznie bardzo zgrabne :)

Mała Mi
10-05-2013, 15:31
No właśnie nad Milovią też się zastanawiałam, tylko cena mniej zachęcająca do testowania :-|, ale skoro tyle osób zachwala, to pewnie warto.
Ja wiem tyle - warto wydać kasę raz na coś porządnego niż kupować coś tańszego i za chwilę sprzedawać. Przerobiłam to :) Podejrzewam poza tym, że gdyby jakimś cudem otulacz Milovii ci nie podpasował, opylisz go na bazarku bez większych problemów ;)

larwunia
07-06-2013, 12:14
Trochę potestowałam różnych rozwiązań i niestety wniosek mam taki, że jednak co otulacz rozmiarowy to otulacz rozmiarowy, ale faktycznie z otulacza Milovii mimo, że OS jestem baaaardzo zadowolona, leży całkiem całkiem fajnie :)