PDA

Zobacz pełną wersję : Kokadi- na czym polega ich wyjątkowość?



Wiewiórka
07-05-2013, 22:07
Podobają mi sie 3 kokadki, kosztują...sporo:? Co jest takiego w tych chustach żeby zapłacić za nie więcej niż 400zł za używkę? Wybaczcie nieznajomość tematu:hide: Warto zainwestować? Dlaczego?

aliona
07-05-2013, 22:18
Powiedz jeszcze które Ci się podobają ;)
Próbowałam 3 sztuk.
2 bawełniane (nosiły bardzo bardzo dobrze).
Jedna z lnem (nosi wybitnie).

Ceny zazwyczaj podyktowane są trendami i dostępnością czy raczej jej brakiem.

Wiewiórka
07-05-2013, 22:25
Mandalina Carmell, Elias im Wunderland i Ela im Sonnenland. Reszta ujdzie w tłoku. Oschoszału w ogóle nie jestem w stanie pojąć (bo żadna mi się nie podoba, wszystkie IMO brzydkie), a teraz na forum jest chyba moda na osche i kokadi

Marciula
07-05-2013, 22:30
Ja Kokadi kocham za piękne kolory i cudnie mięciutką bawełnę - nie mam wiele kg do noszenia, ale jest bardzo komfortowo.
Elę im Sonnenland używam, Eliasa kupiłam, dzisiaj przyszedł... Też piękny.
Kolory, wzory są żywe, piękne, fantazyjne, dobrze dobrane - no i nie obiciowe ;) jak ostatnio u niektórych... Bardzo śliczne chusty.

natala
08-05-2013, 01:03
mam dwie bawelny (koty i slonie) - cudnie miekkie od wyjecia z pudelka, nosza 12 kilo W jak marzenie. i jedwab z ramia chyba - troche spozniony, niestety, bo juz nie tak nosny - ale ponosic w nim jeszcze sie da. swietny na lato, taki chlodny w dotyku jest.

samuela
08-05-2013, 01:13
Są złamane od nowości, mają ciekawe wzory, takie inne, chwilami może wręcz infantylne, fajne połączenia kolorów. No i modne są po prostu :). Cena wyjściowa jest dość wysoka, więc i za używki trzeba zapłacić sporo.
Miałam Elę in Wonderland (fajne kolory, wzór dla mnie właśnie taki zbyt infantylny), Diorite Stars (cudowne) i teraz mam konopnego Merlina (fantastycznie nosi).

Judyta
08-05-2013, 06:49
Mam owieczki z wełną, wzór może trochę dziecinny, ale nosi świetnie. Cieniutka, a jednak unieść potrafi :)
Cena pewnie też zależy od unikatowości chusty.. ale coś w sobie mają :)

owieczka33
08-05-2013, 13:16
Mam bawełniane gwiazdki różowo-brązowe. Wg mnie są samowiążące. Nie da się (!!!!) źle ich zamotać.
No i noszą pięknie.

Poza tym- podobają mi się zestawienia kolorystyczne i wzory. Erna im Wunderland :beat:

Szalona Cytrynka
28-09-2014, 19:58
Czy Erna in Wunderland jest też tak dobrze nosząca? Czy unioslaby wiele kilo?