PDA

Zobacz pełną wersję : Letnia kolekcja:)



aginia
29-04-2013, 13:34
A co:)
Wiosenna zakończona, co sie udało upolować to się udało a co nie :dunno:

Na pewno w letniej mają być inne kolory okinami - ale nie wiem czy to będą te z konopiami czy dalej z lnem:hmm:
Cos jeszcze wiadomo?

Letnie róże:ninja: Pasowałyby delikatnie różowe, albo zielonkawe - ale to juz było;)

natala
29-04-2013, 13:38
mnie po wiosennym wypuscie musialoby naprawde cos rzucic na kolana, zebym sie zdecydowala na kolejna osche :evil: nie wiem zreszta, czy rzut na kolana bylby wystarczajacy...

Agut
29-04-2013, 13:41
na pewno będzie konopne okinami :) ale to już wszyscy wiedzą. No i pewnie niebieskie róże :)

aginia
29-04-2013, 13:48
Tak na logike to powinni wypuścić jakis nowy wzór bo jednak róż, SN, NV było otatnio od groma i ciut ciut:)

samuela
29-04-2013, 13:53
SN Aiko będzie :lol:.

Ja w sumie nie wiem, co bym chciała. I czy w ogóle cokolwiek...
Okinami raczej tak, ale poza tym? Marzy mi się czerwone SN, pewnie marne szanse. Albo NV w takiej czerwieni jak afrodytki/eros.

Agut
29-04-2013, 14:00
SN Aiko będzie :lol:.

Ja w sumie nie wiem, co bym chciała. I czy w ogóle cokolwiek...
Okinami raczej tak, ale poza tym? Marzy mi się czerwone SN, pewnie marne szanse. Albo NV w takiej czerwieni jak afrodytki/eros.


aaa no włąsnie jeszcze SN Aiko! chyba ze osobno wypuszczą :) zdaje sie ostatnio gdzieś mi mignęło SN własnie w takich kolorach, hmm jakiś prototyp. Całkiem ładne :)
oo czerwone winne NV albo SN też bym chciała :) tylko to bardziej jak caprica a nie afro/eros

Marciula
29-04-2013, 14:04
skoro koncert życzeń to ja poproszę duże koła :love: najchętniej śliwkowo-beżowe :hide:

Blafia
29-04-2013, 14:11
no ciekawe, ciekawe co wymyślą i czy utrzymają zainteresowanie...

kilka razy już widziałam niebieskości, więc może teraz zmiana kolorów ;)

aginia
29-04-2013, 14:18
O tak duże kółka w delikatnej zieleni, albo małe kółeczka czerowne;-)

samuela
29-04-2013, 14:21
I jeszcze bym chciała coś jasnego z bambusem. Kocham SN Midnight, ale kolor na lato taki średni.

FatalFuchsia
29-04-2013, 16:22
Mój porfel latem od zawsze odpoczywa od zakupów odzieżowych, w tym roku odpocznie od chustowych:) Nie znoszę pastelowych kolorów, nie przepadam za jasnymi chustami. Nawet letnich kolekcji staników unikam:)

greeneddie
29-04-2013, 17:12
na pewno będzie konopne okinami :) ale to już wszyscy wiedzą. No i pewnie niebieskie róże :)

Tomi się podoba :D tylko nie wiem czy mój portfel to wytrzyma :lol:

margaretka
02-05-2013, 20:31
Ja bym chciała bardzo bardzo róże nova z lnem albo jedwabiem:love: ale wątpię, żeby wypuścili czerń na lato, więc mogę sobie pomarzyć.