PDA

Zobacz pełną wersję : co mam kupić i gdzie ? ;-)



kanka9
20-03-2009, 23:42
Witam . Jestem tu nowa. Mam 6 miesiączną córeczkę i już od jakiegoś czasu nosze się z zamiarem zakupu chusty. Jestem zielona narazie w tych sprawach i stąd moje pytanie. Skoro to ma być moja pierwsza chusta to jaką i jakiej firmy najlepiej kupić? Gdzie takie chusty kupie, może jakieś sklepy internetowe? Narazie mam tylko małe doświadczenie w zasadzie pruby po domu z pożyczoną chustą hoppediz. Najbardziej podobają mi się właśnie takie wiązane ale czy nie będą dla mnie za trudne? Ten hopp nawet mi się podoba ale jest jakiś taki twardy, gruby i sztywny. Czy wszystkie są takie? Bardzo proszę o jakąs pomoc. bo podoba mi się to ale boje się zniechęcić jeśli będzie to dla mnie za trudne. Proszę zaraźcie mnie tym chustowaniem ;-)

doominikaa
20-03-2009, 23:56
proponuję Ci dział recenzji - bo prawda jest taka, że każdemu co innego podchodzi... jak z samochodami, nie ma najlepszego, jest tylko najlepszy dla Ciebie.
Może w Twoim mieście się dziewczyny spotykają i będziesz miała okazję podotykać, pomotać się? To jest najfajniejsze wyjście, bo żadna instrukcja nie da tyle, co pomoc kogoś, kto mota...
A poza tym - to tak wciąga, ze jak kupisz pierwszą, to nabierzesz smaka na kolejne, sprzedasz jakąś, kupisz następną itd... :wink:
(ja, zeby mieć kasę na chusty, zaczęłam wyprzedawać z domu to, co mi zbywa, ciuchy, jakieś zabawki, nietrafione prezenty... obłęd jakiś... a też miałam sobie tylko jedną kupić, hihi..)
więc wybierz sobie po kolorze, a potem będziesz dokładniej poznawać ich właściwości :lol:

picikola
20-03-2009, 23:57
Jeśli jesteś z W-wy to jesteś szczęściarą bo możesz odwiedziać jedyny chyba stacjonarny sklep w Polsce z chustami, dla ścisłości nie mój niestety

doominikaa
20-03-2009, 23:59
ee, w Łodzi tez mamy gdzie pomacać :mrgreen: :mrgreen:

picikola
21-03-2009, 00:04
no to się cieszę, że się myliłam

kanka9
21-03-2009, 00:11
jestem z Gdańska ;-) no i właśnie nie bardzo wiem gdzie się wybrać lub gdzie zakupić . Piszecie że to tak wciąga , kurcze ciekawe jak będzie u mnie. Ale jestem coraz bardziej zdecydowana na zakup. Szkoda tylko że nie mam za bardzo gdzie tego pooglądać podotykać. Dla tego licze na jakąś waszą pomoc ;-)

doominikaa
21-03-2009, 00:16
nie jest źle, spójrz tu:
viewtopic.php?f=20&t=802 (http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=20&t=802)

myślę, ze jak się skontaktujesz z którąś z dziewczyn, to cię szmatami oczarują :mrgreen:

mayetschka
21-03-2009, 00:17
jest sporo dziewczyn z 3-miasta i na kawkę na pewno chętnie zaproszą celem pomacania.
Kociewiankapl spotkania na Wybrzeżu organizuje w Edwadzie chyba...
znalazłam linka
http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=12732&p=250814#p250814
:D

kanka9
21-03-2009, 11:29
dziękuje za rady ;-). Napisałam do dziewczyn z Gdańska może się odezwą ;-)
A ja tak siedziałam wczoraj w nocy na tym forum i dziś rano i chyba mam faworyta ;-)
strasznie podobaja mi się didymosy. Co sądzicie czy to dobry wybór? Zwłaszcza India ;-). Tylko teraz problem gdzie to kupić. szukam po sklepach internetowych. A wy gdzie kupujecie swoje chusty w sklepach stacjonarnych czy raczej przez neta?

Jasnie Pani :)
21-03-2009, 11:39
dobry wybor :thumbs up:
poszukaj u nas na chustostraganie didkow z drugiej reki to ci taniej wyjdzie, a uzywane chusty tylko zyskuja na miekkosci

MartaS
21-03-2009, 14:32
Jeśli jesteś z W-wy to jesteś szczęściarą bo możesz odwiedziać jedyny chyba stacjonarny sklep w Polsce z chustami, dla ścisłości nie mój niestety

Picikola, a gdzie ten sklep w Warszawie się mieści? Chętnie bym się wybrała...

PZdr

Marta

anika
21-03-2009, 14:40
Tu masz adres: http://www.chusty.com.pl/

stasiu-lova
21-03-2009, 14:59
:hide:

stasiu-lova
21-03-2009, 14:59
nati kup. najlepiej uzywana z kupnem nie bedzie problemow z ew. sprzedaza a co najważniejsze z noszeniem.

olazola
21-03-2009, 19:28
jestem z Gdańska ;-) no i właśnie nie bardzo wiem gdzie się wybrać lub gdzie zakupić . Piszecie że to tak wciąga , kurcze ciekawe jak będzie u mnie. Ale jestem coraz bardziej zdecydowana na zakup. Szkoda tylko że nie mam za bardzo gdzie tego pooglądać podotykać. Dla tego licze na jakąś waszą pomoc ;-)

Tak jak dziewczyny pisały najlepiej wziąć dziecko i przyjść na warsztaty do Edwarda, pomacać sobie chusty, zamotać się w niektóre i wtedy ocenić, która najbardziej pasuje. Jeśli będę to mogę zaoferować Nati żakardową i nino Didymosa.