PDA

Zobacz pełną wersję : Poznań Marsz dla Życia



giovanka
14-04-2013, 20:12
No właśnie, widziałam 3 chustowe mamy dzisiaj na Marszu, piękny widok! Jeden Maluszek u mamy blondynki na brzuchu w Ince, inny na plecach w pięknym pasiaku u ciemnowłosej mamy a trzeci też chyba na plecach - jakieś różowe pastele mi mignęły:-)

weci
14-04-2013, 20:23
tak tak jeden z plecaków to pięęękna tęcza

edyta
14-04-2013, 20:25
ciemnowlosa mama w plecaku to moze byc Kurasek;)
chociaz ona i pasiak to chyba nie...

giovanka
14-04-2013, 20:40
Tak, tęcza zdecydowanie rzucała się w oczy:-) a osoba, która ją nosiła miała czarne włosy nie sięgające ramion bodajże.
weci też byliście zachustowani?:D

weci
14-04-2013, 20:47
też ;)
ale my z powodu delegacji musieliśmy zmyć się przed marszem- i tak oto zostałam sama z dwójką dzieci ;)
koło tęczowej mamy kręciło sie przynajmniej 3 dzieci- łącznie z plecakowym, w tym dwie panny to chyba bliźniaczki były ;)
a mama taka szczuplutka drobniutka z resztą tak jak mama inkowa

edyta
14-04-2013, 21:03
no to czekamy na zeznania karoliny:)

mi.
14-04-2013, 21:04
"przynajmniej trójka dzieci" i drobna mama w plecaku brzmi jak Kurasek :D
jak nic :D

Kurasku, czy to Ty? :ninja:

Karusek
14-04-2013, 21:05
no to się przyznawać ;)
widzialam inkę
tęczę francuską
wielorybki naglikti :)
Kurasek z plecakową tęczą aprosas się kłania :D
(tam się czwórka kręciła wokół drzewa :lol: a Miśka rodzona równo 2 lata po Maryśce, tylko big baba z niej ;))
pozdrawiamy wszystkich :hey:

(mirimirim, bardzo Cię szukałam, ale podejrzewałam, że może Was nie być :kiss:)

martaj
14-04-2013, 21:20
no jeszcze ja byłam! ale tylko na Arce ;) przyszłam z Asią na plecach zamotaną w perełkę :) a po chwili to perełka już tylko przez torbę przerzucona mogła się wtajemniczonym w oczy rzucić ;)

edit: ja widziałam tylko inkę i poucha (chyba z chusta.pl)

Bronka75
14-04-2013, 21:46
Wielorybki to my :)
Miło zobaczyć zachustowane mamy.
Oprócz wyżej wymienionych widziałam jeszcze nosidło, chyba TULI.

Karusek, czyli szliśmy jakiś czas za wami ;) Super rodzinka :)

Pozdrawiamy serdecznie :D

Karusek
14-04-2013, 21:47
weci, a w czym byłaś? :) nie pamiętam, jak wyglądała mama we francuskiej tęczy, bo mi tylko przez chwilę mignęła - to byłaś Ty? :)

a mama w wielorybkach jest od nas? Czwórka dzieci łącznie z chustowym ;) chusta mniej popularna, to pomyślałam, że może forumka? ;)

edit: a, już widzę :)
edit2: chyba coś źle policzyłam :hmm:Bronka u Was 5? :)

edyta
14-04-2013, 21:52
jesli tula z sowkami to moi nieforumowi zjanomi z 2 dzieci

martaj
14-04-2013, 21:53
giovanka, weci, no chusty bym dla Was wzięła... :)

Karusek
14-04-2013, 22:15
giovanka, a Ty byłaś zamotana? :)
też mnie cieszyło, że jest kilka mam w chustach :)

Aliszia
15-04-2013, 00:02
Ło mamooo! To, ale się Was tam zaroiło! :) Nawet nie wiedziałam, że tyle osób w Poznaniu nosi :D

modrooczka
15-04-2013, 00:09
OT, ale zawsze mnie to ciekawi w takich dużych wątkach: dlaczego ze sobą nie gadacie? Nie pytacie nigdy czy inna chuściara nie jest z forum? Ja pytam :-)

Aliszia
15-04-2013, 00:23
Nie zawsze jest możliwość spytania i zagadania. Ostatnio widziałam rodzinę z dzieckiem w kawiarni (jest wątek kilka wpisów niżej), ale nikt z tej rodziny nie był nawet skory do odwzajemnienia uśmiechów w trakcie picia kawy. W pewnym momencie cała rodzina z wyjątkiem mamy wyszła, a mama odwróciła się plecami do "kawiarni", wyjęła chustę i się zawiązała. Byłoby to conajmniej niefajnie, gdybym wtedy do niej podeszła, bo co bym jej powiedziała? Skoro przez ostatnie 20 minut nie odzwajemniła mojego uśmiechu?


No, ale w innych sytuacjach, wiadomo :) Sęk w tym, że wszystkie inne chustowe mamy, które spotykam, już znam :D

giovanka
15-04-2013, 01:02
Dziewczyny zobaczcie co znalazłam:
http://www.mmpoznan.pl/photo/1737115/Marsz+dla+%C5%BBycia+2013#photoBrowsing

Pomyliłam kolor, bo tę chustę właśnie widziałam, Bronka to Ty?:-D

Karusku ja dzisiaj nie zamotana szłam, moje chłopaczki jechały w podwójnym wózku (taki czarno-czerwony) i miałam Ciebie dłuższy czas na widoku, ale za Tobą szłam raczej, to pewnie nie widziałaś.
Ech mogłam chustę jednak wziąć, a Kuba, mój Mąż mandukę, to byśmy się tak nie wtapiali w tłum dla chustonoszących oczu;-)

Martaj nadrobimy niedługo straconą okazję do spootkania!

weci
15-04-2013, 07:28
karusku ja byłam w francuskiej, sobie na Ciebie drobino popatrzyłam :)
z aparatem śmigałaś ;)
ja trochę z tyłu za Tobą stałam też pod platanem, ale za moim nieutulonym 3 latem się rozglądałam, który śmigał po platanowym trawniku.

martaj Ty chyba mi mignęłaś bo ja jakieś jasności właśnie widziałam, ale tak przez momencik.

miłe to wszystko bardzo:)

Karusek
15-04-2013, 09:40
OT, ale zawsze mnie to ciekawi w takich dużych wątkach: dlaczego ze sobą nie gadacie? Nie pytacie nigdy czy inna chuściara nie jest z forum? Ja pytam :-)

do tego trzeba trochę odwagi, której czasami brakuje :hide:

giovanka, ale widziałaś notkę przy tych zdjęciach? Jakie kilkaset ludzi! :omg::duh: Przecież tam szło ładnych parę tysięcy! Byliśmy przy Katedrze (a wcale nie szliśmy na początku pochodu), gdy przejechały pierwsze tramwaje z Garbar! Pochód się ciągnął znacznie dalej niż odległość 1 przystanku tramwajowego!

Chustomama ze zdjęcia to musi być Bronka :):thumbs up:

modrooczka
15-04-2013, 09:46
do tego trzeba trochę odwagi, której czasami brakuje :hide:

giovanka, ale widziałaś notkę przy tych zdjęciach? Jakie kilkaset ludzi! :omg::duh: Przecież tam szło ładnych parę tysięcy! Byliśmy przy Katedrze (a wcale nie szliśmy na początku pochodu), gdy przejechały pierwsze tramwaje z Garbar! Pochód się ciągnął znacznie dalej niż odległość 1 przystanku tramwajowego!

Chustomama ze zdjęcia to musi być Bronka :):thumbs up:
Niezłe. Ciekawe ile naprawdę było osób...
A co do odwagi to mam większą na takich imprezach jak ta, bo poza chustowaniem dochodzi jeszcze pewna wspólnota poglądów.

weci
15-04-2013, 11:12
coś w tym jest ;) modrooczko :)

szalenie miło widzieć tyle chustowych mam i tyle mam o podobnych poglądach :D

Bronka75
15-04-2013, 13:23
O, na zdjęciu to rzeczywiście my :D

giovanka
15-04-2013, 18:16
coś w tym jest ;) modrooczko :)

szalenie miło widzieć tyle chustowych mam i tyle mam o podobnych poglądach :D
Tak, to było wspaniałe! Do tego jeszcze tyle Skarbów z mamami, że serce rośnie!:-D

OT, ale zawsze mnie to ciekawi w takich dużych wątkach: dlaczego ze sobą nie gadacie? Nie pytacie nigdy czy inna chuściara nie jest z forum? Ja pytam :-)
Ja to dopiero tematy chustowe obczajam:-) ale za jakiś czas pewnie nabiorę odwagi i będę zagadywać:mrgreen:


do tego trzeba trochę odwagi, której czasami brakuje :hide:

giovanka, ale widziałaś notkę przy tych zdjęciach? Jakie kilkaset ludzi! :omg::duh: Przecież tam szło ładnych parę tysięcy! Byliśmy przy Katedrze (a wcale nie szliśmy na początku pochodu), gdy przejechały pierwsze tramwaje z Garbar! Pochód się ciągnął znacznie dalej niż odległość 1 przystanku tramwajowego!

Chustomama ze zdjęcia to musi być Bronka :):thumbs up:

Pięknie Cię Bronka ktoś ustrzelił:-D
Karusku co do liczebności, to też widziałam ten komentarz. To jest przegięcie. Przepraszam z matematyki nigdy nie byłam asem, ale tam były dzikie tłumy, tysiące osób, nie kilkaset. Nie wiem jak można było tak napisać! No ale to Gazeta Wybiórcza:?

martaj
15-04-2013, 19:35
na epoznan było coś o 5 tys.-pasuje? :)
http://epoznan.pl/news-news-39912-5000_osob_na_„Marszu_dla_Zycia”

giovanka
15-04-2013, 21:34
Proszę bardzo Karusek na zdjęciu nr 49, po lewej nasz wózek z kolei:)

http://www.archpoznan.pl/content/view/2765/107/

Karusek
15-04-2013, 21:51
faktycznie - całą familią jesteśmy :) trzy zdjęcia wcześniej też się częściowo załapaliśmy
na 17 jest ineczka
a na 23 z tyłu - Bronka

na niektórych zdjęciach ładnie widać te "kilkaset" osób :twisted:

a w przyszłym roku musimy się skrzyknąć przed :ninja::thumbs up:

weci
15-04-2013, 23:00
Dzięki za linki
przyznam że ogromnie miło zobaczyć tyle znajomych buziek na zdj i tyylu wykładowców, ech chyba z sentymentu na uczelnię pojadę ;)

a i owszem możemy się spiknąć ;)
byle znów nie zbiegły się nam terminy rafałowej delegacji i marszu !

giovanka
15-04-2013, 23:16
na epoznan było coś o 5 tys.-pasuje? :)
http://epoznan.pl/news-news-39912-5000_osob_na_„Marszu_dla_Zycia”
Idealnie, zakładałam się z Małżonem ile jest tego ludu i obstawiałam, że właśnie 5000. Wygrałam czekoladę:mrgreen:


faktycznie - całą familią jesteśmy :) trzy zdjęcia wcześniej też się częściowo załapaliśmy
na 17 jest ineczka
a na 23 z tyłu - Bronka

na niektórych zdjęciach ładnie widać te "kilkaset" osób :twisted:

a w przyszłym roku musimy się skrzyknąć przed :ninja::thumbs up:
Bezwzględnie! Wyjdzie nas ładna gromadka:-D

modrooczka
15-04-2013, 23:32
Zazdroszczę wam trochę. Nasze warszawskie marsze nie bardzo się nadają dla dzieci - nigdy nie wiadomo kiedy ktoś agresywnie wyskoczy :-(

Natalia
16-04-2013, 04:42
no jeszcze ja byłam! ale tylko na Arce ;) przyszłam z Asią na plecach zamotaną w perełkę :) a po chwili to perełka już tylko przez torbę przerzucona mogła się wtajemniczonym w oczy rzucić ;)

edit: ja widziałam tylko inkę i poucha (chyba z chusta.pl)


To ja Ciebie widziałam :) Widziałam też wielorybki oraz kolorowego pasiaka u kogoś.
Co do ilości ludzi i atmosfery to byłam w szoku. Marsz miał ok. kilometra długości i był naprawdę radosny. :)

giovanka
16-04-2013, 15:01
Zazdroszczę wam trochę. Nasze warszawskie marsze nie bardzo się nadają dla dzieci - nigdy nie wiadomo kiedy ktoś agresywnie wyskoczy :-(
Faktem jest, aż strach dzieci zabierać, jeśli jest ryzyko, że przeciwna frakcja się pojawi:mad ponoć i u nas jakieś dziewoje z pobocza coś szyderczo wykrzykiwały, ale nie zauważyłam:mrgreen:


To ja Ciebie widziałam :) Widziałam też wielorybki oraz kolorowego pasiaka u kogoś.
Co do ilości ludzi i atmosfery to byłam w szoku. Marsz miał ok. kilometra długości i był naprawdę radosny. :)
Tak, ja też byłam pod wrażeniem radosnej atmosfery, tyle rodzin z dziećmi, tyle gwaru, tyle uśmiechów!:D
W ogóle jak miło Ciebie tu widzieć Natalio!
Ja i mój Mąż Kuba byliśmy na kursie Kana Galilejska 3 lata temu. Dziękuję Ci za Twoje świadectwo, bardzo zapadło mi w pamięć!

habibti
16-04-2013, 15:59
Zazdroszczę wam trochę. Nasze warszawskie marsze nie bardzo się nadają dla dzieci - nigdy nie wiadomo kiedy ktoś agresywnie wyskoczy :-(
To ja tak OT - modrooczka a byliście w tym roku? :)

martaj
16-04-2013, 22:29
To ja Ciebie widziałam :) Widziałam też wielorybki oraz kolorowego pasiaka u kogoś.
Co do ilości ludzi i atmosfery to byłam w szoku. Marsz miał ok. kilometra długości i był naprawdę radosny. :)

miło mi :)