PDA

Zobacz pełną wersję : MT i wyciągnięte łapki



lemonka
19-03-2009, 13:46
Ma pytanie do noszących w MT i chusto-MT. Czy Wasze dzieci siedząc w nosidlach wyciągaja łapki? Chodzi mi o to czy wyciagaja lapki nad panel, nie bokiem. Moje dziecko nie znosi mieć schowanych rączek i teraz zastanawiam sie czy kupić/zamówic MT/chusto-MT z krótszym panelem czy z normalnym gdzie synek bedzie ten panel nieco zmarszczal wyciągając lapki ponad nim? Jak to jest z wygodą noszacego i noszonego? Macie podobne doswiadczenia?

aniakom
19-03-2009, 14:20
Moja Zosia prawie od początku noszenia w MT wyciąga rączki na zewnątrz. A już szczególnie na plecach. (Jak jeszcze nosiłam ją z przodu, to czasem się wtulała ze schowanymi.) Z tego powodu zdecydowanie preferuję MT i nosidła bez zagłówka, ale z kapturkiem na śpiącą główkę, lepiej się układają.

odynka
19-03-2009, 14:25
moja Nellka wyciaga nad panel:P ale tylko z tylu jak nosze;)

Goska Sucharska
19-03-2009, 14:28
Córka jak jest aktywna to łapki zawsze wyciągnięte, jak zasypia to się wtula i sama je chowa.

rzezuchama
19-03-2009, 14:29
Stach też wyciąga ręce od zawsze. Na początku bokiem mu wystarczało. Jak panel jest wystarczająco długi, to chyba nie ma siły chyba żeby wyciągnął do góry? Tzn jak zagłówek jest rzeczywiście zagłówkiem, a nie "podpieraczem karku" jak u starszych :wink:
Ale tak jak Ania pisze, więcej swobody manewru daje dopinany kapturek.

jana
19-03-2009, 14:31
u nas łapiątka muszą byc na wierzchu, choć nie zawsze, w ostatniej fazie zasypiania wystawia jedną łapkę :wink:
ale imo nie kupowalabym mt z nizszym panelem, bo szybko dziecie z niego wyrosnie, mozesz panel przeciez podwinac :)

lemonka
19-03-2009, 22:46
Dziękuję dziewczyny :kiss: