PDA

Zobacz pełną wersję : nosidło Womar N11



a8ii
01-04-2013, 15:07
Witam,

Czy ktoś się zetknął już ze wspomnianym w temacie nosidłem. tu link: http://www.womar.com.pl/section2.php?page=produkty&zm2=nosidelka&zm3=0

Jest nieco podobny do popularnej ostatnio Tongi. Szukam jakiegoś szybkiego w obsłudze nosidła na ramię. Kółkowa wymaga regulacji a pouchy takiegoż nie mają niestety.

JagodowaMama
01-04-2013, 17:50
Wygląda mi to na zwykłą ''torbę" na dziecko. Podarowałabym sobie...

jul
01-04-2013, 18:17
to chyba tylko takie nieco podobieństwo - ze zdjęć i opisu wynika, że ma usztywnione dno, tak więc IMHO nie da rady, żeby dopasowało się dokładnie do dziecka
do noszenia na biodrze na szybkie akcje jest jeszcze hipseat, tylko droższy (może ma jakiś tańszy odpowiednik?)

glo
01-04-2013, 18:54
no właśnie, tonga jest chyba bardziej elastyczna. a to wygląda jak większość toreb i jakoś niepokoi mnie ułożenie dziecka na tej fotce...

a8ii
01-04-2013, 19:05
mnie też szczerze mówiąc nie podoba się to zbytnio, a skoro jeszcze mówicie, że dno usztywnione...
a może ktoś ma sposób na regulację poucha? Mam z tym problem, bo większość jest zbyt duża, a jak kiedyś uszyłam sobie na wymiar to strasznie się krawędź w nóżki Małej wrzynał.
Chodzi mi o regulację inną niż przez wywinięcie ramienia, bo to pomaga, ale nie jest idealnie.

glo
01-04-2013, 19:40
a może po prostu masz źle dobrany rozmiar?

a8ii
01-04-2013, 20:43
ja jestem dość drobna i właśnie dobranie rozmiaru sprawia mi nie lada problem. od ramienia do kości biodrowej mam 54 cm (w pouchu szytym przez siebie) i tak, dzieciowi jest za ciasno, wolałabym coś z regulacją więc intensywnie myślę jakie argumenty przemówią do męża, żeby zakupić Tongę :)