PDA

Zobacz pełną wersję : dziś na Długiej w W-wie



IwonaKM
27-03-2013, 14:38
pozdrawiam dwie mamy, które maszerowały dziś ulica Długą w kierunku Freta około godziny 13tej.
Jedna niosoła maluszka w nosdełku Boba, druga schowanego pod kurką.
:hey:

owieczka33
27-03-2013, 19:20
Byłam dziś na Długiej z koleżanką, szłam w kierunku Freta ok 13, ale miałam Niunię w chuście, a koleżanka swoja w wózku, zatem to nie ja.:cool:

IwonaKM
27-03-2013, 21:40
to były dwie mamy, każda szła oddzzielnie

blizej Freta mijalam tę z dzieciatkiem w nosidle a blizej pl. Krasinskich tę z dzieckiem pod kurtką.
I tak mi się miło zrobiło, ze taki wysyp noszących mam.
Przypomniały mi się stare, dobre czasy noszenia córeczki na piersiach, teraz nosimy się już tylko na plecach

owieczka33
27-03-2013, 21:49
Ja dzis miałam żółtą (dośc charakterystyczna przez to) kurtke z filcu, czerwono-bordową torbę z kieszenią z Girasola i Niunie w Natce Lutei (różowy+grafit), osłaniałam Ja kurtka, ale nie była schowana. Kolezanka z czerwonym wózkiem x-landera i fioletową torbą z Girasolem. ;-)

Szłyśmy od Bankowego do Stopociech (niestety nie przez mój kochany Ogród Krasińskich :cry: ).

Może jednak to byłam ja? :)

IwonaKM
27-03-2013, 23:12
Może jednak to byłam ja? :)

chyba jednak nie, a szkoda
może innym razem się miniemy :)

owieczka33
28-03-2013, 11:45
Bywam w Stupociachach na Spotkaniach Bliskości (polecam! może się wybierzesz?) raz na dwa tygodnie, zatem, jezeli tam bywasz- spotkanie murowane! :applause:

IwonaKM
28-03-2013, 13:49
:(
niestety pracuję, przy Długiej właśnie, raczej nie uda mi się wybrać do StuPociech, choć biegając na szkolenia na Starą, mijam StoPociech dosyć regularnie :)
właśnie wracając wczoraj ze Starej mijałam chustoMamy :)

Ronja
06-04-2013, 17:33
Bywam w Stupociachach na Spotkaniach Bliskości (polecam! może się wybierzesz?) raz na dwa tygodnie, zatem, jezeli tam bywasz- spotkanie murowane! :applause:

To może się spotkamy, bo ja w zeszłą środę byłam pierwszy raz i zamierzam chodzić w miarę regularnie :)

owieczka33
06-04-2013, 19:48
Ronja to super! My z kolezanka inaszymi dwoma coreczkami bylysmy dea razy i bardzo nam sie podoba:-) zatem do zobaczenia bede Cie wypatrywac. Nas rozpoznasz po tym, ze ja nie spiewam za to biegam za moja panna:-)

owieczka33
10-04-2013, 20:21
Ronja, chyba Cię nie było dziś, co? czy przegapiłam?

IwonaKM
10-04-2013, 22:34
dziś na Długiej, tym razem przez okno, znów widziałam tę sama mamę z maluszkiem w Boba :)

Ronja
11-04-2013, 09:13
Ronja, chyba Cię nie było dziś, co? czy przegapiłam?

Nie, nie było mnie, mały był troszeczkę zasmarkany więc dla świętego spokoju nie zabierałam go w stadko dzieci :) Ale mam nadzieję, że w kolejne środy będziemy.