PDA

Zobacz pełną wersję : Chcę się pochwalić



julka_as
31-01-2008, 13:38
Mam od kilku dni swoją pierwszą chustę - lilka simona!!!! Najpierw trochę się zastanawiałam, którą chustę kupić, później cierpliwie czekałam aż przesyłka do mnie dotrze, szybkie pranie, suszenie i wreszcie można się wiązać!
Ubolewam nad tym, że spotkania chustowe w Łodzi nie są tak często i regularnie jak np w Warszawie, bo pewniej bym się czuła, gdyby mamy z większym doświadczeniem poprawiły moje wiązanie i doradziły...
Póki co nosiłyśmy się w domu (w kieszonce, bo Julka jeszcze mała, no i nic innego nawet nie próbowałam opanować na styczniowym spotkaniu). Nadeszła więc pora na pierwszy spacer - trzymajcie kciuki by małej się spodobało.

tulipowna
31-01-2008, 14:53
super, ze jako pierwsza chuste masz juz takie cudo! teraz czekamy na zdjecia :) ze spotkaniami to jest tak, ze najlatwiej skrzyknac sie przez forum wlasnie - trzeba tylko znalezc chetne z chustami :) w poznaniu tez juz sporo chustomam, wiec jest szansa na spotkania cykliczne.

nelles
31-01-2008, 16:02
No to trzymamy kciuki za pierwszy spacer :D
Cudną masz chustę (wiem bo mam taką samą :lol: ), na pewno będzie się Was fajnie nosiło.

Ruda
31-01-2008, 18:50
1... 2... 3.... fotki poprosimy my:)
no prawie mi sie udalo zrymowac :)

julka_as
31-01-2008, 21:24
Spacer się udał, niezbyt długi, ale był.
Kurcze, muszę tę kieszonkę jeszcze trochę potrenować zanim fotki zrobię, co by plamy nie dać :oops:

Lela
31-01-2008, 21:27
Ja też mam simona i kocham się w tej chuście, a za kilka dni będę miała pierwsze mt :lol: powodzenia w pierwszych wiązaniach i spacerach

Jasnie Pani :)
31-01-2008, 21:30
Lela Julka ma lilka Simona, a nie didka :wink: :wink:

Julka kazda nowa chustowa mama nas tu strasznie cieszy :high: :high:

polaquinha
01-02-2008, 09:57
Julka, też uważam, że spotkań w łodzi mogłoby być z powodzeniem więcej :)
Niestety sama nosiłam w wiązance stosunkowo krótko, więc technicznej pomocy nie jestem w stanie Ci udzielic natomiast moralne wsparcie-jak najbardziej! :)

Simon jest rzeczywiscie piękny :)

julka_as
01-02-2008, 11:37
Polaquinha - dzięki, moralne wsparcie też mile widziane!
Co do kolorów chust i naszych gustów to całe szczęście, że mamy tak różne, bo jak nudno by było gdybyśmy wszystkie nosiły to samo...