PDA

Zobacz pełną wersję : wzbudzilam dzis na osiedlu nie lada sensacje :)



Ruda
31-01-2008, 12:11
i wlasciwie nawet nie wiem czemu, bo juz przeciez widzieli u mnie hanie w chuscie i w MT w roznych kombinacjach:)
w kazdym razie poszlam dzis na osiedlowa poczte z hanka w Mt na plecach, a przed soba targalam 2 ogromne pudla do wyslania:) z wrazenia wszyscy mnie poprzepuszczali w kolejce, a kobieta w okienku przymknela oko na beznadziejnie oklejone kartony - baaa, okleila je nawet sama :)

a teraz sobie siedze i wciagam czwartego paczka z czekolada :) dziewczyny - SMACZNEGO :)

węgielek
31-01-2008, 13:39
brawo!!! zuch dziewczyna :lol:

McBaby
31-01-2008, 15:00
super :)

a z innej beczki Kachna czy ty działasz na gazetowym na Styczniówkach??
Bo pisałam do Ciebie posta ale chyba go niezauważyłaś :)... tam działam jako alexkieszek :)

Kanga
31-01-2008, 15:00
my też wczoraj bylismy za atrakcje
w zasadzie Anka :D
poszła do przedszkola z lalkową i miśkiem w środku.
calą drogę szła dumnie wyprostowana.
W przedszkolu ponoc z koleżankami robiły hamak dla misia.

agata_t
31-01-2008, 15:31
Ja tez zawsze ściągam ciekawskie spojrzenia, mysle ze raczej życzliwe na razie :D

Ruda
31-01-2008, 16:01
super :)

a z innej beczki Kachna czy ty działasz na gazetowym na Styczniówkach??
Bo pisałam do Ciebie posta ale chyba go niezauważyłaś :)... tam działam jako alexkieszek :)
a no tak:) ja styczniowka:)
a posta twojego w takim razie przeoczyc musialam za co baaardzo przepraszam :oops:

kajka78
31-01-2008, 16:55
Kachna rulezzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!

malgosiak
31-01-2008, 17:52
kaska, musialas wygladac przebojowo!

prawde mowiac jak pierwszy rqz wyszlam kilka dni temu na spacer z kangurkiem pod kurtka, to po cichu liczylam na te spojrzenia 8)) . jedna pani na przejsciu dla pieszych spojrzala na mnie dziwnie, ale moze dlatego ze lalo z nieba sniegime z deszczem, a ja tu "biedne dziecko mecze"

pączusie, pycha, mniam mniam.

aneta.s
01-02-2008, 08:58
Kachna super!!!
swoją drogą ja ostatnio wybrałam się do bielska na zakupy na "sarni stok" mąż po 3 min. powiedział, że już nigdzie z nami nie pójdzie bo wszyscy ludzie sie na nas gapią.... no i faktycznie nie było człowieka który by sie za nami nie odwrócił.... a ludzi było mnóstwo bo to sobota południe ;) natomiast Julianek słodziutko spał oczywiście.... a jak wy reagujecie na takie spojżenia?

węgielek
01-02-2008, 10:29
a roznie, to zalezy od mego nastroju :) czasem sie usmiecham do ludzi, a czasem patrze spod byka :oops:

hanti
01-02-2008, 10:54
czasami są takie dni że nikt na mnie uwagi nie zwraca (bo już się opatrzyłam) a innego dnia ciągle mnie ktoś zaczepia.

Rolcia
01-02-2008, 18:56
A ja dziś byłam pierwszy raz na spacerze z zachustowaną Gabunią! Poszłyśmy do parku i było mało ludzi, więc nie wiem jak reagują.