PDA

Zobacz pełną wersję : Dobry wieczór z Londynu



Aggie
27-02-2013, 22:28
Na stole świeczka, miska po budyniu, luby na koncercie a ja poraz kolejny na forum czytając o tym, co mnie interesuje. Mam na imię Agnieszka, prawdopodobnie na początku kwietnia pojawi się na świecie moje pierwsze dziecię, które planuję urodzić w domu.
Na forum trafiłam szukając informacji o chustach i ich noszeniu. Po kilku tygodniach czytania i obserwacji straciłam nadzieję na kupno chusty z forum; w głowie mi się kręci od próby rozgryzienia stawania i podskakiwania (wciąż nie wiem co się kryje za skakaniem :jump: ) i zdecydowałam chustę kupić od producenta, za to dowiedziałam się duuużo bardzo. Dziękuję.
Jestem Rebirtherem/terapeutką oddechem, psychoterapeutką w trakcie szkolenia oraz doulą. Myślę o wielorazowych pieluchach, frajdzie z noszenia dziecka w chuście i o tym, by udzielić się trochę w wątku o porodach bo uczyłam się od świetniej douli i Michel'a Odent (lekarza, który wprowadził baseny do sal porodowych), którzy mają wspaniałe podejście i zrozumienie tematu (główne teza: kobiecie nie można pomóc przy porodzie, ale można jej stworzyć idealne warunki i nie przeszkadzać). Anglia wydaje się oferować więcej możliwości poprowadzenia swojego porodu niż Polska narazie. Każda świadoma (przyszła) mama powinna mieć dostęp do informacji.

Smutno mi trochę, że mieszkając w Londynie nie mam szansy się z Wami spotkać osobiście. Chyba, że ktoś gościnnie w Londynie będzie..

dzieckoziemi
27-02-2013, 22:33
Witaj na forum! Są tu też mamy z UK i sąsiedniej wyspy (np ja :) ), także zawsze jest szansa, że jednak uda się poznać kogoś ''w realu''.

no i gratuluję! Obyś miała dobry domowy poród. Sama nadal marzę o takim (może przy trzecim dziecku się uda...)

luliluli
27-02-2013, 23:38
Witaj Aggie, milo cie poznac :hey:


bardzo ciekawie brzmi to, o czym piszesz, mam nadzieje, ze rozgadasz sie i poopowiadasz wiecej :)

JJ
28-02-2013, 08:13
:hey: i ja witam z wysp :hey:

asienkie
28-02-2013, 08:47
Witaj :hey:

natala
28-02-2013, 09:45
hej, hej

i zapraszam do siebie - mozesz obmacac moj stos (duuuzy stos ;)), pieluch sporo rozniastych, wypic dobra herbate i milo spedzic czas (z wzajemnoscia, pozadam milych gosci :)). spokojnej rozmowy obiecac nie moge, dzieci za gadatliwe mam :lol:

Aggie
28-02-2013, 11:09
Ah, jak miło. Witajcie Kochane.

I ja mieszkałam w Irlandii (kraina tęcz?) przez ponad 5 lat. W jakiś sposób Irlandia cieplejsza niż Anglia (tylko metaforycznie) mi się wydaje i wszystko tak blisko było.

Natala, byłoby cudownie. I pogadać i pomacać materiały i posłuchać o tym jak je wiązać i pieluchy i i i... wyszukam jak napisać wiadomość prywatną.

Uściski ciepłe.

Linus
28-02-2013, 12:28
witaj
jest tu trochę dziewczyn z wysp, może jakaś sąsiadka z Londynu się znajdzie :)

inek
28-02-2013, 14:07
hej, hej

i zapraszam do siebie - mozesz obmacac moj stos (duuuzy stos ;)), pieluch sporo rozniastych, wypic dobra herbate i milo spedzic czas (z wzajemnoscia, pozadam milych gosci :)). spokojnej rozmowy obiecac nie moge, dzieci za gadatliwe mam :lol:

A to zaproszenie to takie ogólne? ;) Bo tak sobie marzę, że ktoś mi pomoże malucha na plecy wrzucić za jakieś dwa miesiące... ;)

Gugu
28-02-2013, 19:07
Witaj;)
Bardzo ciekawe rzeczy piszesz:thumbs up: trzymam kciuki za poród w domu, brawo!

magnus
28-02-2013, 21:16
Witaj serdecznie! Twoja wiedza na pewno się nam przyda i z chęcią Cię wykorzystamy. Życzę takiego porodu, jaki sobie wymarzyłaś :)

luliluli
01-03-2013, 00:12
Ah, jak miło. Witajcie Kochane.

I ja mieszkałam w Irlandii (kraina tęcz?) przez ponad 5 lat. W jakiś sposób Irlandia cieplejsza niż Anglia (tylko metaforycznie) mi się wydaje i wszystko tak blisko było.

Natala, byłoby cudownie. I pogadać i pomacać materiały i posłuchać o tym jak je wiązać i pieluchy i i i... wyszukam jak napisać wiadomość prywatną.

Uściski ciepłe.

Irlandia to Kraj Uciekinierow. Tych, dla ktorych nie ma juz nadziei, dla ktorych mchy sa najmietszym poslaniem, mzawka ukojeniem dla skory a tecza na stale mieszka w zrenicach oczu. Tak, Irlandia jest cieplejsza od Anglii :)

Aggie
01-03-2013, 15:53
Ah, luliluli, pięknie napisane i coś w tym prawdziwego bardzo jest.
Dziękuję pięknie za życzenia, Póki co spokojnie i z radością czekam na rozwiązanie a potem.. pewnie będe tu wsparcia szukać :)

hajda
02-03-2013, 20:05
witam serdecznie :)

LavandUla
05-03-2013, 15:14
Witaj!

Piękna droga zawodowa... Czekam na Twoje wpisy... Życzę wymarzonego porodu :)

:heart:

Aggie
08-03-2013, 21:29
Witaj!

Piękna droga zawodowa... Czekam na Twoje wpisy... Życzę wymarzonego porodu :)

:heart:



Dziekuje, bardzo.

ula1
08-03-2013, 21:33
Stawanie - to ustawianie się w kolejce
A podskakiwanie - to chyba chodzi o podniesienie wątku. Czyli nic to nie znaczy samo w sobie, ale wątek pojawia się "na górze" wśród tych gdzie są najnowsze wpisy - czyli staje się bardziej widoczny. :)

Pomogłam? :)

Aggie
09-03-2013, 09:35
Stawanie - to ustawianie się w kolejce
A podskakiwanie - to chyba chodzi o podniesienie wątku. Czyli nic to nie znaczy samo w sobie, ale wątek pojawia się "na górze" wśród tych gdzie są najnowsze wpisy - czyli staje się bardziej widoczny. :)

Pomogłam? :)

I owszem :)

ula1
09-03-2013, 11:30
No to się cieszę :)