PDA

Zobacz pełną wersję : plecak z krzyżem, proste szelki???



zulam
28-01-2008, 14:01
Czy to jest dopuszczalne, zrobić sobie proste szelki z przodu przy plecaczku z krzyżem z tyłu, ew. je wykńczyć po tybetańsku? A jeśli nie to dlaczego?
Refleksja mnie naszła po zakupie krótkiej chusty :))) Normalny z krzyżem i chestbeltem wiążę już na skosach, może te proste szelki (którę BTW o niebo wolę) by coś poprawiły, ale nie wiem czy gniota nie wymotam...

hanti
28-01-2008, 14:07
da się, ale troszkę trudniej się mota :)

Kanga
28-01-2008, 14:17
da się, ale troszkę trudniej się mota :)

e dlaczego trudniej.. mi się mota tak samo.. nawet łatwiej, bo chestbeltów nie lubię :) zazwyczaj tak wiążę plecak z krzyżem - własnie puszczam proste paski do góry. - chyba, że na kurtkę wiąże to tybetańsko wykańczam.

jedna uwaga- do tybetańczyka musisz miec dłuższą chustę niż do wiązania z normalnym wykończeniem.

hanti
28-01-2008, 14:28
da się, ale troszkę trudniej się mota :)

e dlaczego trudniej.. mi się mota tak samo..

rzeczywiście nie ma żadnej różnicy czy się dociąga chustę zwiniętą na ramieniu, puszczoną w górę, czy robi się to po skosie. Najmniejszej różnicy nie ma :lol:

ithilhin
28-01-2008, 17:10
oj, chyba o subiektywna trudnosc wykonania Adze chodzilo, a nie o technike, bo chustoprzekladanie jak wiadomo w kazdym ze sposobow jest inne.

proponuje: zlosliwosc mode OFF

:-)

Jasnie Pani :)
28-01-2008, 20:06
Czy to jest dopuszczalne, zrobić sobie proste szelki z przodu przy plecaczku z krzyżem z tyłu, ew. je wykńczyć po tybetańsku? A jeśli nie to dlaczego?

a ja mam inne pytanie? czemu naszla cie refleksja, ze nie mozna??? :shock: Ja mam wielgachne wykonczenie z przodu i duzo wygodniej mi sie tak plecak wiaze i nigdy bym nie pomyslala, ze jest to niedopuszczalne

zulam
28-01-2008, 20:15
Bo nigdzie w "oficjalnych" instrukcjach np. hoppa czy storcha nie widziałam. Wię pomyśląlm że z jakiegoś względu nie bardzo to zawiązanie jest-coś się zsuwa, nie można dociągnąć prawidłowo czy w pachę się chusta za bardzo wpija. Jako że cały dzień bez możliwości zamotania sobie dzieciątka byłam to teoretyzowałam. A teraz idę praktykować :D

ithilhin
28-01-2008, 21:27
wydaje mi sie, ze w instrukcji Hoppa sa pokazane rozne warianty przekladania paskow.
tylko kurcze nie sprawdze tego teraz bo pozyczylam hoppa razem z instrukcja potzrebujacej kolezance, niemeicka instrukcja lezy zakopana w pudelku i nie chce szubrowac. jak ktos ma na wierzchu to niech sprawdzi, bo naprawde nie jestem pewna.

Kanga
28-01-2008, 21:53
a ja na 90% jestem pewna,że w instrukcji NATI jest pokazane, żę można puścić pasy jak w plecaku - czyli do góry.
instrukcji już nieststy nie mam wiec nie sprawdzę, ale tak mi się kołacze po głowie.

olgap
28-01-2008, 22:01
a ja na 90% jestem pewna,że w instrukcji NATI jest pokazane, żę można puścić pasy jak w plecaku - czyli do góry.
instrukcji już nieststy nie mam wiec nie sprawdzę, ale tak mi się kołacze po głowie.
Dobrze Ci sie kołacze :) Właśnie sprawdziłam w instrukcji i jest dokładnie tak jak napisałaś

Jasnie Pani :)
28-01-2008, 22:01
kurde pol godziny szukalam, ale znalazlam :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=wkXwjBjKcIU

monjan
29-01-2008, 13:08
to jest super!!
proste a jakie efektywne!
http://pl.youtube.com/watch?v=QWItHnkfLl8&NR=1

Kanga
29-01-2008, 13:14
to jest super!!
proste a jakie efektywne!
http://pl.youtube.com/watch?v=QWItHnkfLl8&NR=1

no - zwróć uwagę, bna to, że kangę prawidłowo wiaże się bez supełków - tak jak ta pani na filmiku zrobiła - nieźle :D

anuszka
01-02-2008, 01:10
i jeszcze kanga - może wiecie gdzie można takie oryginalne cudo kupić?.. zachwyciłam się...