PDA

Zobacz pełną wersję : Sam wybiera pieluchy ;)



jadorota
05-02-2013, 22:03
:duh:Ja wiem, że to może głupie ale od kilku dni po kąpieli Maurycy podchodzi do kosza z pieluchami i wybiera, którą chce mieć na noc :)

Wcześniej ubierałam mu jak leciało i nie pomyślałam o wyborze.

Jaka radość że wonderoosy minky mają takie czadowe kropy. Chociaż Maniek najczęściej bierze kwiaty akurat :applause:

Iwka
05-02-2013, 22:15
Ale co w tym głupiego? Normalne raczej. Aśka potrafiła zrobić karczemną awanturę, że kotków nie ma, bo brudne.

Chava
05-02-2013, 22:35
A ja nie pomyślałam aby dać dziecku możliwość wyboru pieluszek:duh:

madagaskar
05-02-2013, 22:35
Jasiek tez zaczyna wybierac, awantur jeszcze nie robi , ale widac wszytko przed nami

agatkan
05-02-2013, 22:38
u nas już awantury na porządku dziennym, ale na szcząście wybiera z pośród czystych i obecnych na komodzie:evil:

brumhilda
05-02-2013, 22:48
ja nawet jedną pieluchę musiałam wycofać ze sprzedaży, po sfinalizowaniu transakcji, bo się Hani miłość do niej włączyła;)

Podlasianka
05-02-2013, 22:49
I u nas wybór pieluchy ociera się nieraz o niezłą awanturę :) I najczęściej kończy się na tym, że jednak żadna się nie podoba, ech :) Podobnie jest z majteczkami, bo jesteśmy (a raczej chcielibyśmy być) na etapie przechodzenia na nocnik.

Alassea
05-02-2013, 22:50
Ale fajnie! :) ciekawe jak będzie u nas :)

jadorota
05-02-2013, 22:57
Ale co w tym głupiego? Normalne raczej. Aśka potrafiła zrobić karczemną awanturę, że kotków nie ma, bo brudne.

No masz rację. To skrót myśli moich. Głupie mialoby być to, że mam z tego taką dziką radość. Juz dawno przeszlam na flip i tetre i ładnych kieszonek nie mieliśmy. Dopiero jak się na noc wonderoos sprawdził to zainwestowałam w minky, które ma fajowe wzory:)

I tylko czasami mi żal, że. to już prawie koniec pieluch...

egla30
05-02-2013, 23:01
Rozumiem, że te kwiatki to ode mnie ;) U nas też grzebanie w pudle się zaczęło niedawno. Ale daję Kasi zawsze do wyboru jedną z dwóch lub pokazuję całe pudełko i ona sobie kolor czy też wzór wybiera.

monikamarcina
06-02-2013, 11:14
u mnie od jakiegos czasu sa awantury, ale o bluzki :D
"nie ta ze scooby'm, z pajakiem ce !!!!"

astro
06-02-2013, 14:43
Kochana jednym słowem masz dziecko, które ceni sobie własne zdanie:mrgreen:
Nasz nie wybiera jeszcze pieluch, czasem zdarza mu się decydować jakie body czy rajtuzy ubrać.
Ostatnio kilka razy poczłapał do taty z tetrówką w ręce i usilnie pokazywał gdzie chce aby mu ją założyć:twisted:, szkoda że do mnie to przychodzi i artykułuje "fu, fu mama fu"- już wiem, że mam kupę na tapecie:ninja:

Ulakowa
06-02-2013, 14:45
u nas też wybieranie to norma, od dłuższego czasu :)

i też ma swoje ulubione, chyba wygrywa babyetta z pieskami :)

ale zmieniamy już coraz rzadziej, bo jestesmy na etapie prób bez :mrgreen:

spadłamznieba
08-02-2013, 17:43
u nas tez był wybór pieluch i majteczek
nie było awantur ale zdecydowane "nie" jeśli cos mu się nie podobało
ach jakie to było fajne :D
a najbardziej lubił jak jedną mu ubierałam a inne mógł odpinać i wywalac wszystko ze środka.

w ogóle najlepsza zabawa podczas długiej jazdy autem to było rozpinanie i zapinanie pieluch.Nie potrzebował nic więcej
On je rozczłonkowywał ja je składałam i tak non stop.
Natomiast tutaj nie było ulubionych - ze wszystkimi uwielbiał tak robić :-)

Maminek
10-02-2013, 21:49
:) Fajnie, my jeszcze takich preferencji nie mamy..

bansza
11-02-2013, 09:28
U nas z pieluchami jak z ubraniami... są dni, że ubierze się tylko w auta, zwierzęta, dinozaury lub łaciatą od Yetty. Wtedy kombinuję jak mogę, bo kolorowe mamy głównie formowanki nocne... A i jeszcze przez jakiś czas gatki od Magnolii pomagały, bo miały kurczaka z dyndającymi nogami, więc szły na formowankę lub z tetrą w środku ;) (niestety wełna mu się znudziła)

ediczek84
26-01-2015, 23:49
u nas nie dość że wybiera to jeszcze jest podział na pieluchy starszego i mlodszego...starszak wie które"jego" które młodszego brata... czasami dam nie ten otulacz i mi zwraca uwagę... co zrobić ? coraz mądrzejszy- to dobrze przecież:)

melodi
28-01-2015, 16:29
U nas synek kocha swoją moro. Jesteśmy w trakcie odpieluchowania a on biega z nią po domu żeby mu ubrać :P

ediczek84
04-02-2015, 02:47
tez bym już chciała go odpieluchować ale po raz kolejny przestał wołać i robi w pieluchy:( natomiast on bardzo pilnuje żeby były zaprane...jak widzi że cos w misce leżakuje to mówi mi "mama choć prać sisi"... przeurocze.muszę przerwać daną czynność bo nie da żyć.pranie też pomaga wieszać- do momentu gdy wygrzebie ostatnią pieluszkę i mi poda:)

twit
24-02-2015, 20:57
Mój chrześniak też wybiera sobie gatki :) Strasznie słodkie to jest, ponieważ potrafi się wręcz "stroić" ;)

klucha
06-03-2015, 11:48
u nas prawie co wieczór awantura o pieluszkę, najczęściej wybiera nie nadającą sie na noc i jak zaśnie muszę go przewijać. Na szczęście rano nie pamięta, jaką wybierał :)

anita_now
02-05-2015, 07:21
U nas było to samo. Córka przed snem wybierała pieluszkę. Ale jakie było moje zdziwienie, jak z całej szuflady kolorowych i ślicznych pieluszek ona wybierała... wełniane brązowe Tetro. Kolorowe wybiera dla młodszej siostrzyczki, bo teraz ona już nie używa :-)