PDA

Zobacz pełną wersję : MT - różnice w cenie



kasz
23-01-2013, 22:38
Hej,
właśnie przymierzam się do kupna mt dla Gabulca i oglądam sobie te szyte przez forumki Madame GooGoo, Pani_Olo, Marta-la, Pathi czy Doux-doux.
Między mt są dość duże rozbieżności cenowe i zastanawiam się czym są spowodowane? Czy to tylko kwestia wzornictwa czy też jakości materiałów, sposobu wykonania? Czym się tak naprawdę różnią?

marta-la
26-01-2013, 19:14
Hej,
właśnie przymierzam się do kupna mt dla Gabulca i oglądam sobie te szyte przez forumki Madame GooGoo, Pani_Olo, Marta-la, Pathi czy Doux-doux.
Między mt są dość duże rozbieżności cenowe i zastanawiam się czym są spowodowane? Czy to tylko kwestia wzornictwa czy też jakości materiałów, sposobu wykonania? Czym się tak naprawdę różnią?

Myślę że w samych mt rozbieżności aż takich nie ma. Po prostu Doux-Doux i Madame GooGoo to głównie nosidła ergonomiczne (z klamrami zamiast pasów wiązanych) a te są sporo droższe.

melodi
08-09-2013, 19:26
Ja myślę,że jednak może chodzić także o wzornictwo. Jednak każda firma ma swoje nietypowe wzory, których wymyślenie i wykonanie zajęło jakąś ilość czasu, którą potem wyceniają tak, a nie inaczej.

sheana
08-09-2013, 20:24
Oj są też róznice, miałam Pathi, Nubikowe MT, Pani_Olo. I według mnie - różnice we wzorach nieco, bo wykonanie wszystkich mnie zachwyciło i je uwielbiałam i uwielbiam.

Każde jest nieco inne, np Pathi ma mocne dość wcięcie w boku i spokojnie można podwijać pas biodrowy mając dwurozmiarowe nosidło wtedy - bo panel się zwęża i skraca. Nie przekonał mnie dopinany kapturek, bo ciągle zapominałam go. Prześlicznei wykończone, pas obszyty wzorkiem, odróżnia się naramienny od biodrowego, co czasem, jak się chce na szybko ściągać i jest się nowym to może się przydać.

Pani_Olo najnowsze moje i chyba ulubione ma bosko wypełnione pasy, nie tylko w ramionach ale też na długość i dziecko ma nieco wypełnienia pod nóżkami - fajne latem jak na gołe nogi zakładałam. Wadą - jest dość ciężkie

Nubik - rewelacja w wypełnieniu pasów. Bardzo ciekawe hafty :) Zalezy pewnie od materiałów, ale mamy duże na starszą i jest mega lekkie i kompaktowe.

Tak więc nie jakość według mnie :)