PDA

Zobacz pełną wersję : Starry Night - przedsprzedaz!!



Strony : 1 [2]

mamaslon
23-02-2013, 22:20
To wyczyść skrzynkę :P.
dokładnie :kiss:

Nie nosisłas w niej dzisiaj?!? No wiesz:duh:
no i co? nosiłas się :high:
co z erosem?
jaki on?
do jutra az czekac mam:ninja:
jutro mam wystawe
bede pozno:ninja:

jborowa
23-02-2013, 22:33
wyczyszczone ;)

greeneddie
24-02-2013, 00:12
to Ci bede pozyczac :)

:kiss: Po weekendzie powinno mi się udać wyprać pawie ;)

mamaslon
24-02-2013, 00:21
:kiss: Po weekendzie powinno mi się udać wyprać pawie ;)

o ja!!! czad :D
:kiss:

paulina
24-02-2013, 11:05
zamowilam sn raven 5 dla siebie i dla Zoszki lalkową. co ciekawe, cena odstraszyła mnie, mąż mnie namawiał żebym jednak brała:hide:

Marciula
24-02-2013, 12:02
I teraz tyle czekania?! :omg:
Dla mnie czekanie na przesyłkę chust z polowania to męka, a co dopiero teraz :cryy:
Ja chcę piękną Nebulę! :cryy:

aginia
24-02-2013, 12:05
Czekam na recenzję Erosa:whistle:

Widzicie mnie w Erosie? Mnie matke 3 chłopaków:duh:?:roll: co raz gorzej ze mną... i pomyśleć, że ja wilbicielka indio...szarości...spokojnych kolorów:hide:

samuela
24-02-2013, 12:06
A ja nadal nie wiem, co wziąć:duh:.

paulina
24-02-2013, 12:08
Czekam na recenzję Erosa:whistle:

Widzicie mnie w Erosie? Mnie matke 3 chłopaków:duh:?:roll: co raz gorzej ze mną... i pomyśleć, że ja wilbicielka indio...szarości...spokojnych kolorów:hide:

Ale trzech chłopaków to jeszcze chyba nie koniec?:) bierz co Tobie się podoba!

aginia
24-02-2013, 12:11
Ale trzech chłopaków to jeszcze chyba nie koniec?:) bierz co Tobie się podoba!

A jak bedzie czwarty:omg: Chyba wtedy wbrew wszystkiemu i wszystkim przerzucę się na różowy:lool:

Agut
24-02-2013, 12:22
A jak bedzie czwarty:omg: Chyba wtedy wbrew wszystkiemu i wszystkim przerzucę się na różowy:lool:

eee Aginia , ale szmata jest dla Ciebie a nie dal dziecia! To część twojego stroju a nie dziecka :) więc bierz to co się Tobie podoba.

echhh a ja dumam nad wanilią..... może wziąć i sobie farbnąć?!

do kiedy jest preorder? dzis sie kończy? czy jutro?

aginia
24-02-2013, 12:24
Agut - no wiem, wiem ale w sumie w krwistych czerwieniach tez nie chodzę, jako dodatek owszem ale az tak widoczna część garderoby:hmm:

Kończy się jutro rano.

Agut
24-02-2013, 12:25
Agut - no wiem, wiem ale w sumie w krwistych czerwieniach tez nie chodzę, jako dodatek owszem ale az tak widoczna część garderoby:hmm:

Kończy się jutro rano.

dzięki :)


aaaa no ja czerwieni nie lubie i nie noszę :) więc w sumie nie pomogę :)

aliona
24-02-2013, 12:54
aginiu, przy Twojej urodzie czerwień powinna się bardzo dobrze sprawdzać. serio serio.

chociaż doskonale rozumiem rozterki bo sama nie wiem czy w tej czerwieni dam radę. kiedyś to bym wiedziała, że tak, ale kiedyś byłam brunetką. dziś sama nie wiem jaki mam kolor włosów :lol:

samuela
24-02-2013, 14:40
Zawsze mi bez problemu płatność przechodziła, a teraz mi bank odrzuca? :omg: Wtf?
Może to znak, że za dużo już od Oschy kupuję:hide:.


A druga karta przeszła, dziwy jakieś. Nie kumam o co chodziło :roll:.
Ale zamówiłam:high:.
Nebula 6, Raven 4 i Raven 6 do ciachnięcia na kółka.

Agut
24-02-2013, 14:58
szalejecie kobity :)

ja dalej jestem twarda i walcze ze sobą! NIC NIE ZAMAWIAM! nic nie zamawiam! nic nie zamawiam !

Marciula
24-02-2013, 15:13
Ostatecznie wzięłam dla siebie SNN 4, a do podumania i ewentualnie potem wymiany/sprzedaży Afrodytkę 6 i SNR 6 - choć ravena może zostawię....
Mam sprawdzone dwie karty do płatności u Oschy i nie mam zamiaru próbować innymi.... Bo za duże ryzyko :hide:
A same robicie tą kółkową czy ktoś Wam zrobi? Ciekawa efektu jestem :rolleyes:

samuela
24-02-2013, 15:15
No ja też miałam sprawdzoną kartę, a tym razem mi się pojawiło, że bank odrzucił płatność :?.

Ja w życiu nic nie uszyłam, więc kółkowej sama nie zrobię :lol:.

Marciula
24-02-2013, 15:17
No ja też miałam sprawdzoną kartę, a tym razem mi się pojawiło, że bank odrzucił płatność :?.
Nie strasz, bo jak przy smokach mi odrzuci to chyba..... :mad

samuela
24-02-2013, 15:20
Trzy razy próbowałam, więc to nie był jakiś mój błąd przy wpisywaniu czegoś :roll:.

Kamila
24-02-2013, 15:42
No ja też miałam sprawdzoną kartę, a tym razem mi się pojawiło, że bank odrzucił płatność :?.

Ja w życiu nic nie uszyłam, więc kółkowej sama nie zrobię :lol:.

Pukajcie do amst - ona ma nowa maszyne do szycia i slyszalam, ze robi najlepsze kolkowe pod sloncem :heart:

zoana
24-02-2013, 15:44
No dobra i ja zamówiłam. Afrodytę 6 i Vanilię 6 która pójdzie do farbki:)

Mariion
24-02-2013, 15:45
No dobra i ja zamówiłam. Afrodytę 6 i Vanilię 6 która pójdzie do farbki:)

O, a na jaki kolor?

zoana
24-02-2013, 15:53
O, a na jaki kolor?

Zielone jak scarista lub ciemne niebieskie taki Midnight blue :)

greeneddie
24-02-2013, 23:10
Zielone jak scarista lub ciemne niebieskie taki Midnight blue :)

Mniam - piękne będą :love:

margaretka
25-02-2013, 14:01
A preorder jeszcze trwa i kusi:hide:
Ale z tego co pisali na FB, to nie można łączyć zamówień? Czyli gdybym teraz coś domówiła, to i tak pójdzie oddzielnymi przesyłkami i będę musiała za nie 2 razy zapłacić?

edit: doczytałam, że jednak można połączyć:)

Marciula
25-02-2013, 15:20
A ja się cieszę, że dają jeszcze tydzień na ewentualne zmiany, bo tzn., że w tym czasie nie rzucą nic nowego :mrgreen: zdążę kasę na smoki uzbierać, ufff....
Ja już nawet przedsprzedażowych chust nie oglądam, coby się nie rozmyślić/nie zmienić zdania....

Mariion
25-02-2013, 15:23
Zielone jak scarista lub ciemne niebieskie taki Midnight blue :)

Powinno wyjść pięknie! Bardzo kuszący pomysł, zwłaszcza z tym niebieskim :)


A preorder jeszcze trwa i kusi:hide:

Róże? :D

masha
25-02-2013, 15:56
szalejecie kobity :)

ja dalej jestem twarda i walcze ze sobą! NIC NIE ZAMAWIAM! nic nie zamawiam! nic nie zamawiam !

Mi tu! :) I co Agut, silna byłaś? Ja tak :D Nic nie wzięłam... Chociaż, czy ja wiem, czy jest się z czego cieszyć :hmm:

milorzab
25-02-2013, 17:36
Zamówiłm Nebulę. Zostawię ją jako Nebulę albo będzie z niej Blue Ice :)

margaretka
25-02-2013, 18:39
Róże? :D
Jakżeby inaczej:) Chociaż ciężki to był wybór. Ale bawełny u mnie pod dostatkiem, także stanęło na afrodycie. Wzięłam 6 i teraz myślę jeszcze nad jakąś 3-4, tylko zupełnie nie wiem, czy eros, czy waniliowe:hmm:
Oj, ciężkie jest życie z nałogiem;)

aginia
25-02-2013, 19:47
Ja wziełam waniliowe, ale ciągle mnie dreczy czy jeszcze nie dołozyc erosa:hide:
Czemu preorder jeszcze wisi?

Mariion
25-02-2013, 19:57
Jakżeby inaczej:) Chociaż ciężki to był wybór. Ale bawełny u mnie pod dostatkiem, także stanęło na afrodycie. Wzięłam 6 i teraz myślę jeszcze nad jakąś 3-4, tylko zupełnie nie wiem, czy eros, czy waniliowe:hmm:
Oj, ciężkie jest życie z nałogiem;)

Hmm, w Erosie ten kontrast jest piękny :)

ale może lepiej Wanilię? :hmm: po pierwsze z jedwabiem, po drugie na lato jasna szmata jak znalazł, po trzecie jak Ci się znudzi, to możesz zawsze posłać do farbki.

Co do nałogu, oj tak... :roll::sick::lol:


Czemu preorder jeszcze wisi?

Pre-order jest dziś do 11 wieczorem :)

samuela
25-02-2013, 21:53
Niech zamkną już ten preorder, bo jeszcze głupia róże zamówię:duh:.

jborowa
25-02-2013, 22:01
Oj, ciężkie jest życie z nałogiem;)

drogie. nie pytajcie..

margaretka
25-02-2013, 22:25
Hmm, w Erosie ten kontrast jest piękny :)

ale może lepiej Wanilię? :hmm: po pierwsze z jedwabiem, po drugie na lato jasna szmata jak znalazł, po trzecie jak Ci się znudzi, to możesz zawsze posłać do farbki.

Co do nałogu, oj tak... :roll::sick::lol:

Jednak odpuszczę, jasny jedwab na lato mam, a 2 czerwone chusty w stosie, dla kogoś kto nie lubi czerwieni, to za dużo. Poza tym coś ciekawego na pewno jeszcze się pojawi;)

ifinoe
25-02-2013, 22:39
zamówiłam tylko Nebulę w rozmiarze 2

(i kotki khaki Nati:hide:)

aginia
25-02-2013, 23:13
ja tez jutro zrecenzuję troszkę erosa poznańskiego słonika ;)

I co z tą recenzją???

Marciula
26-02-2013, 09:29
aaa już koniec :bliss:
Teraz czekamy jedynie 3 miesiące na chusty! :rolleye::hide:

Mariion
26-02-2013, 11:01
Poza tym coś ciekawego na pewno jeszcze się pojawi;)

O, no to na pewno ;)


aaa już koniec :bliss:
Teraz czekamy jedynie 3 miesiące na chusty! :rolleye::hide:

:lool:

Spoko, na pewno po drodze nas czymś zajmą ;)

aginia
11-04-2013, 22:15
Nie wiem czy moge tutaj ale zaryzykuję:hide:
Moge odstapić swoje preorderowe róże waniliowe 6-kę:)
Mam 5-kę a że jest wystarczająco długa to 6-ka nie bedzie nam potrzebna ( pierwotnie planowałam, sprzedać 5-ke i zostać przy 6-ce ale okazało sie, ze nie bedzie to konieczne).
Ktos chętny:ninja:

greeneddie
11-04-2013, 22:45
Nie wiem czy moge tutaj ale zaryzykuję:hide:
Moge odstapić swoje preorderowe róże waniliowe 6-kę:)
Mam 5-kę a że jest wystarczająco długa to 6-ka nie bedzie nam potrzebna ( pierwotnie planowałam, sprzedać 5-ke i zostać przy 6-ce ale okazało sie, ze nie bedzie to konieczne).
Ktos chętny:ninja:

Chyba ja :hide:

greeneddie
11-04-2013, 23:06
Chyba ja :hide:

Nawet się już namyśliłam - chcę je :mighty:
Odbierz pw :mrgreen:

słowianka
12-04-2013, 20:58
Mam pytanie bo ja jeszcze świeżyna w temacie :roll:- czy jest w ogóle jakaś szansa na kupienie sobie SN z ich strony www? Czy to się rozchodzi w 5 sekund? Czy wiadomo wcześniej? Jak to jest, oświećcie mnie proszę :duh:.

Blafia
12-04-2013, 21:10
Mam pytanie bo ja jeszcze świeżyna w temacie :roll:- czy jest w ogóle jakaś szansa na kupienie sobie SN z ich strony www? Czy to się rozchodzi w 5 sekund? Czy wiadomo wcześniej? Jak to jest, oświećcie mnie proszę :duh:.

Właśnie zmieniają sposób "zdobywania" chust - będą losowane na zasadzie systemu random. Czyli wszyscy chętni się wpisują z odpowienim numerkiem, a system losuje tyle numerków ile mają chust. Szczęśliwcy dostają fakturę do zapłacenia i czekają na przesyłkę ;) Na razie nic do końca nie wiadomo, bo ciągle dopracowują system...

Marciula
10-05-2013, 11:41
Słuchajcie, bo ja zachorowałam na brukselki....
Czy może mógłby mi ktoś odstąpić różyczki z jedwabiem trójeczkę? :mighty:błagam :mighty:

Marciula
10-05-2013, 17:00
Ok, różyczki już mam, chciałam Wam napisać, że Osza odpisała do jednej kobitki na fb, że na opłacenie zamówienia z preorderu są 2tygodnie od dostania faktury - mnie to cieszy, powinnam zdążyć sprzedać coś :)

greeneddie
10-05-2013, 22:35
Ok, różyczki już mam, chciałam Wam napisać, że Osza odpisała do jednej kobitki na fb, że na opłacenie zamówienia z preorderu są 2tygodnie od dostania faktury - mnie to cieszy, powinnam zdążyć sprzedać coś :)

Które zamawiałaś?

Marciula
10-05-2013, 23:11
Słuchajcie, bo ja zachorowałam na brukselki....
Czy może mógłby mi ktoś odstąpić różyczki z jedwabiem trójeczkę? :mighty:błagam :mighty:
w nawiązaniu do tego mam... :D

greeneddie
10-05-2013, 23:12
w nawiązaniu do tego mam... :D

Aaaaa :lol: a ja myślałam, że już dostałaś fakturę do zapłacenia :duh:

Marciula
12-05-2013, 11:03
Może chciałby ktoś mojego Ravena 6? Faktury jeszcze nie dostałam, bo mam wspólną z dwoma innymi chustami, ale z tych trzech jednak chcę tylko jedną :D
Komuś SNR? :)

Blafia
12-05-2013, 11:09
Może chciałby ktoś mojego Ravena 6? Faktury jeszcze nie dostałam, bo mam wspólną z dwoma innymi chustami, ale z tych trzech jednak chcę tylko jedną :D
Komuś SNR? :)

szkoda, że taka długa...

Marciula
12-05-2013, 11:19
szkoda, że taka długa...
dokładnie.... :)

paulina
12-05-2013, 11:37
ja xamawialam 5 jeśli kogoś bardziej urządza to mogę zamienić:)

aliona
15-05-2013, 08:42
mogę odstąpić zamówienie na róże eros 4
chociaż się waham :-?

MonikaK
15-05-2013, 08:48
alionko a po ile ona? mogłabym pomysleć?

aliona
15-05-2013, 09:11
alionko a po ile ona? mogłabym pomysleć?

tak to mniej więcej wygląda:

Sub-Total: £97
Deposit Paid: £9.70
Remaining Balance due (minus shipping): £87.30
Shipping: shipping cost will be calculated when you proceed through the checkout


zaznaczam, że waham się bardzo mocno.
musze się zorientowac ile czasu mam na płatnosć

Mariion
15-05-2013, 09:35
zaznaczam, że waham się bardzo mocno.
musze się zorientowac ile czasu mam na płatnosć

Na płatność jest 14 dni od momentu, gdy dostałaś invoice. Tak mam na fakturze na SNR.

MonikaK
15-05-2013, 09:36
czyli koło 500 zł? dobrze liczę? ile mniej więcej oscha ma za przesył?
Aliona ok, rozumiem wahanie to gdybyś jednak chciała odstąpic to skrobnij pw ok? Bo sama musiałabym pawie upłynnić. A jak to to nosi? :D

aliona
15-05-2013, 10:21
Na płatność jest 14 dni od momentu, gdy dostałaś invoice. Tak mam na fakturze na SNR.

dzięki :kiss:

no to może dam radę... invoice dostałam wczora z wieczora.
a bałam się tego invoica dostac, bo bez kasy jestem okrutnie :lol:


czyli koło 500 zł? dobrze liczę? ile mniej więcej oscha ma za przesył?
Aliona ok, rozumiem wahanie to gdybyś jednak chciała odstąpic to skrobnij pw ok? Bo sama musiałabym pawie upłynnić. A jak to to nosi? :D

to gruba bawełna więc powinna nosić zacnie, ale to i tak będzie dla mnie niespodzianka. miałam kiedyś nv ember. gruby był i co z tego. niewygodnie mi w nim było okrutnie, bo miał subtelność dywanu.

edit: ja na invoice mam napisane, że 14 dni to ja mam na zwrot szmaty, jak mi się nie spodoba. i wtedy zwrócą kasę.
nie mam napisane, że 14 dni na płatnośc...
albo ja ślepa jestem. chyba dopytam u oschy.

Marciula
15-05-2013, 10:54
odpisali jednej babeczce - udostępniała na fb - jest 14dni na zapłacenie, spokojnie :)

aliona
15-05-2013, 10:57
odpisali jednej babeczce - udostępniała na fb - jest 14dni na zapłacenie, spokojnie :)

:kiss:

samuela
15-05-2013, 11:04
miałam kiedyś nv ember. gruby był i co z tego. niewygodnie mi w nim było okrutnie, bo miał subtelność dywanu.


Ja go mam i kocham bardzo. Właśnie jedna mama chce go ode mnie kupić i się zastanawiam, czy go puścić czy nie. Ech.


W ogóle na wszystkie SN faktury już idą? Bo ja jeszcze nie dostałam, a same SN mam zamówione.

Mariion
15-05-2013, 11:46
edit: ja na invoice mam napisane, że 14 dni to ja mam na zwrot szmaty, jak mi się nie spodoba. i wtedy zwrócą kasę.
nie mam napisane, że 14 dni na płatnośc...
albo ja ślepa jestem. chyba dopytam u oschy.


odpisali jednej babeczce - udostępniała na fb - jest 14dni na zapłacenie, spokojnie :)

Racja, coś pokręciłam :hide: sorki za wprowadzenie w błąd, na invoice rzeczywiście nic nie ma, a o 14 dniach było na fb, dokładnie tak jak Marciula pisze.


W ogóle na wszystkie SN faktury już idą? Bo ja jeszcze nie dostałam, a same SN mam zamówione.

Masz f-rę na wszystkie 3 razem? Ponoć silki na końcu będą, wanilia i nebula dopiero się tkają, a oni chyba czekają z wysyłką aż do skompletowania wszystkich pozycji.

The silk blend wraps are still being woven so will be a little while longer.

Marciula
15-05-2013, 11:48
I bardzo dobrze, że silki na końcu, bo u mnie pustka na koncie :lool:

samuela
15-05-2013, 11:50
Aaa to ok, bo mam wszystkie razem. Czyli luz :).

Mariion
15-05-2013, 12:10
I bardzo dobrze, że silki na końcu, bo u mnie pustka na koncie :lool:

Ano właśnie :wink: może coś zaoszczędzę :rolleyes:


Aaa to ok, bo mam wszystkie razem. Czyli luz :).

a no to git :)

samuela
16-05-2013, 18:11
Będę miała SN Raven 4 do oddania. Tylko że na fakturze mam też inne chusty, więc one najpierw muszą dolecieć do mnie i dopiero potem mogę przesłać dalej.

paulina
16-05-2013, 18:15
ja mam tylko ravena i nie mam faktury, dostał już ktoś?

greeneddie
16-05-2013, 21:41
ja mam tylko ravena i nie mam faktury, dostał już ktoś?

Ja nie, ale na pewno są już SN Midnight gotowe, bo moją upolowaną w tamtym tygodniu na stronie SNM pomylili i zamiast z bambusem przysłali mi bawełnę preorderową :mad:

Marciula
16-05-2013, 22:02
Ja nie, ale na pewno są już SN Midnight gotowe, bo moją upolowaną w tamtym tygodniu na stronie SNM pomylili i zamiast z bambusem przysłali mi bawełnę preorderową :mad:
:omg: ahh ten oszowy bajzel :lool:współczuję...

greeneddie
16-05-2013, 22:56
:omg: ahh ten oszowy bajzel :lool:współczuję...

Dzisiaj przyszła, spodobała mi się, ale coś mnie tchnęło, żeby sprawdzić metkę zanim wrzucę ją do prania :rolleye:

Całe szczęście to była tylko pomyłka i moja chusta jest u nich, więc tą jutro odsyłam, a moja jeszcze do mnie przyleci :mrgreen:

paulina
23-05-2013, 13:35
musiałam się upomiec o fakturę i dostałam link, gdzie wyskakuje mi
Unable to find invoice..
więcej u nich nie zamawiam choćby utkali niewiemco.

Agut
23-05-2013, 13:46
musiałam się upomiec o fakturę i dostałam link, gdzie wyskakuje mi
Unable to find invoice..
więcej u nich nie zamawiam choćby utkali niewiemco.

Paulinka spokojnie :) oni tak faktury wysyłają :))) zaloguj sie na swoje konto na stronie Oschy i raz jeszcze wejdź w link :)

paulina
23-05-2013, 13:49
Paulinka spokojnie :) oni tak faktury wysyłają :))) zaloguj sie na swoje konto na stronie Oschy i raz jeszcze wejdź w link :)

nie działało, dopieri po kolejnym mailu poszło. ich podejście do klienta jest cudowne. serio, to moje pierwsze i ostatnie zamówienie u nich

greeneddie
24-05-2013, 00:09
nie działało, dopieri po kolejnym mailu poszło. ich podejście do klienta jest cudowne. serio, to moje pierwsze i ostatnie zamówienie u nich

Przyznam, że nie mam takich doświadczeń. Na każdego maila odpowiadają i to szybko. Bez problemu przyjmują zwroty i kasę oddają. Mam już sporo chust kupionych na stronie i jest ok ;)
Ostatnia pomyłka - owszem kiepsko, ale sprawa załatwiona pomyślnie :D

Blafia
24-05-2013, 06:12
Przyznam, że nie mam takich doświadczeń. Na każdego maila odpowiadają i to szybko. Bez problemu przyjmują zwroty i kasę oddają. Mam już sporo chust kupionych na stronie i jest ok ;)
Ostatnia pomyłka - owszem kiepsko, ale sprawa załatwiona pomyślnie :D

Ja też jestem zadowolona z ich obsługi. Mieli co prawda różne inne wpadki, a to strona nie działa, a to chusty widmo wystawiają itd. ale jeśli chodzi o obsługę klienta to byłam zaskoczona bardzo pozytywnie. Niedawno odesłałam do nich dwie chusty z dwóch różnych faktur, z których jedną mi ktoś odstąpił, więc nie była nawet na mnie wystawiona, a z drugiej faktury chciałam zwrócić tylko jedną chustę, a kupiłam dwie - jednym słowem zamotka ;) Naskrobałam do nich maila swoją pseudoangielszczyzną z wyjaśnieniem sytuacji i nie dość, że zrozumieli moje wypociny, to jeszcze napisali, żeby odesłać i kasę oddali :applause:

Paulina do Oschy trzeba spokojnie ;) Oni tam mają bajzel większy niż ja w piwnicy, ale jeszcze nie słyszałam, żeby kogoś oszukali i jak coś rzeczywiście zawalają to się poczuwają do rekompensaty.
U ciebie był tylko błędny link, który w końcu poprawili, ale chustę ci utkali, nie sprzedali komuś innemu, nie odesłali cię z kwitkiem i happy end :)

paulina
24-05-2013, 09:41
tylko jakbym nie korzystala z fb to bym ni wiedziala że mam się upomnieć o fakture.. taki bajzel to może miec Zośka w zabawkach a nie poważna ponoć firma..

Marciula
24-05-2013, 09:48
U ciebie był tylko błędny link, który w końcu poprawili, ale chustę ci utkali, nie sprzedali komuś innemu, nie odesłali cię z kwitkiem i happy end :)

Mnie odesłali z kwitkiem jak kupiłam na ich stronie Vespersa, który okazał się chustą widmo. Nie było mowy o żadnej rekompensacie, choć BARDZO się upominałam. Na wpłynięcie kasy z powrotem na moje konto czekałam tydzień(dodam, że najpierw dostałam maila, że chusta wysłana, a po kilkunastu godzinach, że oni jej nie mają i nie mają jak wysłać...). A i jak zapytałam ich jakim cudem Aiko, za które zapłaciłam przed chwilą zostało niby wysłane wczoraj nie dostałam odpowiedzi.
Także nie każdy ma z nimi tak łatwo ;)

Blafia
24-05-2013, 17:57
Właśnie dlatego o chustach widmo pisałam w kontekście spraw zawalonych, no bo jak nie ma to nie ma i już, nie powinny się pojawić w sklepie.
Ale jak na przykład były jaja z losowaniami, jak chusty wypadały z koszyków albo wyskakiwał błąd w checkout i dziewczyny wysyłały print screany, to niejednej udawało się dostać coś w zamian. Dopiero później zaprzestali takich praktyk, jak się okazało, że są setki niezadowolonych ;)
Nie uogólniam, bo wszyscy wiedzą jak ta firma działa, co zawalają, a z czego się wywiązują. Ja osobiście jestem zadowolona z tego, że nie robili problemów ze zwrotem, ale wkurza mnie np. to, że nie ogarniają strony, sami nie wiedzą co mają i tak windują ceny chust.

paulina
24-05-2013, 21:45
polowania nie dla mnie, dlatego zdecydowałam się na preorder, ale widzę że i tego nie potrafią ogarnąć.. mozejakbym kupowała chusty po to żeby je sprzedawać drożej to miałabym więcej zrozumienia, a że kupuję do noszenia, to wolę łatwiejsze do zdobycia chusty;)

yvona
25-05-2013, 01:50
Dlatego pomimo, ze to troche smieszne, wole losowanie. Poklikam i sie nie martwie. Przyjdzie faktura, to pomysle, do tej pory mialam bezproblemowo i blyskawicznie chusty szly, nawet niecaly tydzien, chociaz na stronie napisane ze reszta swiata 25 dni :P

paulina
28-05-2013, 20:57
niby paczka nadana wczoraj a nie mogę jej znaleźć ani w systemie royal mail ani uk mail. coraz bardziej żałuję tego preorderu:/

Agut
28-05-2013, 21:28
niby paczka nadana wczoraj a nie mogę jej znaleźć ani w systemie royal mail ani uk mail. coraz bardziej żałuję tego preorderu:/

oni wczotaj zlecenia wystawiali, dzis paczki wyszły dopiero. wczoraj poczty nie pracowały w Szkocji. Paulina nie nastawiaj sie tak źle co jak co ale na prawdę obsługa oschy wcale nie jest taka zła, widac nie mialas przejsc z innymi firmami. didek to np. potrafi na maila odpisac po 2-3 tyg...

paulina
28-05-2013, 21:33
no właśnie didek to dla mnie cud miód, jak zamawialam to paczka następnego dnia u mnie, jak miałam jakieś pytanie to dodzwonilam się prędzej niż do dentysty:) na szczęście jedynie sn mnie rusza

FatalFuchsia
07-06-2013, 23:15
Ja też z Oschą nie miałam nigdy problemu, o nic się nie dopominałam, ale tak sobie czasami wymieniałam z nimi emaile na temat technicznych aspektów działania strony i zawsze było miło.

Tracking Royal Mail może mieć laga nawet 24h, to normalne. Ja wszystkie swoje chusty wysyłam do ludzi DHL/Deutsche Post i tam opóźnienie w trackingu zazwyczaj wynosi tydzień - często dziewczyny z Polski piszą mi, że chusta już dotarła, a w trackingu wciąż jest nienadana!


U Didka ostatnio reklamowałam rozłażącą się chustę, wszystko było miło i cudownie, obiecali inną, taką jaką chciałam w zamian, poprosili o numer konta, żeby oddać za przesyłkę - chustę wysłałam, konto podałam, zamówienie złożyłam i kamień w wodę, ćwiczę się w czekaniu.

greeneddie
07-06-2013, 23:40
Zapłaciłam za preorderowe Róże Afrotyta i SN Nebula :high: :high: :high: Najbardziej nie mogę się doczekać Nebuli :mrgreen:
No może jeszcze Różyczek waniliowych, ale one jeszcze nie gotowe :D

Marciula
08-06-2013, 00:10
Ja nie wiem czy dam radę opłacić swoją fakturę :( nie wiem czy wolę SNR 6 czy SNN4 i kto zechce drugą? No i jeszcze afrodytka 6... Następnym razem zamówię każdą chustę na innej fakturze :duh:

samuela
08-06-2013, 00:56
No ja też dzisiaj dostałam fakturę na 3 chusty. Ale jedna już właściwie sprzedana dalej, więc zostaje mi Raven 4 i Nebula 6. Nebula pewnie zostanie u mnie na dłużej, a Raven miał iść się pokroić na jakieś nosidło, ale chyba nic z tego :(.

milorzab
08-06-2013, 08:44
Też zamówiłam Nebulę. Cieszę się :)

brikola
08-06-2013, 09:28
sn nowa 4 ile kosztuje?

Marciula
08-06-2013, 10:04
Chyba nebula, a nie nova :) 119 funtow

brikola
08-06-2013, 10:35
chodziło mi, że nowa chusta ;)

samuela
08-06-2013, 11:26
A to zależy od składu. Raven z lnem w preorderze 99 funtów.

Marciula
08-06-2013, 17:23
Jest ktoś zainteresowany afrodytą 6? :heart:

FatalFuchsia
08-06-2013, 17:30
Ja powoli myślę o przejęciu rachunku na Vanillę 6, afrodyta moja już do mnie jedzie:)

Tylko czy mnie stać:mrgreen:

brikola
08-06-2013, 22:10
te ceny mnie jednak przerazają...chusta jest śliczna ale nie stać mnie na nią kompletnie...

paulina
08-06-2013, 22:13
te ceny mnie jednak przerazają...chusta jest śliczna ale nie stać mnie na nią kompletnie...

a chcialabys na lamanie?;)ja mam nowke sztuke i zakaz noszenia, a zmiekczenia potrzebuje..

brikola
08-06-2013, 23:38
o kochana,chyba mi z nieba spadlas!!!pw:high:

Marciula
09-06-2013, 14:46
Komu afrodytkę 6 i SNR 6? Błagam, bo inaczej nie będę miała jak kupić swojego SNN :cryy:

madlles
09-06-2013, 14:50
ja się na nią czaję, oj czaję:heart:...tylko chyba limit
zakupowy w tym miesiącu osiągnięty..

belfe
09-06-2013, 21:26
Komu afrodytkę 6 i SNR 6? Błagam, bo inaczej nie będę miała jak kupić swojego SNN :cryy:

jak to to wyglada?

Marciula
09-06-2013, 22:12
afrodytka już znalazła domek ;)
Starry Night Raven jak wygląda? http://www.connectababycarrier.com/shop/raven-starry-night-oscha-connecta-integra/

Marciula
10-06-2013, 23:36
Komu Ravena 6? :heart:

Marciula
11-06-2013, 23:21
Błagam, niech ktoś weźmie tą afrodytę i ravena - bez zwracania mi depozytu, czyli 10% taniej! :)
Ja tak bardzo chcę nebulę :cryy:

milorzab
12-06-2013, 14:25
Moja nebula w drodze. Jeszcze tylko tydzień czekania...

FatalFuchsia
12-06-2013, 14:34
Do mnie też już lecą Afrodyta, Raven i Nebula. Jak wrócę do domu powinny na mnie czekać na poczcie:)

greeneddie
12-06-2013, 14:36
Moja nebula w drodze. Jeszcze tylko tydzień czekania...

Ja się też swojej Nebuli nie mogę doczekać :mrgreen: Wczoraj wysłana razem z Afrodytkami :D

samuela
12-06-2013, 14:44
Moje też już lecą :high:.

samuela
17-06-2013, 13:47
Preorderowe SN w otoczeniu krewnych:mrgreen:

http://imageshack.us/scaled/landing/19/03kj.jpg

Od góry:
Midnight (bambus)
Raven
Nebula
Lewis
Juliet
Aiko

milorzab
17-06-2013, 14:37
Samuela! Wygląda fantastycznie? Jak na zdj? Oa w fiolet wpada? B. ciemna? To zdj. rozjaśnione?
Jutro moją zobaczę, ale ciekawa jestem czy taka ładna, jak Twoim zdj.!

Piękny SN stos. 4 dolne - piękności!

samuela
17-06-2013, 15:24
Zdjęcie jest z flashem, ale kolory oddaje dobrze. Nebula jest granatowa, tylko to jest taki hmm jasny granat, taki (jakkolwiek dziwnie to brzmi) głęboko niebieski. W fiolet nie wpada. Ale piękna jest bardzo :).

FatalFuchsia
17-06-2013, 15:33
Nebulą jestem zachwycona! Fantastyczna chusta, cudownie się wiąże, super zapach. Żałuję, że wzięłam tylko czwórkę, mogłam brać dłuższą, choć z drugiej strony na prosty plecak wystarczy spokojnie i do z dużym zapasem.


edit: jeśli ktoś chciałby krótszą Nebulę za dłużsża, a dokładnie 4 za 6, chętnie się wymienię i zwrócę różnicę w cenie. Moja Nebula kosztowała 119 funtów, szóstka pewnie o około 20 więcej.

milorzab
17-06-2013, 19:02
jak ja tego nie cierpię, moja SN w podróży przez Węgry, wrrrr

Marciula
17-06-2013, 19:05
Nebula i Aiko :heart::heart:
Samuela piękny SNstosik :love:

Marciula
20-06-2013, 14:21
o matko, kolor Nebuli jest idealny, już ją kocham :heart: tylko zapach tragiczny :hide:

greeneddie
20-06-2013, 16:25
o matko, kolor Nebuli jest idealny, już ją kocham :heart: tylko zapach tragiczny :hide:

A u mnie odwrotnie :duh: Zapach jak to jedwab - fajny ;)

Moja Nebula i afrodytki zawitały wczoraj. Po rozpakowaniu byłam tak rozczarowana kolorem Nebuli, że nawet nie chciało mi się pisać i cieszyć :hide:
Miałam nadzieję, że dzisiaj spojrzę na nią przychylniejszym okiem i cóż, jest lepiej, ale oczekiwałam głębokiego granatu, a ona mega podobna do Alto Evendite :neutral:

Ładna jest muszę przyznać, ale nie zakochałam się, przynajmniej na razie ;)

Marciula
21-06-2013, 15:50
Jedwabna Nebula :heart: jak można jej nie kochać :hide: :lol:

http://imageshack.us/a/img341/503/qblv.jpg

brikola
21-06-2013, 22:28
Nebulla to jest chyba dla mnie ideał Starry Night, bo normalnie rozgwieżdżone niebo jak żywe!

masha
21-06-2013, 22:55
Nooo, faaaaajny jest.... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

milorzab
22-06-2013, 11:27
Nebula jest przeładna. No normalnie nie mogę uwierzyć, że takie cudo w preorder wstawili :heart:


Nebulla to jest chyba dla mnie ideał Starry Night, bo normalnie rozgwieżdżone niebo jak żywe!

Zgadzam się. Fantastycznie to wygląda i czuć o co w tym wzorze w ogóle chodzi :)

greeneddie
22-06-2013, 13:41
Nebula jest przeładna. No normalnie nie mogę uwierzyć, że takie cudo w preorder wstawili :heart:



Zgadzam się. Fantastycznie to wygląda i czuć o co w tym wzorze w ogóle chodzi :)


Powoli wraca mi rozum ;) Nebula chwyciła me serce :heart: właśnie wyprana suszy się i już się nie mogę doczekać pierwszego motania :twisted:

greeneddie
22-06-2013, 23:37
:znaika: Cofam wszystko co powiedziałam głupiego apropos Nebuli :lol:

Jest przepiękna :heart: mota się jak marzenie i świetnie trzyma :mrgreen:

http://nosimysie.pxd.pl/gallery/pic623/v2013062223335262550884.jpg (http://nosimysie.pxd.pl/zdjecie/947312/1/sn-nebula)

http://nosimysie.pxd.pl/gallery/pic562/v2013062223335591551098.jpg (http://nosimysie.pxd.pl/zdjecie/947313/1/sn-nebula-2)

margaretka
22-06-2013, 23:48
Szczerze: nie podoba mi się, przynajmniej na fotkach. I dobrze;)

milorzab
23-06-2013, 11:59
greeneddie! Pięknie:heart: Moja też suchutka już.

greeneddie
23-06-2013, 15:43
greeneddie! Pięknie:heart: Moja też suchutka już.

:kiss: :thumbs up:

Martulec
23-06-2013, 16:50
Preorderowe SN w otoczeniu krewnych:mrgreen:

http://imageshack.us/scaled/landing/19/03kj.jpg

Od góry:
Midnight (bambus)
Raven
Nebula
Lewis
Juliet
Aiko:mighty::mighty::mighty::love::love::love: w gromadzie wyglądają jeszcze ładniej :)

Marciula
16-07-2013, 13:52
moje vaniliowe różyczki dzisiaj przyleciały :bliss: ale śmierdzą :mrgreen: trza teraz kupić pięęęęęękną farbkę do nich :applause: Wy farbujecie swoje różyczki? Na jaki kolor?

greeneddie
26-08-2013, 00:21
Udało mi się w końcu pozmniejszać zdjęcia z wakacji :)
Nebula w akcji:

http://greeneddie.pxd.pl/gallery/pic878/v2013081213462177150232.jpg (http://greeneddie.pxd.pl/zdjecie/955799/1/sn-nebula-odwrotnie)

http://greeneddie.pxd.pl/gallery/pic161/v2013081213462598298850.jpg (http://greeneddie.pxd.pl/zdjecie/955802/1/nebula-rodzinnie)