PDA

Zobacz pełną wersję : lulka



spadłamznieba
16-01-2013, 09:49
W związku z tym iż od dłuższego czasu zawsze wystawiam komentarze
Wystawiam go również dla lulka

Niestety jest on bardzo negatywny

lulka zdewcydowała się na zakup otulacza gdiapers

Nie chce mi się już dopytywać czy nadal jest zainteresowana otulaczem czy nie
Nie widzę powodów do tego abym zawsze wychodziła z inicjatywą.

Wymieniłyśmy sie danymi
podałam nr konta (sama od siebie zaproponowałam że koszty wysyłki z kopertą wyniosą dla niej 3 zł, a ja poniosę resztę kosztów),
a ona przesłała mi swoje dane do wysyłki

obie jesteśmy z tego samego miasta więc stwierdziłyśmy jednoznacznie ze spotkamy się w umówionym miejscu.

przeciągało sie to strasznie.
kilkakrotnie prosiłam lulke o podanie nr tel. (oczywiście podałam jej swój) bo bedzie nam łatwiej się umówić i dogadać miejsce.
Nigdy go nie otrzymałam
Kontakt ze strony lulki i informacji o tym ze jednak nie chce otulacza (bo domyslam sie ze go nie chce) można stwierdzić iż był zerowy.


Lulka w jednym z maili stwierdziła ze jeśli mogę sprzedac komus otulacz to mam to zrobic ponieważ coś nam nie wychodzi spotkanie z jej strony, bo zawsze coś się wydarzy (oczywiście nie byłam o tym informowana, nawet jak jednego dnia umówiłyśmy się na godzinę 15 to nie raczyła mnie poinformować ze jej jednak nie będzie, stwierdziłam ze może coś jej wypadło bo przy małym dziecku różnie bywa).
Faktycznie później (po moim mailu) otrzymałam odpowiedź, że z dzieckiem była u lekarza (czy gdzieś tam, nie pamiętam dokładnie)

Odpowiedź moja była taka, ze podtrzymuje swoja propozycję z wysyłka za 3 zł. i nie ma dla mnie problemu iść na poczte i nadac przesyłkę
ostatnia wymiana maili zakończyła się na tym że prześle mi pieniądze dopiero w czwartek (był początek zeszlego tygodnia)

do dnia dzisiejszego nie ma pieniędzy na moim koncie a jutro juz będzie kolejny czwartek i nie otrzymałam informacji od lulki.

Rozumiem, że z różnych powodów można się wycofać, ale uczciwie byłoby o tym mnie poinformować.
Dlatego z przykrością opisuje sytuację.
Zdarzyło mi się to po raz 3 na forum pieluszkowym.

2 poprzednich sytuacji nie opisywałam, ale od teraz zawsze będę o tym pisała bo myślę ze jest to ważne dla każdej osoby która się wymienia lub coś sprzedaje.

Zdarza mi sie czasami wysłać coś do kogoś przed wpłatą pieniędzy na moje konto ale teraz mocno zaczynam sie nad tym zastanawiać bo jednak nieuczciwość sie zdarza i to częściej niż nam sie wydaje, niestety
lulka jeśli nie chcesz lub nie mozesz zakupić ode mnie otulacza to wystarczyło mi o tym napisac a nie zwodzić.

Nie namawiam nikogo do zakupu czegokolwiek ode mnie.
Każdy z nas ma możliwość wyboru i wycofania się.
Oczekuje tylko uczciwości

brumhilda
16-01-2013, 10:00
I ja napiszę od siebie. Ja lulce sprzedałam otulacz, za który nigdy nie zapłaciła. To mój błąd, powinnam czekać na przelew ale wygodniej mi było posłać hurtem z innymi pieluszkam i w związku z tym posłałam zanim rzekomo przelew został zaksięgowany. Lulka nie odpowiada na moje pw, wcześniej tłumaczyła że już wpłaciła... jednym słowem nie polecam:frown

spadłamznieba
16-01-2013, 10:08
A jednak nie tylko mnie tak zwodziła.
Przykre :cry:

lulka
16-01-2013, 12:48
:oops::oops::oops::oops:

Pat
27-01-2013, 15:26
Oj, lulka, lulka... Już Ty wiesz co...