PDA

Zobacz pełną wersję : 07.01. PUP Gdańsk, około 11.30



AS
07-01-2013, 22:38
Mamo, której dziecko siedziało w plecaku prostym w niebieskiej chuście (Leo Marine?), jeśli tu jesteś pozdrawiam Cię :hey:

Kasia.234
07-01-2013, 22:48
widziałam taką mamę w dzieckiem w plecaku z niebieskiej chusty w sobotę, po 12 przy locie, więc to pewnie ta sama mama :)

AS
07-01-2013, 23:04
Pasażerką była raczej dziewczynka, bo różowy kapturek mi mignął :)

Agulinka
10-01-2013, 23:51
AS, to byłaś Ty!!! usłyszałam miły komentarz ale zanim się odwróciłam to już sobie poszliście. Ale nosidło zapięta widziałam :) Urząd tak na mnie źle podziałał spowalniając refleks. To był mój moss farbowany. W sobotę do rossmana szłyśmy po pieluchy, a w pupie tylko towarzysko - przyjaciółka coś sprawdzała. Też Was pozdrawiam i zazdraszczam mieszkania w Gda, kocham to miasto!!!!

Aksamitka
11-01-2013, 00:11
AS, to byłaś Ty!!! usłyszałam miły komentarz ale zanim się odwróciłam to już sobie poszliście. Ale nosidło zapięta widziałam :) Urząd tak na mnie źle podziałał spowalniając refleks. To był mój moss farbowany. W sobotę do rossmana szłyśmy po pieluchy, a w pupie tylko towarzysko - przyjaciółka coś sprawdzała. Też Was pozdrawiam i zazdraszczam mieszkania w Gda, kocham to miasto!!!!To Ty w Gdańsku jesteś? :ninja:
Też kocham to miasto :D

AS
11-01-2013, 00:49
AS, to byłaś Ty!!! usłyszałam miły komentarz ale zanim się odwróciłam to już sobie poszliście. Ale nosidło zapięta widziałam :) Urząd tak na mnie źle podziałał spowalniając refleks. To był mój moss farbowany. W sobotę do rossmana szłyśmy po pieluchy, a w pupie tylko towarzysko - przyjaciółka coś sprawdzała. Też Was pozdrawiam i zazdraszczam mieszkania w Gda, kocham to miasto!!!!
Nie da się ukryć, że to ja :) Zawsze się bardzo cieszę, jak zobaczę kogoś w chuście!

To Ty w Gdańsku jesteś? :ninja:
W Gda nie mieszkam, a jakoś się o mnie tak nie upominają, jak przyjeżdżam :wink: Hm... dajecie mi do myślenia...

Kasia.234
11-01-2013, 01:04
W Gda nie mieszkam, a jakoś się o mnie tak nie upominają, jak przyjeżdżam :wink: Hm... dajecie mi do myślenia...

przyjedź, to sie przekonasz :lol:

Agulinka
11-01-2013, 20:13
To Ty w Gdańsku jesteś? :ninja:
Też kocham to miasto :D
już nie :( ale wrócę!!! chciałam nawet do Cię napisać i Cię na kawę wyciągnąć, ale jak zwykle czasu zabrakło. musze na dłużej przyjechać next time. albo w ogóle się przeprowadzić...