PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wychodzi mi z tkaną:(



doublebubble
04-03-2009, 22:01
Pomóżcie-do tej pory nosiłam Małą w elastycznej i było ok,ale z racji tego ,że przybywa jej kg postanowiłam zakupić chustę tkaną.Na razie próbowałam kieszonkę-najpierw na misiu-no i było ok,mniej więcej załapałam o co chodzi z tym naciąganiem,ale niestety z Córcią mi nie wychodzi-ona chce trzymać podkurczone rączki przed sobą a cała tak jakby odchyla się do tyłu,przez co nie mogę tej chusty dociągnąć-no niby Mała się trzyma ,ale mam wrażenie,że jest tak jakoś daleko(przez te rączki skulone z przodu)Nie wiem,czy tak mozna nosić:(
Zdjęć niestety nie umiem wstawić.
Może ktosik cosik podpowie :cry:

Fiona
04-03-2009, 22:22
poczytaj wątek o wklejaniu zdjęć w pomocy tech (to nie jest trudne, choć sama też tak dawno temu myślałam :roll: :wink: )
i pokażcie się
bez zdjęć niewiele możemy pomóc...
a skąd jesteś?

ithilhin
05-03-2009, 08:35
moze trzymac przed soba jesli jej wygodniej..

przesiadka z elastycznej na tkana czasem jest trudna, ale zobaczysz, ze jeszcze kilka razy zamotasz i bedzie pieknie.

powodzenia!

irla
05-03-2009, 09:02
double napisz skąd jesteś - może znajdzie się pomocna chustomama w okolicy!

Powolutku, ćwicz, ćwicz i się nie zrażaj. Bedzie dobrze. Obie musicie przyzwyczaić się do zmiany, a ty wyrobić sobie nawyki i pewność siebie przy wiązaniu.

Może pogadaj z Maluchem i powiedź czego od niego oczekujesz - u mnie to pomagało przy zmianach ;) Może Młodzież nie wie o co chodzi i stąd problemy :lol:

doublebubble
05-03-2009, 15:14
Dzięki Wam dziewczyny za wsparcie!Będę próbować:)Ćwiczenie utrudnia mi również to,że moja Mała strasznie się niecierpliwi i chyba jeszcze do chusty sie nie przekonała(W elastyku wytrzymuje tyle,że zdąże wyskoczyć na pocztę lub do sklepiku pod blokiem)
Jestem z okolic Z.Góry.Byłam już na jednym spotkaniu chustowym właśnie w Z.G.,ale wtedy miałam jeszcze ch. elastyczną.Wiem już,że w marcu i kwietniu nie będę mogła się wybrać na takie spotkanie ponownie(terminy mi nie pasują)