PDA

Zobacz pełną wersję : Yankee Candle - wątek ogólny, polecający, pachnący



agatkan
16-12-2012, 20:51
Mam nadzieje, że w dobrym miejscu.
Zgodnie z sugestiami z wątku sprzedażowego demonki tworze wątek w którym będziemy się wymiały swoimi odczuciami na temat tych świeczek:mrgreen:
Demonko Ty nie możesz, ale ja chyba tak;)

Więc zaczynam...
Dla mnie absolutną rewelacją z dotychczasowo przetestowanych jest Kitchen Spice:heart:
Odpływam przy nim:love:
Największym rozczarowaniem SPA Shea i drzewo cedrowe - mam dużą świeczkę, pali się juz stosunkowo długo no i nie rzuca mnie na podłogę. I moim zdaniem nie jest intensywny:(

Ponadto wydaje mi się że jednak woski są fajniejsze, wydajniejsze, jeśli się je dzieli:)
No i jeszcze kominek cieszy oczy;)

hildegarda
16-12-2012, 21:06
moje spa cynamon-żywica w pierwszej chwili skojarzyło mi się z imbirem marynowanym, tym do sushi:) na razie zapach jest dla mnie dosyć dziwny. podoba mi się, ale mało w nim, cynamonu, a chyba za dużo tej żywicy. Zapach jest dość intensywny, to fakt.
Za to boski jest midnight jasmin, mam zapach samochodowy- kartonik, pachnie tak mocno, że wszystkie inne zapachy samochodowe moga się schować.

czukczynska
16-12-2012, 21:07
Shea i drzewo cedrowe rozczarował także i mnie :-|
Antystresowa z cynamonem też.
Woski super!

aginia
16-12-2012, 21:47
haha cos czuję, że to będzie zabawny wątek - każdy napisze co innego i bedzie git:lool:

Ja tam jestem zakochana w spa shea ale miałam tylko samplera, może normalna, duża swieczka pachnie gorzej skoro tak narzekacie?

Spa lawendowe takie sobie:hmm:

Spa cynamon, mam ale jeszcze nie odpalilam, czeka na świeta;)

agatkan
16-12-2012, 22:21
no dobra odszczekuje...
Shea i drzewo cedrowe mi się rozkręciło i fajnie czuć je w salonie:)

Kasia.234
16-12-2012, 22:33
Za to boski jest midnight jasmin, mam zapach samochodowy- kartonik, pachnie tak mocno, że wszystkie inne zapachy samochodowe moga się schować.

też mam, samochodowy jeszcze nie testowany, czeka na święta ;)
ale mam wosk i pachnie mocno, ale przyjemnie

manteiga
16-12-2012, 23:30
Kupiłam pięć, jedną żurawinkę sprezentowałam koleżance z pracy, ale więcej już nie oddam. Beach Walk - bardziej piżmowy niż cytrusowy, ładnie się wypala, nic nie śmierdzi. Christmas Rose - delikatniejszy, aromat róży subtelny, finalnie pachnie podobnie do Beach Walk, ale dużo szybciej traci na sile. Do testowania pozostało mi jeszcze White Gardenia (kocham gardenię, więc tu pewnie nie będę obiektywna:)) i Bahama Breeze oraz jakiś świąteczny sampler, ale nawet bez palenia czuję, że mniej pachnie niż woski.

MalgosiaN
17-12-2012, 08:42
SPA sól z lotosem - dla mnie super. Delikatny kwiat z zapachem jakby mchu na końcu. Nie jest intensywny, ale wyczuwalny. Ciepły zapach.

pata79
19-12-2012, 16:38
- white christmas - zapach kojarzący się z tanim odświeżaczem do ubikacji (to nie tylko moja opinia)
+ french lavender - bardzo ładny

Myślałam, że zapachy będą intensywniejsze, że będzie dłużej pachnieć

ulala.v
20-12-2012, 11:37
odpaliłam wczoraj ok 1,4 wosku. Kitchen spice, zapach baaardzo intensywny, nawet chyba za bardzo początkowo, mimo, że lubię intensywne korzenne zapachy. Później jak się trochę wypalił pachniał łagodniej ale wciąż intesywnie-dla mnie było ok, pachniało w całej chałupie. Bardzo ekonomiczne te woski :)

saszetka lavender vanilla - wyciągnęłam z folii, połozyłam na grzejniku - jak wczesniej ktoś radził i wyszłam z sypialni, wróciłam po ok godzinie: otworzyłam okno, saszetkę schowałam z powrotem do folii i połozyłam jednak obok grzejnika :lol: teraz jest ok. Zapach ładny, intensywność -MEGA, nie spodziewałam się tego po saszetce. Miałam kiedyś-100 lat temu małe perfumy w kremie Yves Rocher vaniliowe - pachniały identycznie jak ta saszetka :D

plastiki samochodowe-łeb urywa ;) midsummer night: pachnie jak dobre męskie perfumy, zapach bardzo ładny i bardzo męski, mam zamiar je sprezentować braciom i chłopu swemu.
sun&sand: delikatny, świeży, słodkawy, babski taki :D ten sobie zawiesze w aucie na pierwszy rzut :D
lemon lavender - bardziej czuję lemon niż lavender, co tu dużo gadać, jak pachnie lemon każdy wie :mrgreen:

co do reszty wosków będę się wypowiadać po ich otwarciu :D po wwąchiwaniu się przez folię :lol: podejrzewam, że red berry&cedar jest absolutnie zaje*** :mrgreen:

metis1
20-12-2012, 12:02
My na razie palimy woski.
Z dotychczasowych nieco męczący okazała się "zapach z misia", jak mówią dzieci ;) , czyli Soft blanket. Nieco pudrowy, słodkawy, trochę duszący.

Podobały się nam Fruit Fusion, Christmas Eve, Kitchen Spice i... :hmm: coś z żurawiną...

Ze SPA to pięknie mi pachnie mandarynka i cynamon z żywicą :P

n2605
21-12-2012, 12:23
Mam w biurze pałeczki lime&vanilla. najpierw mnie wkurzały, ale dziś jak weszłam rano to jakoś tak mi miło było wdechnąc ten aromat :)

Fluffy towels - niuchałam świecę bez palenia i jest boska. Camomille tez - też chyba z potencjałem. reszta na prezenty - jest w foliach, poczekam na recenzje...

lubisz1
21-12-2012, 15:44
ja odpaliłam wosk christmas eve i jest git, od dwóch dni się pali po kilka godzin i jak by nic go nie ubyło a zapach w całym domu:) Palę też teelighty snow in love - zbyt intensywne jak dla mnie, takie za słodkie. Słoik średni Baby Powder starczy mi chyba na parę miesięcy bo nie widać by go ubywało a palę go też po kilka godzin dziennie, zapach lekki, pudrowy, jak stwierdził mąż - czuje się jak w salonie kosmetycznym a ja te zapachy lubię:) Mam też spray do pomieszczeń jaśmin - zbyt mocny dla mnie, kupiłam z przeznaczeniem do łazienki i wystarczy jeden psik a zapach utrzymuje się przez parę godzin(ale jak zobaczyłam małą buteleczkę byłam rozczarowana, teraz już wiem że też wystarczy na parę m-cy). O spa tangerine i vanilia napiszę za parę dni jak na dobre je rozpalę, bo już od tych różnych zapachów w głowie mi się kręci:rolleye:

Kominek kwiatowy jest mały ale zgrabny,świetnie trzyma roztopiony wosk, nóżki się nieco nagrzewają - ale ja dość intensywnie go używam:)

murmle
21-12-2012, 15:56
A ja przeżyłam głębokie rozczarowanie woskiem christmas rose bodajże. Pięknie pachnie przez folię, ale jak rozpuściłam zapach okazał się zupełnie inny i strasznie intensywny, mąż też się od razu zraził. Wyłączyliśmy zniesmaczeni.

Za to spa shea świeczką jestem oczarowana.

carissima
21-12-2012, 18:01
Dziś z W-wy kolega przywiózł mi 6 wosków. Na pierwszy ogień poszedł Sugared Apple i musiałam go wylać bo nie dałam rady. Jabłka nie czuć tam wogóle, bardzo mdły, mocno słodki, duszący - przynajmniej dla mnie.

Teraz pali się Warm Spice - ten już bardziej do zniesienia. Słodki, korzenny, ale słabo rozchodzi się po domu.

Od demony mam Camomile Tea i w tym jestem zakochana - rozpływam się przy tym zapachu. Pachnie intensywnie, nie jest zbyt mdły.

CDN :)

kamuszyca
22-12-2012, 23:26
no więc tak - właśnie wdycham z kwiatowego kominka wosk Vanilla and Sandalwood i jest boski :) kominek okazał się większy niż się spodziewałam, bardzo ładny, prosty, nic mu nie brakuje. zapach piękny, nie wiem, czy pachnie w całym mieszkaniu, raczej nie, ale w pokoju pod moim nosem jest bardzo przyjemnie.

rozczarowana jestem świeczką SPA cynamon i coś tam - moim zdaniem zapach bardzo delikatny, nic nie czuć, w pomieszczeniu wcale nie pachnie. w każdym razie dla mnie za słabo.

ulala.v
22-12-2012, 23:30
ja dziś odpaliłam wosk red berry&cedar i cofam to co pisałam poprzednio, mianowicie, że zapowiada się za*****. Może i się zapowiadał ale zdecydowanie taki nie jest ;) ma w sobie coś co mnie ogromnie drażni i jest zbyt intensywny.

kamuszyca
22-12-2012, 23:35
też zauważyłam, że woski pachną inaczej w folii i inaczej po podgrzaniu :) na razie wypróbowałam jeden z 5 i jest OK.

n2605
23-12-2012, 23:19
U nas mała świeczka Snow in Love towarzyszy mi kuchennym przedsięwzięciom przedwiątecznym. Podoba mi się bardzo, choć tak naprawdę, to ona jakaś kwiatowa chyba jest (a wydawało mi się, że takich zapachów nie znoszę). Pachnie w kuchni nie za mocno, reszta mieszkania nietknięta zapachem ;)

luliluli
24-12-2012, 02:47
Jestem zaskoczona Wasza reakcja na zapachy Spa, moje absolutnie absolutne faworyty. Bo wszystkie pachna mi blogo, namietnie, intensywnie, zwlaszcza maslo shea, od ktorego jestem autentycznie uzalezniona.
Chyba ze te tutiejsze jakies inksze? :bduh:

olusiaso
24-12-2012, 10:33
Dla mnie spa cedrowe z shea tez rozczarowanie :(
Woski wanilia sandalwoods i soft blanket swietnie sie wacha, relaksuje przy nich ; mi te zapachy bardzo odpowiadaja

luliluli
24-12-2012, 13:14
w sensie, ze europejskie?

Sama nie wiem, demona. Moje kupowane tu w Irl, nawet jakby mi zapach nie podpasowal to nie moglabym powiedziec, ze maslo shea slabo pachnie, bo byloby to nieprawda.
Zapalam swieczke i po kilku minutach pachnie w calym pomieszczeniu.
Szkoda, bo myslalam, ze zawladnie Wami ten zapach bezgranicznie tak jak zawladnal mna :)

manteiga
27-12-2012, 20:20
Wosk White Gardenia jest świetny, bo gardeniowy po prostu. Mam totalną fazę na gardenię, maziam się olejem Monoi z BU nieustannie i generalnie chyba si,ę muszę zainteresować tymi kwiatami bliżej, bo po prostu są wpisane w moją naturę:) Niemniej finał trochę duszący, w końcu zrozumiałam, co ktos napisał w innym wątku, mówiąc, że jak się trochę popali, to pozostaje jakiś taki zapach, który już trudno przyjemnym nazwać.
Sampler White Christmas najlepiej pachnie niepalony, jak sobie stoi po prostu. Zapach, hmm, trudno powiedzieć, czy świąteczny, jakoś nie ma takowych skojarzeń, bardziej perfumowy. Tak prawdę mówiąc, w sumie się cieszę, że w więcej samplerów nie inwestowałam. Za to już teraz wiem, że dokupiłabym wosków, oj tak...
Został mi do przetestowania wosk Bahama Breeze, opinia na dniach:)

murmle
27-12-2012, 20:25
Moja świeczka shea i cedr pachnie mocno i szybko w całym pomieszczeniu. A kupowana u demony. I do tego super pachnie. Za to żaden kupowany wosk a mam ich sporo rozgrzany mi nie pasuje. Kupowane nie tylko u demony.

dorulka
27-12-2012, 21:06
Mam dwa zapachy "patyczkowe"

limonka i wanilia - nie pachnie w pomieszczeniu NIC A NIC:-((( dopiero jak podejde i niuchnę te pałeczki to COS czuje:-))

kokos w towarzystwie limonki (taka nazwa ze sklepu niedemonowego, gdzie kupowałam) - pachnie obłędnie, ale neinachalnie od progu domu, rewelacja

no i woski - moja miłość:-)) sparkling snow i red apple wreath :heart::heart::heart:

Iwka
27-12-2012, 22:33
gouraanga ma, chyba lawendowo-jakiś. Jak zapaliła, to to chwili było czuć na drugim końcu pokoju, a duży pokój ma duży. U mnie tak nie działa. Spa lawendowy rozkręcał się kilka dni. Na początku prawie wcale go nie czułam, potem zapach zrobił się wyczuwalny, ale wg mnie nadal słaby. Po kilku dniach palenia po kilkadziesiąt minut czuć, jak sie wejdzie do pokoju, ale słabiutko. Może ja mam nos zatkany?
Na święta zapodałam sampler red berry & cedar. pachnie ładnie, jak herbatka owocowa :)

Patyczki sparkling cynamon u teściów - sypialnia mała, zapach cudny, czuć.

Psikadło lotos i sól mam w pracy. Mocno daje i ładnie.

n2605
28-12-2012, 10:03
Mam dwa zapachy "patyczkowe"

limonka i wanilia - nie pachnie w pomieszczeniu NIC A NIC:-((( dopiero jak podejde i niuchnę te pałeczki to COS czuje:-))



eeee no co Ty, też mam te patyczki (w pracy mam), dają mocno, co początkowo mnie denerwowało, ale teraz lubie tak rano wejść i "wdechnąć" tym moim pachnącym biurem :)

groszek1983
28-12-2012, 10:12
a ja mam Spa cynamon i kadzidło, w zapachu jestem zakochana, mogłabym siedzieć ze słoikiem na kolanach i niuchać :)
:beat:

dorulka
01-01-2013, 18:51
eeee no co Ty, też mam te patyczki (w pracy mam), dają mocno, co początkowo mnie denerwowało, ale teraz lubie tak rano wejść i "wdechnąć" tym moim pachnącym biurem :)

:-(((

no to u mnie nie pachną:-(

hildegarda
01-01-2013, 22:23
ja zakupiłam kilka wosków na Allegro no i rzeczywiście honey&spice jest :heart: podoba mi się tez wedding day, sandalwood wanilla, wanilla satin, camomila tea szybko zaczeła mi smierdzieć, a szkoda, bo na początku zapach jest super. Warm spice i blissful autumn męczące, duszące, słodkie i mdłe- zdecydowanie bleee:(
no i porównując te woski do świecy spa, to zapach wosków jest 10 razy mocniejszy.

kasz
17-01-2013, 20:43
Kupiłam u demony zapachy spa i wszystkimi jestem rozczarowana :(
wg mnie pachną bardzo słabo :(
albo mój nos kiepsko działa :)

metis1
17-01-2013, 22:11
Może masz katar?:ninja:

Moje pachną pięknie, już mi niewiele zostało...:cryy: (palę niemal bez przerwy! :heart:)

hildegarda
17-01-2013, 22:12
ja kupiłam samplerki SPA i zakochałam się na amen. Najbardziej shea i cedr oraz lotos i sól morska:heart:

kasz
21-01-2013, 00:01
Może masz katar?:ninja:

Moje pachną pięknie, już mi niewiele zostało...:cryy: (palę niemal bez przerwy! :heart:)

kataru nie mam ale w takim razie coś nie tak z moim nosem :hide:

paliłam 3 rodzaje i nie czuję, normalnie nie czuję różnicy ... ehhhh ....:hide:

agatkan
21-01-2013, 00:14
U mnie w gabarycie pomieszczenia 70m kwadratowych wolnej przestrzeni czuc ladnie jak sie rozkreca:) wiadomo miejscami bardziej, a miejscami mniej, ale generalnie wchodzac do pomieszczenia czuc:mrgreen:

metis1
21-01-2013, 10:01
kataru nie mam ale w takim razie coś nie tak z moim nosem :hide:
paliłam 3 rodzaje i nie czuję, normalnie nie czuję różnicy ... ehhhh ....:hide:

No to może ktoś Ci wywąchał cały ten zapach??? :evil::mad:

Listonosz? :hmm:
Demonka? :hmm:
Pani na poczcie? :hmm:
Forumka, z którą dzieliłaś wysył? :hmm:
Jakiś inny dywersant??? :hmm::hmm::hmm:


:lool:

Iwka
25-01-2013, 12:06
Moja pachnie, jak się nie pali. Jak jest zapalona, prawie nie wyczuwam zapachu, chociaż siedzę tuż koło niej. Ale ten zapach jakoś zostaje powietrzu, bo pokój potem pachnie. Ale to chyba nie tak powinno działać. Już pisałam, że jak byłam u gouaarangi, to ona zapaliła na parapecie a po chwili było czuć w całym wielkim pokoju.

Więc chyba moja się nie nadaje do sprawdzania, bo jednak trochę pachnie, ale szczerze mówiąc liczyłam na większą intensywność.

Mita
26-01-2013, 13:19
lemon lavender :heart: - zakochanam od wczoraj :)
o wosku piszę :)

dorulka
26-01-2013, 15:00
kolejny wosk wypalony, beach wood :heart:

chyba nie ma niefajnego wosku

kiedy bedziesz zamawiac nowe zapachy?

agatkan
26-01-2013, 15:15
ja też chetna bardzo na woski:mrgreen:
w szczególności, że jedna paczkę z woskami kurier zgubił :twisted:
to co też jakieś zbiorowe zamówienie?

gosica502
26-01-2013, 15:17
ja najakies swieczuszki wiec jak sie bedzie zamowienie zblizalo to prosze o pw :P

Mita
26-01-2013, 17:16
kolejny wosk wypalony, beach wood :heart:

mam na niego oko :ninja:

hildegarda
27-01-2013, 13:53
chyba nie ma niefajnego wosku


nie wiem czy to kwestia gustu, ale dla mnie nie do zniesienia był baby powder i soft blanket, oraz te co wczesniej wymieniłam: warm spice i blissful autumn.

ulala.v
27-01-2013, 15:27
chyba nie ma niefajnego wosku
są ;)
redberry&cedar - koszmar, juz o tym pisałam, póki się nie pali pachnie nawet fajnie, po odpaleniu-masakra
cammomile tea badzo duzo pochwał zbiera wszędzie a mnie nie powala, zbyt słodki i zbyt intensywny
midnight jasmine ładny ale za ostry, tak mi pasuje to wielkiego jasnego salonu a takiego nie posiadam :D w 13m2 jego zapach przytłacza
christmas eve ładny, korzenny ale strasznie szybko przestaje pachnieć-jedyny, z tych które próbowałam, który tak szybko traci zapach

z tych co mam w pełni satysfakcjonują mnie tylko warm spice i kitchen spice
wychodzi na to, że lubię korzenne :)
3 dałam bratu i bratowej, muszę się ich podpytać o opinie lub odwiedzić i powąchać :D

bardzo chętnie pobróbuję jakieś inne - bardzo proszę o info w razie kolejnego zamówienia :ninja:

hildegarda
28-01-2013, 00:05
One są do szuflady świetne, mam lekko rozpakowany wosk Fluffy towels w szufladzie z bielizną i ciuchy intensywnie pachną świeżością.
o widzisz, ja w szafie powiesiłam samochodowy:)

zuz
28-01-2013, 23:59
demona, to samo zrobiłam z moim woskiem fluffy towels - szuflada z ręcznikami pachnie najpiękniej w całej szafie ;)

co do świec spa:
lawenda geranium ylang ylang - rewelacja, cudo, uwielbiam

cynamon żywica - fajne, ale nie tak powalające

szałwia biała herbata - porażka, niezapalona ładnie pachniała, ale po odpaleniu przypomina odświeżacz do toalet

co z tego wynika? co nos to inny gust :)

p.s. cenna rada z tym pierwszym paleniem! następnym razem tak pewnie zrobię...

luliluli
29-01-2013, 00:17
Dostałam info, zeby odesłac "niepachnące" do UK do sprawdzenia. Ktos na ochotnika?

oraz
Zasady użytkowania
-usunąć wszystkie opakowania z produktu
- używać odpowiednich akcesoriów do poszczególnych rodzajów produktów - świeczniki do samplerów, odpowiednie kominki do wosków, podstawki do słoików
- gdy chcemy usunąć wosk z kominka musimy poczekać aż stężeje. Później schładzamy kominek (np. w zamrażalniku przez kilka minut) i wosk daje się łatwo usunąć
- sampler możemy usunąć ze świecznika podobnie jak wosk z kominka
- dodanie 2 kropel wody na dno świecznika przed umieszczeniem samplera w świeczniku ułatwia późniejsze jego usunięcie
- nie używać tealightów zapachowych do kominków zapachowych
- utrzymywać powierzchnię wosku wolną od resztek spalonego knota, zapałek lub innych zanieczyszczeń,
- przycinać knot do długości ok. 3 - 4 mm
- najważniejsze jest pierwsze palenie świecy. Świeca powinna jednorazowo palić się tak długo aby wosk roztopił się "do szkła" czyli min. 3 godziny
- trzymać świece w chłodnym, suchym miejscu - wosk mięknie w temp ok. 280 stopni C
- nie narażać świec na długotrwałe działanie słońca i ostrego światła - mogą stracić kolor (ale nie zapach)

Co poetka ma na mysli :bduh: Bo jak w czyms moge pomoc to prosze walic smialo, wywachalam juz kupe cala woskow, samplerow itd.

joleczka
29-01-2013, 00:20
chyba nie ma niefajnego wosku




są ;)
midnight jasmine ładny ale za ostry, tak mi pasuje to wielkiego jasnego salonu a takiego nie posiadam :D w 13m2 jego zapach przytłacza

jasmine jako zapach mi się podoba, ale jak go zapalę to się w domu atmosfera nerwowa robi :omg: może to przypadek ale zapaliłam go kilka razy i zawsze po jakichś 20 minutach zaczynało mnie wszystko drażnić, i to nie zapach tylko pies, dzieci z m. się pokłóciłam :ninja: no zdecydowanie ten zapach nie dla mnie, inne tak nie działają na szczęście :)

Em
04-02-2013, 23:28
No to:
beach wood - męskie perfumy, ale ładnie, chociaż raczej do łazienki ;)
kocyk jakiśtam z misiem - nie zdzierżyłam:hide:
herbatka rumiankowa - też mi się nie podoba...
jeszcze 2 do testów mi zostały ;)

pomidore
10-02-2013, 22:18
jasmin, choć uwielbiam, wosku nie zniosłam. edit: oddam :)
lemon lavender, ledwo wyczuwam. edit: nie lemon, to child wish.
beach walk :love:

kubutkowa
10-02-2013, 22:30
Mam cherry blossom - ładny zapach ale lekko pachnie
apple and pine - b.mi sie podoba, intensywnie pachnie

Em
10-02-2013, 22:46
podoba mi się kitchen spice.

Testowałam na różnych osobach, wychodzi, że mam bardzo wrazliwy węch jednak...

Chciałabym potestowac coś z wanilią.

Mita
11-02-2013, 00:37
beach walk :love:
gadasz! :hide: to Cię załatwiłam :whistle:
dla mnie ma coś wnerwiającego w sobie :twisted:
gardenia :heart:, bardzo mocny, bardzo... kwiatowy :)

hildegarda
11-02-2013, 16:25
Em polecam sandalwood vanilla.
Ma teraz black coconut- fajny, ma w sobie coś takiego hmmm tajemniczego:) ale trzeba lubić kokos.
Waikiki melon- super- słodki i świeży.
Paradise spice- całkiem znośne;)

Iwka
10-03-2013, 00:37
Czy już pisałam, że się uzależniłam?
Trzynastka przyszła, to zamówiłam lemon lavender. Wąchałam już, więc wiem, że mi się podoba. I sampler Macintosh spice. Miał ktoś to? Mam nadzieję, że będzie intensywny.

Em
10-03-2013, 11:58
ja mam satin vanilla i nawet jak dla mnie jest mega łagodny.
i beach walk, cudowny.

patrysha
15-03-2013, 10:39
Mam woski - z zapachów jestem mega zadowolona. Wkurza mnie natomiast to, że wosk jakby wypryskuje z kominka grzewczego i mam na stole pełno małych kropek z wosku. Czy u Was też tak się dzieje?

metis1
15-03-2013, 10:53
Wkurza mnie natomiast to, że wosk jakby wypryskuje z kominka grzewczego i mam na stole pełno małych kropek z wosku. Czy u Was też tak się dzieje?

Nieeeee... :dunno:

metis1
15-03-2013, 11:14
Ja rozpuszczam woski tez w takim do olejkow i nie pryska

A moze dolewasz wody???:ninja: :hmm:

patrysha
15-03-2013, 11:42
Kominek mam do olejków czyli pewnie za płytki. Wody nie dolewam.

Demona a czy te kominki do wosku mają też jakąś inną formę (ten w sklepie mi nie pasuje)

metis1
15-03-2013, 20:11
No, nie pryska! :znaika:

Ja mam dwa: olejkowy i woskowy. I w obu smalę woski od jakiegoś czasu. Wszystko jest ok.

To może mniej tego wosku???:hmm:

Mita
15-03-2013, 20:33
To może mniej tego wosku???:hmm:
mniej mniej, ale jak wydzielam, to mam pełno sproszkowanego wosku wokół kominka - nie wiem, co gorsze ;)

agatkan
15-03-2013, 20:34
u mnie też nie pryska...

metis1
15-03-2013, 21:47
mniej mniej, ale jak wydzielam, to mam pełno sproszkowanego wosku wokół kominka - nie wiem, co gorsze ;)
To rozkruszaj wosk nad jakąś miseczką czy pojemnikiem. Ja takie rozwalone woski trzymam (po jednym) w kubeczku po jogurcie czy serku i dzielę je na części, nie wyjmując ich. Potem wystarczy przesypać te okruchy -których zawsze zbiera się przecież dużo- do kominka.

Iwka
17-03-2013, 13:59
Ja z braku kominka topiłam wosk na talerzyku, czyli całkiem płasko i nie pryskało nic.

andzia330
31-03-2013, 17:30
ja mam mega płytki (taki z rossmana za 9 pln ;)) i nic nie pryska

andzia330
31-03-2013, 17:32
ja mam na razie tylko woski i :
- beach wood - w miare OK ale M. twierdzi ze smierdzi jak perfumy starej ciotki ;)
- herbatka rumiankowa - super tylko baaardzo intensywna

ulala.v
31-03-2013, 18:32
dziś odpaliłam pierwszy z mojej nowej dostawy :mrgreen: :garden sweet pea
dla mnie cudny, słodko kwiatowy ale nie za bardzo słodki, zapach mi się z maciejką trochę kojarzy. Ja bym się mogła w nim wykąpać, bratowa do mnie przyszła jak wosk się palił i pyta co tak pięknie pachnie, natomiast chłop kazał mi "toto" wyłaczyć, bo go głowa boli od tego zapachu :P

Mita
31-03-2013, 18:43
wedding day, cos takie babciowego ma w sobie :rolleye:, nutę naftaliny? :hmm: ;)

cynthia
04-04-2013, 13:32
Kitchen Spice - moja miłość
Pink Sands - bardzo fajny delikatny

Red Velvet - coś z nim nie tak, za ciężki - nie pasuje mi po rozpuszczeniu mimo, że przez opakowanie wydawał się fajny.

w ogóle to mam płytki kominek olejkowy i wrzucam 1/4 tarty i to wystarcza na mega długo!!! jestem zachwycona :) no i nic nie trzeba dolewać nic się nie przypala :love:

andzia330
01-05-2013, 13:30
Odpaliłam z serii SPa:
- Lawendę, ylang-ylang & geranium - sliczne jest tylko... trzeba siedziec z nosem w swieczce zeby cos czuc bylo....
- she butter & cedr tez ładne ale tez dosyc slabe...

andzia330
06-05-2013, 16:46
ile czasu paliłaś na 1 raz? Bo trzeba minimum 2-3h. Potem sie rozkręca i pachne mocno (po około pół h od pierwszego odpalenia). Każdy kolejny raz nie trzeba już odczekiwać.

- lawende min. 4 godziny non stop... i praktycznie nic - tylko jak sie sziedzialo przy biurku na ktorym stala swieczka
- shea po jakis 2 godzinach byl mega lekki zapach w pokoju

Iwka
06-05-2013, 19:33
- lawende min. 4 godziny non stop... i praktycznie nic - tylko jak sie sziedzialo przy biurku na ktorym stala swieczka

tez tak mam z lawendą SPA i strasznie mi szkoda, bo zapach piękny

andzia330
07-05-2013, 08:52
tez tak mam z lawendą SPA i strasznie mi szkoda, bo zapach piękny


mnie tez szkoda - zapach fantastyczny, ciekawe czy sa takie woski?!

hildegarda
07-05-2013, 13:58
Woskow SPA nie ma, ale sa olejki do kominka. I spray tez dlugo pachnie.

andzia330
08-05-2013, 14:28
a jak olejki do kominka pachna - tak jak swieczki? a mocne sa?

hildegarda
08-05-2013, 15:31
nie mam pojęcia:-) widziałam tylko w sklepie jakimś internetowym, dosyć drogo wychodziły.

kanka9
04-12-2013, 19:40
Podbijam wątek bo na święta coś by się nowego przydało ;-) z resztą chciałam kominek do wosków i zapach do samochodu i kurde nie mogę ich znaleść do kupienia albo każdy w innym miejscu ;-] I tu moje pytanie gdzie kupujecie swoje Yankee ? Jeśli to "nie legalne" pytanie to może na pw ? ;-)

demona
04-12-2013, 19:45
jak z serii SPA to już nie produkuja;/

kanka9
04-12-2013, 19:55
jak z serii SPA to już nie produkuja;/

Kominek chciałam taki biały ceramiczny jak są 3 rodzaje to ja chciałam gładki bez wytłoczeń/ kwiatów . Nie wiem z jakiej to serii ;-) i ciężko go dostać . A słoik do samochodu taki czarny hmmm musiała bym nazwę znaleść . No i pewnie jakieś nowe woski ;-)

demona
04-12-2013, 19:56
na allegro są te kominki:)

kanka9
04-12-2013, 20:00
O kominek ten

http://www.pracowniasnow.pl/akcesoria-yankee-candle/196-kominek-yankee-candle.html

A do samochodu ten

http://www.pracowniasnow.pl/car-jar-/159-beach-wal.html

Tu oczywiście nic nie jest dostępne :twisted:

agatkan
04-12-2013, 20:02
http://zapachdomu.pl
No i w Krakowie mamy sklep:mrgreen:

kanka9
04-12-2013, 20:02
na allegro są te kominki:)

są te gładkie zdaje się 2 ;-] , widziałam , ale wtedy nie mają tego zapachu do samochodu i musiała bym wszystko osobno zamawiać dla tego zapytałam o jakieś sprawdzone sklepy/ osoby ;-] jak nie to będę musiała zamówić osobno albo coś innego ;-/

kanka9
04-12-2013, 20:03
http://zapachdomu.pl
No i w Krakowie mamy sklep:mrgreen:


Ten sklep też już oglądałam , ale kominek niedostępny ;-]

kanka9
06-12-2013, 21:25
Zamówiłam 8 nowych zapachów i kominek ;-] Już się nie mogę doczekać .

dagape
06-12-2013, 21:44
Zaznaczam sobie watek, bo musze ogarnac jakies ciekawe zapachy dla siostry pod choinke ;-)

luliluli
06-12-2013, 22:41
a jak olejki do kominka pachna - tak jak swieczki? a mocne sa?

Watek moj najulubienszy ozyl :)

Duzo czasu minelo, ale w kwestii zapachow u mnie nic sie nie zmienilo. Spa nade mna, spa we mnie :)

Od jakiegos czasu uzywam olejkow spa (shea butter & cedar wood) I pachnie w calym (doslownie) domu.

Bardzo intensywne sa te olejki, kominek pale przewaznie gdzies w kuchni, a zapach rozplywa mi sie po calej chalupie.

Wg mnie olejki sa dwa razy tak intensywne jak woski, choc te ostatnie tez sa bardzo mocne, dlatego gdy po raz kolejny czytam , ze musicie palic po kilka godzin, zeby wyczuc ciutenke jakiegos zapachu ( a juz zwlaszcza spa z shea butter) to coraz bardziej jestem sklonna uwierzyc, ze po pierwsze primo albo ja mam super wyczulony wech, po drugie primo ze na polski rynek produkuje sie cos inkszego pod ta sama nazwa.

demona
07-12-2013, 08:44
Mój ulubiony to też shea (mi pachnie mocno świeczka), tylko że już go nie będzie w sprzedaży;/

aginia
07-12-2013, 09:41
Ja właśnie w związku z tym co dzieje się za oknem odpaliłam wczoraj shea - działa kojąco:)

salao
14-12-2013, 08:04
Ja przymierzam się do pierwszych zakupów, jutro jadę do sklepu :)
Podobają mi się z nazwy prawie wszystkie zapachy, więc nie wiem co wybiorę ;-)
Ale fajnie, że jest tai wątek.

Olapio
16-12-2013, 14:55
kupilam sobie moje pierwsze yankee candles
jedna jest dla kolezanki ale nie wiem czy oddam

i teraz pytanie, sloik po prostu sie zapala i stawia gdziekolwiek, czy na specjalnych podstawkach? Musze cos pod niego polozyc?

dagape
16-12-2013, 14:59
Ja kupilam dla siebie: beach wood, sweet garden peas, midsummer night. Sa super :-)
Ponadto dla szwagierki i siostry: wedding day i white gardenia i tez mi bardzo ladnie pachnialy przez opakowanie.

salao
24-12-2013, 09:12
ja kupiłam woski:
-zielony groszek
-pucharek z lodami



I zakochalam sie też w zapachach Kringle Candle :)
Kupilam:
-kakao (mnie się podoba, mężowi mniej-on wolałby czekolade)
-śnieżny dzień (ładny, ale raczej do wiekszych pomieszczeń jak dla mnie bo inaczej zamula)
-miętowy pocałunek (cudo!)

luliluli
24-12-2013, 11:06
A ja znowu z lokalnej drogerii wrocilam z nowymi, swiatecznymi zapachami. Ja juz chyba sobie swiat, zycia codziennego nie wyobrazam bez tych zapachow.

Olapio
24-12-2013, 12:41
ja mam dla siebie christmas rose, bardzo ladny, delikatny
a dla kolezanki mandarin cranberry - cudo na swieta
po nowym roku ide po kolejne ale tym razem duze sloiki bo sredni juz w polowie spalilam ;)

patrysha
03-01-2014, 22:39
wczoraj zamówiłam 30 różnych wosków...już się nie mogę doczekać :)

antila
03-01-2014, 22:56
Miałyście może któryś z tych zapachów?
-dziecięce sny
-puszysty ręcznik
-deszczowy dzień
jeżeli tak to poproszę o wrażenia

Tahiya
07-01-2014, 01:55
Żyłam w błogiej nieświadomości, a teraz mam wrażenie, że coś mnie omija. :ninja: Gdzie kupujecie zapachy?

patrysha
07-01-2014, 14:15
A słyszałyście o patencie wyjmowania resztek wosku z kominka, poprzez włożenie go do zamrazarki na 1-2 min? U mnie się sprawdza rewelacyjnie, wyjmuje kominek wyciagam z niego wosk ( można wsadzić tą resztę do woreczka i mieć na później), przecieram i gotowy na inny zapach :)

dagape
07-01-2014, 23:24
A słyszałyście o patencie wyjmowania resztek wosku z kominka, poprzez włożenie go do zamrazarki na 1-2 min? U mnie się sprawdza rewelacyjnie, wyjmuje kominek wyciagam z niego wosk ( można wsadzić tą resztę do woreczka i mieć na później), przecieram i gotowy na inny zapach :)
znamy ;-) super patent :-)


Żyłam w błogiej nieświadomości, a teraz mam wrażenie, że coś mnie omija. :ninja: Gdzie kupujecie zapachy?
Ja kupuję tutaj: http://zapachdomu.pl/

luliluli
07-01-2014, 23:37
Olapio ja stawiam sloiki gdzie popadnie, bez podstawek, nie nabawilam sie jeszcze zadnych zniszczen meblowych, a jesli nawet to pewnie machnelabym farba kredowa Annie Sloan I by bylo po problemie. Choc rozumiem, ze posiadacze antykow badz innych kosztownych zanabytkow moga wykazywac drastycznie inne podejscie do tematu :)

U nas dzis Snow in Love I pachnie mi ta jakos pieknie...konwaliowo. ale ja wszedzie konwalie wyczuwam, co by to nie bylo :)

kanka9
08-01-2014, 21:18
A ja dziś odpaliłam Vanilla Lime ;-] . Kurcze no wkręciłam się w te woski , codziennie je palę . Uwielbiam jak w domu ładnie pachnie ;-).
A o patencie z zamrażarką słyszałam ale nie próbowałam . Muszę sprawdzić bo ja zawsze problem mam z wyciąganiem .

Tahiya
10-01-2014, 12:24
dagape. dzięki za odpowiedż. zanim ją dostałam to już zrobiłam zakupy właśnie tam :) ale srone mają nieczytelną i cięzko coś konkretnego znaleźć. nawet wyszukiwarka nie znajduje wszystkiego z serii.

antila. mam dziecięce sny. ale niuchałam tylko w opakowaniu. pierwszy niuch - tłusta nivea jak w tym metaowym pudełeczku. drugi niuch cos bardziej sensual. no ale nie wiem jak to będzie się zachowywac w powietrzu. nie wiem jak tego użyć :)

Bo co to właściwie jest ten Wax Potpourri Melt??

Kilerek_81
12-01-2014, 16:46
A słyszałyście o patencie wyjmowania resztek wosku z kominka, poprzez włożenie go do zamrazarki na 1-2 min? U mnie się sprawdza rewelacyjnie, wyjmuje kominek wyciagam z niego wosk ( można wsadzić tą resztę do woreczka i mieć na później), przecieram i gotowy na inny zapach :)
super patent, nie znałam go wcześniej

kanka9
12-01-2014, 19:19
Odpaliłam dziś wedding day :twisted: kurcze to nie będzie mój ulubiony zapach :twisted: Strasznie suszący i taki przypominający mi babcine perfumy :mrgreen:

patrysha
12-01-2014, 21:45
W związku z tym, że mam 30 różnych zapachów, będę systematycznie pisać spostrzeżenia na temat poszczególnych wosków:

- A CHIALD'S WISH - delikatny, niby słodki, ale rześki - dla mnie na "+"
- LEMON LAVENDER - jakiś taki łazienkowy, zapach jest mocny, gryzący, bardzo mocno wypełnia całe mieszkanie - dla mnie na "-"

kanka9
13-01-2014, 18:34
Wypróbowałam dziś patent z zamrażarką , ale czad ;-) No teraz to wszystkie będę wyciągać tak ;-)
Odpaliłam właśnie Winter Wonderland no i powiem że chyba się polubimy z tym zapachem ;-)

asioczka
09-11-2014, 19:16
W związku z tym, że mam 30 różnych zapachów, będę systematycznie pisać spostrzeżenia na temat poszczególnych wosków:

- A CHIALD'S WISH - delikatny, niby słodki, ale rześki - dla mnie na "+"
- LEMON LAVENDER - jakiś taki łazienkowy, zapach jest mocny, gryzący, bardzo mocno wypełnia całe mieszkanie - dla mnie na "-"

Wiem, ze post stary, ale jakbys mogla napisac spostrzezenia, to bylabym wdzieczna :D szykuje sie do zakupu, a ze nie mam hdzie niuchnac, licze na Wasze odczucia :)

zastanawiam sie nad zapachami:
fresh cut roses
fruit fusion-
beach wood- drewno z plazy
black cherry
salted caramel
summer scoop-
sweet pea
cranberry ice
mandarin cranberry
vanilla frosting
vanilla honey
black plum blossom
farmers market
raiwashed berry

pomozcie zapachomaniaczki :)

Kilerek_81
11-11-2014, 16:26
salted caramel - absolutnie cudowny

Nata
20-11-2014, 14:05
o matko,o czym WY piszecie, az się boje sprawdzić co to jest!

asioczka
01-12-2014, 15:32
salted caramel - absolutnie cudowny
zgadzam sie!!!

Kilerek_81
01-12-2014, 17:38
zgadzam sie!!! :)


ale za to gruszka z żurawiną przy paleniu nie pachnie, chociaż bez palenia super zapach

aniamakrela11
03-12-2014, 19:53
Napaliłam się na ten solony karmel :D Jeszcze kilka innych zapachów wzięłam, woski i świeczki, jak przyjdą i wypróbuję to będą recenzje. A pachną Wam takie normalne świeczki np Airwick czy Glade? Bo ja ich w pokoju wgl nie czuję :(

kanka9
12-03-2015, 15:09
Odgrzebuje temat bo właśnie zakupiłam dwie nowe świece wypuszczone na Wielkanoc czyli Jelly beans i Bunny Cake ;-] U mnie nadal szał zapachów , uwielbiam woski (choć mam teraz 3 ulubione firmy yankee , kringle i woodwick ). A to moje ostatnie dwa zakupy ;-]

http://i59.tinypic.com/n6osq8.jpg

http://i62.tinypic.com/2gujmgo.jpg

To była moja pierwsza świeca, do tej pory tylko woski paliłam , no i wpadłam ;-] Matko chodzę i ją wącham cały czas , super jest . Dla tego teraz kolejne zakupiłam bo wosków mam tyle że już mi się w słoju nie mieszczą . Ale ja codziennie palę ;-]

http://i62.tinypic.com/2l8c2o5.jpg

A u Was jak? Nadal jesteście fanami czy to z czasem jednak mija ? ;-]

żuk
12-03-2015, 15:55
ja się właśnie wkręcam, przyszło mi drugie zamówienie wosków a ostatnio widziałam stacjonarnie w inter marche także .. :)

kanka9
12-03-2015, 16:12
ja się właśnie wkręcam, przyszło mi drugie zamówienie wosków a ostatnio widziałam stacjonarnie w inter marche także .. :)


W intermarche są woski yankee? Kurcze niemożliwe ;-] A to w kazdym czy tylko w waszym ? Chyba muszę wybadać u nas sprawę ;-]

Mat
12-03-2015, 16:28
Właśnie kupiłam mój pierwszy wosk. Wybrałam Soft blanket :).
Sklep mam pod domem.

żuk
12-03-2015, 16:31
W intermarche są woski yankee? Kurcze niemożliwe ;-] A to w kazdym czy tylko w waszym ? Chyba muszę wybadać u nas sprawę ;-]
nie wiem czy w każdym, ja tam nigdy nie bywam a ostatnio byłam specjalnie po coś i patrzę a tam woski :omg: też w szoku byłam, jakoś po 7zeta chyba są

Mat
12-03-2015, 16:34
Ja właśnie za 7 zł kupiłam.

kanka9
12-03-2015, 17:55
No to koniecznie muszę tam zerknąc . A mam pytanie bo przed chwilą odpaliłam pierwszą moją w życiu święcę Yankee candle . Po pierwsze na razie nic kompletnie nie czuje ale to może jak się bardziej wosk rozpuści ale po drugie jest bardzo duży wysoki płomień i strasznie kopci . U Was też tak jest , to normalne ? Może ja mam jakąś felerną ?

asioczka
12-03-2015, 18:18
ja pale woski, nic nie wiem o swiecach.
summer scoop :beat:

kanka9
12-03-2015, 18:47
Dobra doczytałam i podcięłam knot i nie kopci ;-] Powoli zaczynam czuć zapach . Jak na razie o wiele mniej intensywne niż woski ale sam ten zapach Summer Scoop jest boski ;-]. Idealny do domu , taki słodki , przyjemny ;-]

kanka9
12-03-2015, 20:54
Podoba mi się , wpadłam :mrgreen:

http://i60.tinypic.com/vpyooj.jpg

kanka9
19-03-2015, 13:43
Wczoraj odpaliłam wosk Kringle candle provance o ten
http://mintishop.pl/product-pol-4994-Kringle-Candle-Daylight-Swieczka-zapachowa-Provence.html

Kompletnie nie moj zapach , jakiś ziołowy ;-] odpaliłam kawałeczek i zgasiłam , raczej więcej nie będę palić :twisted: Może ktoś ma ochotę przygarnąc to moge listem podesłać ? :mrgreen:

sakahet
19-03-2015, 13:56
Wydaje sie stworzona dla mnie; opis zapachu bardzo moj, ale do mnie chyba sie nie oplaca wysylac

kanka9
19-03-2015, 14:47
Wydaje sie stworzona dla mnie; opis zapachu bardzo moj, ale do mnie chyba sie nie oplaca wysylac

Nie wiem za bardzo skąd jesteś ale za granicę to chyba faktycznie mało opłacalne ;-] ale jeśli ktoś lubi takie zapachy to ja na prawdę mogę wrzucić w kopertkę i listem wysłać ;-]

żuk
19-03-2015, 19:18
a ja mam pytanie techniczne jakie macie kominki. mój jest malutki, chyba do olejków bardzoeij, kupiony z braku laku na szybkości w rossmannie i cieknie, tzn wosk wychodzi z niego górą. to dość niesamowite, ten wosk po prostu pełznie pod górę :P chyba kominek jest za płytki. i stąd pytanie- jakie macie? co mam kupic?

kanka9
19-03-2015, 19:48
Ja mam kominek z Yankee candle o taki i nic mi nie pełza i się nie wylewa :mrgreen:

http://www.goodies.pl/kominki-zapachowe/810-bialy-kominek-jednolity.html?utm_campaign=zakupy&utm_source=adwords&utm_medium=cpc&gclid=CKvj6eX8tMQCFYvpwgodNGEAHw

kanka9
20-03-2015, 21:57
U mnie dziś pachnie fasolkami :mrgreen:

http://i60.tinypic.com/2n8y4vn.jpg

pijana_wiatrem
31-03-2016, 16:01
odkopuję wątek

Od jakiegoś czasu stałam się woskomaniaczką. Chyba przerzuciłam się na woski po chustach, z których mój mały już wyrósł (chlip chlip). Na razie moją największą miłością jest black cherry i to ona ma pierwsze miejsce na podium, ale kocham też a child wish, peony, red raspberry i wild poppies z kringla

Czy któraś wąchała już cos z Q2? jak na razie mam sea salt&sage i olive&thyme, czaję się na brzoskwinię jeszcze :)

Judyta
14-04-2016, 17:43
pijana_wiatrem ja właśnie palę olive&thyme mmm i brzoskwinię też kupiłam, ale jeszcze nie paliłam, tylko ja wolę słoiki, nie mam cierpliwości do wydłubywania wosku :P

pijana_wiatrem
14-04-2016, 18:16
Daj znac jak juz zapalisz brzoskwinke. Ja dalej nie kupilam, za kazdym razem w sklepie kusi cos innego (berrylicious moja nowa milosc). Dla kazdego co innego wygodne Ja nie wydlubuje tylko gorący wciagam w chusteczki. Na sloiki nie mam miejsca poza tym do świec też potrzeba cierpliwości, żeby się dobrze rozpalily.

qqrq5
14-04-2016, 23:25
Mam wosk YC chyba z rok czasu. Jak to palic :hide:

kustafa
14-04-2016, 23:27
Mam wosk YC chyba z rok czasu. Jak to palic :hide:

w podgrzewaczu na świeczkę

qqrq5
14-04-2016, 23:28
w podgrzewaczu na świeczkę

Tak poprostu go polozyc i zapalic swieczke?

kustafa
14-04-2016, 23:31
nie bezpośrednio na świeczkę, trochę nad nią. potrzebny specjalny świecznik-podgrzewacz, np. taki

http://img.shmbk.pl/rimgspr/5113563_max_300_400_dla-domu-dekoracje-swieczniki-i-swiece-swiecznik-podgrzewacz-na-olejki-aromatyczne-menu.jpg

foto:homebook.pl

qqrq5
14-04-2016, 23:37
No to wiem tylko chodzi mi o ten wosk, czy polozyc go w calosci tak jak kupilam.

kustafa
14-04-2016, 23:41
w całości to na pewno nie, bo będzie zbyt intensywny zapach. kawałek.

qqrq5
14-04-2016, 23:43
Ok jutro moze uda sie wkoncu sprobowac.

Kilerek_81
20-04-2016, 13:08
pijana_wiatrem ja właśnie palę olive&thyme mmm i brzoskwinię też kupiłam, ale jeszcze nie paliłam, tylko ja wolę słoiki, nie mam cierpliwości do wydłubywania wosku :P

żeby pozbyć się wosku z kominka trzeba go włożyć do zamrażarki sam wyjdzie :)

100kropek
21-10-2016, 19:45
odkopuję wątek bo święta już niedługo..trzeba się zaopatrzyć na jesienne wieczory.

natalie
22-10-2016, 08:02
Byłam ostatnio, kupiłam dwa nowe jesienne zapachy.
A fajna jest kolekcja na halloween. Jeden zapach pachnie jak piwnica czarownicy ;)

Krycha
22-10-2016, 21:10
Czy te fajne cusie idzie kupić stacjonarnie?

qqrq5
22-10-2016, 22:05
Czy te fajne cusie idzie kupić stacjonarnie?
W Piotrze i Pawle sa :)

100kropek
23-10-2016, 10:43
Ja zamówiłam 10 wosków na długie wieczory.. będę pisać w miarę palenia. Tylko mam ochotę jeszcze na coś haloweenowego...

natalie
23-10-2016, 10:57
Czy te fajne cusie idzie kupić stacjonarnie?
U mnie w łodzi są stanowska w większości CH :)

Agulinka
23-11-2016, 09:06
Ja zamówiłam 10 wosków na długie wieczory.. będę pisać w miarę palenia. Tylko mam ochotę jeszcze na coś haloweenowego...
No i? ;)

100kropek
23-11-2016, 18:24
Już już... czuję się wywołana d odpowiedzi :-)
Było już Autum might- spokojny zapach. Trochę kojarzy mi się z męskim pefumem ale takim bez fajerwerków.. Fajnie wypełnia pomieszczenie.. jest taki mój bo po dłuższej chwili nie czuję go... ale w pomieszczeniu jest przyjemnie.. Pachnie miękko.
Tymianek i oliwka- nw ogóle nie przypomina mi tymianku i oliwki.. bardziej jakąś róże. Jest słodki ale nie mdły.. może owocowy? Mi się podoba choć otoczenie jest sceptyczne
Sól morska, paliłam w pracy.. robił furorę . JAk dla mnie za bardzo łazienkowy. dosyć delikatny
White blanket.. nie paliłam ale super pachnie mi w szafce z ręcznikami. Ładnie i intensywnie.
Sweet home- cynamonowy... w sumie tylko cynamonowy ładny ale mało ciekawy.
Kitchen scpice- niezawodny piękny świąteczny
Zaraz będę palić ...kilimanjaro stars i muszę coś dokupić :-)

qqrq5
23-11-2016, 19:30
a w jakim czasie zuzywa wam sie wosk?
ja dalam kawaleczek, a od kilku miesiecy pale go i malo co ubywa
szkoda mi skrobac i wyrzucac, wiec trzymam go ale zapach mi sie juz znudzil

Kilerek_81
27-11-2016, 14:43
a w jakim czasie zuzywa wam sie wosk?
ja dalam kawaleczek, a od kilku miesiecy pale go i malo co ubywa
szkoda mi skrobac i wyrzucac, wiec trzymam go ale zapach mi sie juz znudzil

wosk nie ubędzie, zapach po pewnym czasie już się nie generuje

natalie
27-11-2016, 16:06
Wosku nie ubywa, tylko zapach znika. U mnie średnio po kilkunastu wieczornych palnikach juz nie czuć nic.

qqrq5
27-11-2016, 17:40
Aaaaaa i wszystko jasne bo faktycznie mniej pachnie :)

mTuśka
16-12-2017, 17:35
Kupiłam 2 małe swieczki yankee na spróbowanie ,narazie palimy jedną i jak dla mnie wogóle nie pachnie. Wogóle....
Nie wiem czy ja coś robie zle czy co?
Natomast swieczki z biedry pachna fajnie ,dość intensywnie tak akurat.
No moze nie maja takiej mnogości zapachów ale roznica cenowa jest kolosalna.

qqrq5
16-12-2017, 17:50
Ja też już się odkochałam ;)
mam masę wosków użytych tylko raz i już koniec z kupowanie

100kropek
16-12-2017, 18:32
a ja nadal lubię ale fakt że tylko w okresie okołoświątecznym palę.

Nathalia
16-12-2017, 23:46
MTuśka pewnie masz votivy. One najmniej pachną, lepiej kupić wosk lub świece w słoiku. Wie też zależy od zapachu, a ostatnio YC ma mniejsza moc w stosunku do świec z poprzednich lat. Jaki masz zapach?

mTuśka
16-12-2017, 23:58
MTuśka pewnie masz votivy. One najmniej pachną, lepiej kupić wosk lub świece w słoiku. Wie też zależy od zapachu, a ostatnio YC ma mniejsza moc w stosunku do świec z poprzednich lat. Jaki masz zapach?Bosze gdybym ja to pamietała ;)