PDA

Zobacz pełną wersję : Do posiadaczek calyksów - kapturek :/



jasminee
01-03-2009, 21:01
No właśnie. Może któraś wie jak się montuje to ustrojstwo?? Do tej pory nosiliśmy się tylko po domu, ale dzisiaj chciałam wyjść na wycieczke i pojawił się problem. Gorączkowo przyczepialiśmy kapturek we wszystkie możliwe miejsca i w końcu wzięliśmy MT :D

Nieznane też jest dla mnie przeznaczenie gumowych pętelek na końcach pasów :?

witbor
02-03-2009, 20:00
Wątek niesłusznie ignorowany :wink:
Miałam Calyxa bez kapturka - słyszałam, że ciężko prawidłowo umiejscowić to ustrojstwo :|
A co do tych gumek - wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że jest to taki przyszłościowy patent - mamabydesign chciała wypuścić jakieś plecaczki, torby do podczepienia - nie pamiętam do końca (ale nie doszło to jeszcze do skutku). Poprawcie mnie jeśli się mylę 8))

Linda
02-03-2009, 20:21
Nie wiem czy uda mi sie dzisiaj obfotografowac calyx z kapturkiem, do jutra postaram sie jakies foty wkleic. Najlatwiej bedzie to wszystko pokazac na zdjeciach.

jasminee
02-03-2009, 20:29
Dzięki dziewczyny :) Zagadka pętelek wyjaśniona :lol: Czekam więc na fotki kapturka

Anna Nogajska
03-03-2009, 22:51
miałam cie właśnie odesłać do lindy, ale ona jak widzę czuwa:)

Linda
03-03-2009, 23:00
Mialam dzisiaj zrobic fotki, ale zobaczylam, ze bateria w aparacie nie jest naladowana.. Jutro pstrykne.

Linda
04-03-2009, 13:56
Znalalam taka fotke swojego calyxa... Tak sie wlasnie zaklada kaputurek. Gdy trzeba zaciagnac na glowe dziecka, to pociaga sie za troczki, a potem te wystajace troczki przeklada naokolo pasow, zamyka zatrzaski i voila.. gotowe.

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/jf/ci/rrys/opYlirZtKV9aydELBB.jpg

jasminee
04-03-2009, 19:33
Dziękuje Lindo, nigdy w życiu bym na to nie wpadła. Naprawde, choćbym sto lat kombinowała :shock: Cóż za intuicyjna obsługa tego nosidła :lol:

Linda
04-03-2009, 20:22
Ja tez sama na to nie wpadlam.. :oops: Zaciagnelam jezyka na TBW :D Ale wpadlam juz sama, zeby przeciagnac gumki, trzeba odpiac pasy naramienne :D