PDA

Zobacz pełną wersję : Grubość storczowych pasiaków



cube
13-12-2012, 18:23
Hej!
Czy ktoś macał realnie różne pasiaki storcza i ma porównanie z grubością? Miałam dwie Inki i gold była grubsza od lemony. Gdzieś czytałam, ze Anka grubsza od Inki. A jak inne wzory? Ulli, Albert?

ulala.v
13-12-2012, 19:01
Hej!
Czy ktoś macał realnie różne pasiaki storcza i ma porównanie z grubością? Miałam dwie Inki i gold była grubsza od lemony. Gdzieś czytałam, ze Anka grubsza od Inki. A jak inne wzory? Ulli, Albert? od rocznika jeszcze zależy, miałam alberta z 1997 i był megagruby, miałam młodszą Ankę i była podobna ale np Katmandu i Florka (pamięta ktoś jeszcze te chusty w ogóle?) były jak firanki.

cube
13-12-2012, 20:16
od rocznika jeszcze zależy, miałam alberta z 1997 i był megagruby, miałam młodszą Ankę i była podobna ale np Katmandu i Florka (pamięta ktoś jeszcze te chusty w ogóle?) były jak firanki.

No tak, ale Katmandu i Florka to hopki, a mi chodziło tylko o pasiaki storcza ;) Ale i tak dziękuję :D

ulala.v
13-12-2012, 20:52
No tak, ale Katmandu i Florka to hopki, a mi chodziło tylko o pasiaki storcza ;) Ale i tak dziękuję :Da no tak faktycznie :D dzieci mam stare, z obiegu wypadłam, usprawiedliwiona jestem ;)

Kasandra
02-02-2013, 23:16
Rzeczywiście Anka grubsza, mam Inkę i kocham ją za kolory, ale macałam Ankę i przynajmniej od mojej była bardziej mięsista

cube
03-03-2014, 22:43
Dopiszę, bo może komuś się przyda :) Z tych storczyków, które macałam, najgrubszy był starszy Albert, później Anna, Inka i na końcu Inka Lemony (wydaje mi się, że ta ostatnia była najcieńsza, ale to moje subiektywne odczucia, gramatury nie liczyłam ;)).

nautika
04-03-2014, 08:45
Z nowych Storczów to Inka jest o wiele grubsza. Poniesie spokojnie 12kilo i więcej, to taka szmata na lata i można mieć tylko i wyłącznie ją na całe noszenie. Fakt faktem złamać ją trudno.
Anka, Ulli są cienkie, wprawdzie to nie cienizny, bo Storcze mają dość mocny, gęsty splot, gęściejszy od Natek. Poniosą owszem te 12kilo, ale jak dla mnie to tylko 30minut, dłużej się nie da :( Właśnie z tego powodu parę dni temu sprzedałam moją wymarzoną Ankę, bo córa przybrała co nieco i nie dałam rady już w niej nosić na dłużej.

Jacuszkowa
05-03-2014, 00:36
ja mam jedną starą Johannes i ta to jest gruba!
te nowsze i najnowsze pasiaki dla mnie są porównywalne ale i tak najbardziej ubóstwiam leosie :D

sliwka
17-03-2014, 17:42
A Lilly? Wiecie coś?

100kropek
23-05-2014, 09:40
mam straszną ochotę na storcza.. Tylko którego wybrać