PDA

Zobacz pełną wersję : odwiedzenie nóżek u 5 tyg. dziecka a kieszonka/kangurek



inka
12-12-2012, 17:15
Wlasnie czekamy na nasza pierwsza chuste. I tak sie zastanawiam jak to jest z tymi nozkami?:confused:
Dlatego ze moje dziecko to sobie je najczesciej krzyzuje, i ogladajac filmiki sprobowalam mu te nozki lekko rozstawic :hide:, ale nie dalo rady, bo stawial opor.
I chcialam zapytac to ja mam mu te nozki na sile rozstawiac? Czy nie motac w kieszonki itp, tylko zaczac od kolyski? Tylko ze on mi sie duzy na kolyske wydaje...

IzaBK
12-12-2012, 19:18
jeśli dziecko krzyżuje nóżki, to doradzam bardzo pilną wizytę u ortopedy.

fluff27
12-12-2012, 19:25
Również sugeruję ortopedę

inka
12-12-2012, 20:21
Dziekuje za oswiecenie,mi sie wydawalo to normalne. Dpoki nie zaczelam ogladac filmikow z wiazania chust, i tam wszystkie maluszki maja te nozki szeroko. Moj zawsze uklada stopki do siebie, i jak zaloze waska pieluche ( czytaj pampers) to skrzyzuje na wysokosci kolanek. Jezeli ubiore go w szersza wielo wtedy jest mniej krzyzuje bo pielucha jest szersza.

Ok nie bede robila OT , bo tutaj o wiazaniu.

Dzieki

Sania
12-12-2012, 20:37
Inka - byliście już na usg? Ortopeda coś mówił?

inka
12-12-2012, 21:20
nie jeszcze nie bylismy, odkad wyszedl ze szpitala bylismy raz u pediatry bo kaslal, ale nic wiecej mu nie sprawdzali...nozek w szczegolnosci

edit: Bylismy u lekarza dzisiaj i wszystko jest w porzadku :) Chyba moje przewrazliwienie ( pierwsze dziecko ) ale lepiej dmuchac na zimne.