PDA

Zobacz pełną wersję : MT INFANT czyli ratuj się kto może !!!!!!!!!!!!!



jana
28-02-2009, 02:44
http://www.allegro.pl/item568671315_mei ... owosc.html (http://www.allegro.pl/item568671315_mei_tai_infant_miekkie_nosidelko_3po zycje_nowosc.html)
:omg:

Jasnie Pani :)
28-02-2009, 02:46
No powalaja na kolana :lool:
tak jak i reszta ichnich produktow :lool:
zaraz wiazanke wypuszcza :lool:

czukczynska
28-02-2009, 07:37
Sam MT nie wyglada źle.Za to wiązanie na plecach :? Bałabym się tak dziecko nosić.

Zelda
28-02-2009, 09:13
Sam MT nie wyglada źle.Za to wiązanie na plecach :? Bałabym się tak dziecko nosić.
wydaje mi sie ze za krotki panel i dlatego tak sie dzieje (za krotki dla tak duzego chlopca)
ciekawe jak sie nosi... moze jakies testy? :hide:

april
28-02-2009, 09:57
Czytałyście to co napisali pod zdjeciem? rekomendowane od 3 miesiaca życia...

węgielek
28-02-2009, 10:43
mam wrazenie, ze ta firma nie moze wyprodukowac nic dobrego. okropny ten mt. :evil:

mart
28-02-2009, 10:50
ciekawe co to za materiał :shock:
za nic w świecie nie wpakowałabym dziecia do nosidła ze czegoś śliskiego.

a sowją drogą nosidło na zdjęciu z dzieckiem ma zupełnie inne pasy górne niż to na fotce samego nosidła. (MT mi przez klawiaturę nie przechodzi)

no i świetny podpis niżej : "nasza konkurencja kopiuje nasze produkty" - hmmmmm, to ja wolę "podróbkę" od melkaj 8))

Dagmara
28-02-2009, 10:52
Akurat w tym przypadku to chyba oni podrabiają :roll: :wink:

rzufik
28-02-2009, 13:24
ośmiałam się z tekstów typu:
"nasza konkurencja bardzo często ustępuje nam pod względem legalności firmy..."
ehhh wolę żeby mi mama czy koleżanka uszyła coś ładnego i taniej i tak samo dobrego.
a nasze szyjące w większości to firmy przecie legalne, co dla mnie jest zupełnie bez znaczenia bo wiem ze swietnie robią to co robią :D

zabawni są.
wiecie, dobrze chociaż ze w tą stronę idą. ale szkoda ze nie ma nic o pozycji fizjologicznej itd... przecież musieliby zaprzeczyć "zdrowości" pozostałych wisiadeł... ehh.
ale mam ergo infanta i daje radę.

Linda
28-02-2009, 13:47
K O S Z M A R :evil: :evil:

:evil: Najpierw zerzneli wzor z Ergo.. teraz jakies pseudo Mt wypuscili... Zal mi rodzicow, ktorzy kupia taki mt, moga od razu zrazic sie do idei noszenia w prawdziwym mt... :cry:

Anntenka
28-02-2009, 14:55
wydaje mi się że ta bawełna organiczna to coś podobnego do bawełny satynowej w wyglądzie, dlatego tak się lekko błyszczy na zdjęciach, na pewno nie jest to śliski materiał
ale
czy nie ma jakiegoś paragrafu na to hasło że "konkurencja kopiuje od nas"?
przecież produkt pod tytułem mei tai to już istniejące nosidło i w tym wypadku to oni zerżnęli wzór
czy nie ma paragrafu na jawne oczernianie konkurencji??
czy nie wydaje się wam że panel jest lekko za krótki i nawet na ostatnim zdjęciu mała niemowlęca lalka wygląda jakby miała wylecieć stamtąd
albo ktoś nie ma pojęcia że tym zdjęciem zrobił krzywdę "firmie" bo pokazuje ono że mt jest niezbyt bezpieczny w tym wypadku; inna rzecz że osoby znające się na rzeczy widzą że niemowlak ma pasy w połowie odległości pacha-tyłek, a niemowlak powinien być otulony przez pasy na wysokości ramion, albo i wyżej, a co ja piszę!!!! niemowlak nie powinien być noszony w MT!! ale skoro na niemowlę jest ono za małe to co dopiero dla siedmiomiesięczniaka wzwyż...
a wogóle zdenerwowałam się bo jestem "konkurencją" i ktoś teoretycznie na mój temat brednie napisał...
wrrrr :evil:

Ania z Tulikowa
28-02-2009, 16:36
dawno się tak nie ubawiłam :lool: :lool: :lool:
czytaliście te teksty o konkurencji :lool: :lool: :lool: to dotyczy naszej niewielkiej grupki szyjących,
normalny odjazd :bduh:
a najlepszy ze wszystkich ich tekstów to "nasza konkurencja kopiuje nasze produkty"

Co do samego MT, to widać, że projektowała go ktoś kto z tematem ma mało wspólnego, a wystarczyło wszyć górne pasy wyżej i byłoby całkiem znośne.

dziewczyny rejestrować szybko firmy, bo infant w ramach strategii wzrostu sprzedaży swoich MT jest w stanie zaprzyjaźnić się z urzędami skarbowymi :twisted:

marta-la
28-02-2009, 18:04
Co do samego MT, to widać, że projektowała go ktoś kto z tematem ma mało wspólnego, a wystarczyło wszyć górne pasy wyżej i byłoby całkiem znośne.


Ty im nawet nie podpowiadaj takich rozwiązań bo zaraz wypuszczą wersję ulepszoną :wink:

Wrrrr... To na nich :evil:

lola_22
28-02-2009, 18:21
a mnie zastanowiło jak w tym ustrojstwie mozna nosic dziecko "na biodrze" - chyba dla zadania szyku, bo jesli noszac z przodu bym podtrzymywala je obiema rekoma zeby mi nie wypadło to na biodrze juz w ogóle :lol:
chyba podesle te "nowosc" do Ellaroo zeby szybko mogli skopiować ;-D

Budzik
04-03-2009, 11:25
dziewczyny rejestrować szybko firmy, bo infant w ramach strategii wzrostu sprzedaży swoich MT jest w stanie zaprzyjaźnić się z urzędami skarbowymi :twisted:

Albo jeszcze opatentują tę swoją "nowość" żeby im nikt więcej nie podrabiał :omg:

Natalia
04-03-2009, 11:47
Tekst o konkurencji i o kopiowaniu to też mój hit ich aukcji. :lol: Chyba nie piszą o tym tylko przy MT, ale w innych aukcjach też. Zauważyłam to już jakiś czas temu.

tulipowna
04-03-2009, 14:07
o raaany!
koszmarek, w dodatku drogi i niebezpieczny (za krotki panel)

mart - sluszna uwaga, na pierwszym zdjeciu inaczej sa wszyte pasy niz na tym "z lotu ptaka"

no to drzyjcie kolezanki biznesmenki! oni sa legalna firma, bo cyt.
"maja siedziby i STACJONARNY TELEFON!!!".
fuck, a ja nie mam!

marta-la
04-03-2009, 15:39
no to drzyjcie kolezanki biznesmenki! oni sa legalna firma, bo cyt.
"maja siedziby i STACJONARNY TELEFON!!!".
fuck, a ja nie mam!


A ja mam :mrgreen:
Tylko numeru nie znam...

Natalia
04-03-2009, 15:44
no to drzyjcie kolezanki biznesmenki! oni sa legalna firma, bo cyt.
"maja siedziby i STACJONARNY TELEFON!!!".
fuck, a ja nie mam!


A ja mam :mrgreen:
Tylko numeru nie znam...

Całe szczęście my też mamy, bo bym miała kryminał przed oczami. :lool:

Zelda
04-03-2009, 15:45
no to drzyjcie kolezanki biznesmenki! oni sa legalna firma, bo cyt.
"maja siedziby i STACJONARNY TELEFON!!!".
fuck, a ja nie mam!


A ja mam :mrgreen:
Tylko numeru nie znam...

Całe szczęście my też mamy, bo bym miała kryminał przed oczami. :lool:

hehe ja chyba sobie tez powinnam wpisac tel stacjonarny?? ;)

april
04-03-2009, 20:13
[quote=tulipowna]
no to drzyjcie kolezanki biznesmenki! oni sa legalna firma, bo cyt.
"maja siedziby i STACJONARNY TELEFON!!!".
fuck, a ja nie mam!


A ja mam :mrgreen:
Tylko numeru nie znam...

Całe szczęście my też mamy, bo bym miała kryminał przed oczami. :lool:

hehe ja chyba sobie tez powinnam wpisac tel stacjonarny?? ;)[/quote:1m9pizv1]
Koniecznie! I jeszcze ten tekst o konkurencji :lool:

mama_na_szóstkę
05-03-2009, 11:28
kurka, a ja nie mam stacjonarnego, to co firma nieważna? ;) :lol:

lori
05-03-2009, 11:33
ten infant jest jak jakiś koszmar z ulicy wiązów, do tego w wersji totalnie badziewnej :evil:

marta-la
05-03-2009, 15:17
kurka, a ja nie mam stacjonarnego, to co firma nieważna? ;) :lol:
Ty nie pytaj tylko leć i składaj podanie

bubusita
05-03-2009, 16:53
Piękne :szok: !

PodwójnaMama
05-03-2009, 18:33
O matko! :omg:
Więcej nie napiszę bo dziecko się zbudziło...

dariazv
06-03-2009, 01:10
okropny mietek (o ile to wogole MT mozna nazwac)
A tak na marginesie to ciekawe co by powiedzieli ludzie z Ergo na ergo z infanta...

polah
06-03-2009, 01:23
okropny mietek (o ile to wogole MT mozna nazwac)
A tak na marginesie to ciekawe co by powiedzieli ludzie z Ergo na ergo z infanta...
a może właśnie coś powiedzieli i infant przestał go produkować??????

liwus
12-03-2009, 23:40
Podczepie się pod ten temat ,
widziałyście ?? http://allegro.pl/item568468879_szelki_ ... zenia.html (http://allegro.pl/item568468879_szelki_infant_nowoczesna_i_zdrowa_na uka_chodzenia.html)

- Szelki INFANT® umożliwiają zdrowe i bezpieczne pierwsze kroki Twojego Dziecka! Prowadząc dziecko w szelkach INFANT® nie nadwyrężasz delikatnych stawów rąk Maluszka (co może się zdarzyć podczas "klasycznego" podtrzymania za rączki uniesione przez dziecko wysoko do góry)!

- Szelki INFANT® są stworzone z pomocą ortopedów, aby dopasować je najlepiej do fizjologicznej budowy dziecka w tym okresie jego życia.

- Dlatego szelki INFANT® są mocowane nie tylko pod paszkami (jak "klasyczne" szelki), ale także w pasie i w kroku dziecka. W ten sposób dziecko zachowuje prawidłową postawę a szelki zabezpieczają Maleństwo przed upadkiem. Zostały tak skonstuowane, aby nie krępować ruchów dziecka a jednocześnie zapewnić dziecku bezpieczeństwo pierwszych wędrówek.



Po prostu szkoda słów!!

PodwójnaMama
13-03-2009, 13:56
Podczepie się pod ten temat ,
widziałyście ?? http://allegro.pl/item568468879_szelki_ ... zenia.html (http://allegro.pl/item568468879_szelki_infant_nowoczesna_i_zdrowa_na uka_chodzenia.html)
Po prostu szkoda słów!!
Liwus na temat tych szelek jest osobny temat nawet :D http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?f=12&t=14384 o tu ;)

erithacus
13-03-2009, 23:27
Widziałyście ostatnie zdjęcie w tej aukcji? Wiązanie na plecach :szok:

PodwójnaMama
14-03-2009, 11:44
Widziałyście ostatnie zdjęcie w tej aukcji? Wiązanie na plecach :szok:
Tak- pani mocno pochylona do przodu inaczej dziecie by wypadło. A dziecko kompletnie nie podtrzymywane, żeby chociaż te plecki były podtrzymane przez to "mt" - bo już nie wymagam, żeby dobrze opatulone-tylko podparte :roll: Ale ono całkiem od tego dziecka odstaje.

martyna
14-03-2009, 16:03
to jakaś masakra a nie MT :evil:
okropieństwo.
no i z tą konkurencją to pojechali :roll: bez komentarza.

milkablabla
14-03-2009, 17:39
Aukcja zakończona. Nie było ofert kupna :lol: ciekawe czemu ... :?:

a-linka
14-03-2009, 22:09
[quote="Ania z Tulikowa":1cbtr01t]
Co do samego MT, to widać, że projektowała go ktoś kto z tematem ma mało wspólnego, a wystarczyło wszyć górne pasy wyżej i byłoby całkiem znośne.


Ty im nawet nie podpowiadaj takich rozwiązań bo zaraz wypuszczą wersję ulepszoną :wink: [/quote:1cbtr01t]

a to wielce prawdopodobne gdyż czytują chustowe fora dość systematycznie :twisted: :twisted: :twisted: