PDA

Zobacz pełną wersję : Chustowanie rozgrzewa...



milorzab
28-02-2009, 01:41
http://www.thebabywearer.com/forum/show ... p?t=319021 (http://www.thebabywearer.com/forum/showthread.php?t=319021)

brrr, zimno mi...

witbor
28-02-2009, 02:20
:omg: Dziewczyna chyba trochę przegięła. Zresztą jest ubrana cieplej niż dziecko, więc może nie wie :roll:
A dzieć widać taki zmarznięty jakiś :| Brrr!

Jasnie Pani :)
28-02-2009, 02:24
ja przyzwyczajona do takich widokow i do tego, ze jak wkladam dziecku czapke na glowe przy 3-4 stopniach to ludzie na ulicy patrza na moje dziecko ze wspolczuciem :lool:
ale jaki ma dziewucha fajowy wieszak na chusty!!!! :applause:

Nata
28-02-2009, 09:56
Widziłąm wczesniej to zdjecie.
Powiedzcie mi,co to jest taka chusta w paski czerwono-rozowe na tym wiesszaku?????

humusia
28-02-2009, 23:17
aż i mnie ciarki przeszły.... :x
a wieszak wyglada jak do ręczników... tylko taki troszkę przerobiony :mrgreen:

liwus
01-03-2009, 21:11
a ja się nie mogę zarejestrować bo mi wyskakuje błąd :(

Budzik
01-03-2009, 23:00
O żesz...
:omg:
Brrrrr...

green
01-03-2009, 23:06
:duh: dziecko widać hartuje od kołyski. :omg:

Biedronka
01-03-2009, 23:09
ło matko ....śnieg leży :omg: :bduh:

ale ten wieszak na super .
hmm.. w czym dzisiaj wyjdziemy na spacer :hmm: :lol:

hanti
01-03-2009, 23:10
biedy dzieć :( ja bym się wściekła z zimna

doominikaa
02-03-2009, 01:32
ej, ale jak to zobaczyć... wyświetla mi się wątek, gdzie wszyscy pieją z zachwytu nad hibiskusem, ale żadnego zdjęcia! helpunku, bo umrę z ciekawości!!!

doominikaa
02-03-2009, 01:33
o szit, otworzyło się..... brrrrr.......

aneta.s
02-03-2009, 08:28
:shock: przesada....

Jasnie Pani :)
02-03-2009, 10:13
wyświetla mi się wątek, gdzie wszyscy pieją z zachwytu nad hibiskusem,
ani raz równiez nikt nie wyrazil watpliwosci, czy dziecko nie za lekko ubrane :lool: szmaty im oczy zaslonily :lool:

aneta.s
02-03-2009, 10:19
wyświetla mi się wątek, gdzie wszyscy pieją z zachwytu nad hibiskusem,
ani raz równiez nikt nie wyrazil watpliwosci, czy dziecko nie za lekko ubrane :lool: szmaty im oczy zaslonily :lool:

cenna i prawdziwa uwaga :wink:

Budzik
02-03-2009, 11:11
wyświetla mi się wątek, gdzie wszyscy pieją z zachwytu nad hibiskusem,
ani raz równiez nikt nie wyrazil watpliwosci, czy dziecko nie za lekko ubrane :lool: szmaty im oczy zaslonily :lool:

To się nazywa poprawnością polityczną ;-) A może to inna kultura, gdzie nikt się nie wpiernicza w nieswoje sprawy, nie zagląda do wózków i nie krytykuje za brak czapeczki. Dziewczyna pokazuje CHUSTĘ to szanowne gremium komentuje CHUSTĘ (a nie nieistotny w danym momencie szczegół widoczny na zdjęciu, np. nie taki jogurcik w ręku dziecka).

Eyja
02-03-2009, 11:13
(a nie nieistotny w danym momencie szczegół widoczny na zdjęciu, np. nie taki jogurcik w ręku dziecka).

od tej pory prawie zdjęć nie wklejam :hide: chyba, że dokładnie z 6 stron obejrzę :roll:

Budziku :kiss:

Jasnie Pani :)
02-03-2009, 11:15
(a nie nieistotny w danym momencie szczegół widoczny na zdjęciu, np. nie taki jogurcik w ręku dziecka).
:lool: :lool: :lool: :lool: :lool:

Ja dalej obstaje przy tym, ze to normalne tutaj dzieci nie przegrzewac, a raczej oziebiac, dlatego komentarze dotyczace ubioru tego dziecka znalazly sie tylko na polskim forum :lool:

milorzab
02-03-2009, 12:13
Ja dalej obstaje przy tym, ze to normalne tutaj dzieci nie przegrzewac, a raczej oziebiac, dlatego komentarze dotyczace ubioru tego dziecka znalazly sie tylko na polskim forum :lool:

Ja wkleiłam to zdjęcie jako ciekawostkę antropologiczną. Słyszałam, ze się dzieci nie przegrzewa, ale to mnie lekko zszkowało. Szkoda, że jadę dopiero pod koniec marca. Pewnie już za ciepło będzie na jakieś badania w terenie ;)

slonetshko
02-03-2009, 15:24
O żesz..... :szok:

A ja się zastanawiam czy 3 pary skarpetek pod kurtką wystarczają :hide:

forgetit
02-03-2009, 15:28
No, no, nie powiem, hartowanie jak ta lala! Rety, chociaż czapeczka i skarpetki by się zdały. Ale choroba wie, może to dziecku dobrze zrobi...Chusta pikna za to.
Ja jak ja, ale moja mama to by padła zemdlona, jakby to zobaczyła :lol:

yena
02-03-2009, 15:47
ja przyzwyczajona do takich widokow i do tego, ze jak wkladam dziecku czapke na glowe przy 3-4 stopniach to ludzie na ulicy patrza na moje dziecko ze wspolczuciem :lool:
ale jaki ma dziewucha fajowy wieszak na chusty!!!! :applause:

ja też - gołe stópki dyndające z pod śpiworka w środku zimy już mnie dziwią

a ta dziewczyna wyszła pewnie tylko fotkę strzelić - luzik ;)

witbor
02-03-2009, 15:48
Osobiście nie miałabym nic przeciwko, pod warunkiem, że dziecko ubrane byłoby jak jego mama - tzn. w spodnie i (najprawdopodobniej :twisted:) skarpety+buty. No i gdyby miało na głowie tyle samo włosów co mama :roll: Ale tak :?

yena
02-03-2009, 15:49
wyświetla mi się wątek, gdzie wszyscy pieją z zachwytu nad hibiskusem,
ani raz równiez nikt nie wyrazil watpliwosci, czy dziecko nie za lekko ubrane :lool: szmaty im oczy zaslonily :lool:

To się nazywa poprawnością polityczną ;-) A może to inna kultura, gdzie nikt się nie wpiernicza w nieswoje sprawy, nie zagląda do wózków i nie krytykuje za brak czapeczki. Dziewczyna pokazuje CHUSTĘ to szanowne gremium komentuje CHUSTĘ (a nie nieistotny w danym momencie szczegół widoczny na zdjęciu, np. nie taki jogurcik w ręku dziecka).

dobre :lool:

i trafione w dziesiątkę

ann_a30
05-03-2009, 22:37
Mnie podczas rozmowy dwa razy osoby próbowały dziecko "złapać", główkę przytrzymać i zastanawiały się czy w samych skarpetkach zimą to nie za zimno :roll: I to były osoby z Polski (bardzo sympatyczne zresztą). Tutejsi się nie wtrącają (nie mówię nie interesują :wink:)
Tak na marginesie - To że leży śnieg, nie znaczy że jest bardzo zimno :lol: A poza tym na chwilę wyszła :lol:

milkablabla
05-03-2009, 22:50
ej, ale jak to zobaczyć... wyświetla mi się wątek, gdzie wszyscy pieją z zachwytu nad hibiskusem, ale żadnego zdjęcia! helpunku, bo umrę z ciekawości!!!

u mnie to samo, nic nie widzę :-(

aliona
06-03-2009, 00:09
ej, ale jak to zobaczyć... wyświetla mi się wątek, gdzie wszyscy pieją z zachwytu nad hibiskusem, ale żadnego zdjęcia! helpunku, bo umrę z ciekawości!!!

u mnie to samo, nic nie widzę :-(

bo to zdjęcie jest gdzieś na kolejnych stronach tego wątku pochwalnego dla hibiscusa.

a ja dzisiaj małża opitoliłam za to, że zabrał naszą trzyletnią pociechę, ubraną w krótki rękawek i rajstopki, na klatkę schodową (gdzie nie najcieplej bywa). ale ze mnie dzika oszołomka :lool: