PDA

Zobacz pełną wersję : sznurka



katmawa
23-11-2012, 15:14
Nie ma wątku sznurki? Sznurki, kóra kiedys szyła takie cudne zabawki?

No więc po pierwsze primo kupiłam kiedys cudnego lwa dla Mańka i transakcja była szybka i bezproblemowa.

Po drugie ostatnio uskuteczniłyśmy chyba 4 wymianki z rzędu i jestem zachwycona! Dziękuję bardzo za wszystko. Mam całą szafkę najpiekniejszych na świecie ciuszków dla córeczki :kiss::kiss::kiss:

muzakate
23-11-2012, 15:27
Bardzo miła wymianka, pozdrawiam!

_rajka_
23-11-2012, 15:32
sznurka.........hmmm co by tu napisać.....:)
1 mam od niej bullteriera(miał byc dla syna)kocham go miłością wieką
2 ją albo się lubi albo nie tak od razu człowiek raczej nei ma mieszanych uczuć :) ja osobiscie należę do tych lubiących (sznurka jak tu wejdziesz to strasznei podoba mi se twoja bluzka i płaszczyk hihi)lubię Ją lubię L i K a do tego lubię JiZ :P

sznurka
02-01-2013, 20:38
o matulu, aż mi się ciepło zrobiło! nie wiedziałam ze mam wątek!!!!:hide:
Dziękuję!!!

Kasia.234
02-01-2013, 21:26
i my po szybkiej wymiance, polecam zdecydowanie :thumbs up:

Marteckam
18-01-2013, 20:37
ja też polecam! wymianka sprawna i przyjemna :)

wrotka
24-01-2013, 23:59
Fajna wymianka, polecam :)

onka
17-07-2013, 14:47
Transakcja na bazarku pieluszkowym szybka i sprawna. Polecam :)

maldita
02-11-2013, 19:38
Kupiłam chustę od sznurki i duży plus za szybką wysyłkę, tym bardziej, że zaznaczała wstępnie, że może to zająć do 2 tygodni. No i dopasowanie do klienta pod względem miejsca wysyłki :). Niestety chusta, którą otrzymałam nie była rozmiarem 5, ale 4 niestety. Może i powinna była poprosić o zmierzenie jej przed zakupem, ale wysłane zdjęcie oryginalnego pudełka upewniło mnie, że będzie to rozmiar jak w opisie. Po otrzymaniu pytałam sznurki czy była świadoma długości, bo dopuszczałam pomyłkę sprzedającej, ale nigdy nie otrzymałam odpowiedzi.

sznurka
03-11-2013, 09:25
Odpiszę jak wyglądała sprawa transakcji z malditą z mojej perspektywy bo źle się czuję po przeczytaniu tego co napisała.
Kupiłam chustę jako 5, tak miała na pudełku. I jako 5 ją sprzedałam - wraz z oryginalnym pudłem, nie przyszło mi do głowy że moze mieć inną długość. Jakież jest moje zdziwienie gdy czytam ten komentarz 4 miesiace po transakcji, zwłaszcza jak czytam o wiadomości jakiej nie otrzymałam od maldity. Nie otrzymałam wiadomości z zapytaniem więc nie mogłam na nią odpowiedzieć.
Nie do końca rozumiem tylko czemu tak późno komentarz, może gdyby został wystawiony zaraz po kupnie łatwiej by było cokolwiek wyjaśnić. A teraz czuję się niefajnie, bo zarzuca mi się że nie odpisałam - a trudno odpisać na wiadomość jakiej się nie dostalo...

maldita
03-11-2013, 12:22
Komentarz napisałam dopiero teraz, bo najpierw czekałam na odpowiedz (moją wiadomość trzymam do dziś w wysłanych), pózniej zbierałam się w sobie, żeby jakoś ubrać to w słowa, bo nie jest łatwo pisać o minusach transakcji, zwłaszcza tu na forum, gdzie prawdę mówiąc nie jesteśmy anonimowi. Jednak uznałam, że będzie uczciwie jeśli napiszę jak było - razem z plusami, bo te też były. Natchnieniem dla mnie była wypowiedz Mag z pomocy regulaminowej "nie ma "było-minęło" przy komentarzach, nawet stare transakcje zasługują na koment".

plejady
07-03-2014, 12:17
Jestem bardzo zadowolona z zakupu na bazarku :) super kontakt a do tego dostałam gratisik, którego się w ogóle nie spodziewałam :):):) dziękuję i polecam :rolleyes:

Nastusienka
07-03-2014, 12:37
Ja również jestem bardzo zadowolona z transakcji ;-) bardzo dobry i szybki kontakt:) i zakupy zgodne z opisem w ofercie. A że mam od niej wymarzonego Flipa to już w ogóle och i ach :applause::applause::applause: