PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualne plotki z FB



milorzab
12-11-2012, 10:53
Q: I'm dreaming of a nouveau nebula or maybe a JK nebula? Do you think nebula color will be repeated?
Oscha: Yes I think we will make more of our patterns in the Nebula/Eventide colours over time. Its such a lovely, deep colour, would be a shame not to use it again!

No to przepadłam.

masha
12-11-2012, 11:08
Ja tam licze na to, że na pierwszy rzut pójdą gradacje, które jakiś czas temu pokazywali na fb jako coś "totally new". Mnie one na szczęście nie ruszają... Jakby tak wstrzymali się z nowościami do stycznia, to byłabym wniebowzięta- urodziny mam, to rodzina bedzie pytać, co na prezent kupić :ninja:

milorzab
12-11-2012, 11:11
Ja tam licze na to, że na pierwszy rzut pójdą gradacje, które jakiś czas temu pokazywali na fb jako coś "totally new". Mnie one na szczęście nie ruszają... Jakby tak wstrzymali się z nowościami do stycznia, to byłabym wniebowzięta- urodziny mam, to rodzina bedzie pytać, co na prezent kupić :ninja:

No ja też tak myślę, że najpierw gradacje, których nie chcę i może coś uda mi się uzbierać.

mamaslon
12-11-2012, 11:29
:ninja:
no no... kurcze, a kasy brak ...hihi

masha
12-11-2012, 11:30
mamaslon, jak będzie trzeba, to sprzedamy jakieś sprzęty AGD ;)

zoana
12-11-2012, 11:55
Ja tam licze na to, że na pierwszy rzut pójdą gradacje, które jakiś czas temu pokazywali na fb jako coś "totally new". Mnie one na szczęście nie ruszają... Jakby tak wstrzymali się z nowościami do stycznia, to byłabym wniebowzięta- urodziny mam, to rodzina bedzie pytać, co na prezent kupić :ninja:

chcesz żeby rodzina osiwiała przez Ciebie jak się dowiedzą jak się poluje na Oschę i z jaką skutecznością :lol:
też bym wolała po Nowym Roku ten wysyp ale pewnie jak już całkiem niedługo mają rzucić te a'la gradacje to i reszta za nimi pójdzie

masha
12-11-2012, 11:57
chcesz żeby rodzina osiwiała przez Ciebie jak się dowiedzą jak się poluje na Oschę i z jaką skutecznością :lol:
też bym wolała po Nowym Roku ten wysyp ale pewnie jak już całkiem niedługo mają rzucić te a'la gradacje to i reszta za nimi pójdzie

Na polowanie mogę się udać jako samotny wojownik ;) ważne, żeby zanętę na zwierza naszykowali ;)

milorzab
12-11-2012, 23:34
Oscha Slings We should have something before the end of the year :)

mamaslon
16-11-2012, 19:08
wlasnie wyszla wypowiedz:
Phew, we've finally surfaced from the pre-order... Hello everybody! Our new website is tantalizingly close to completion and we have some tasty new things to add to it, including the Fades we previewed a few weeks ago, a new Collection and several solo pieces (loadsa different woollies!). We also have a new design coming, which has been in the works since Oscha was first conceived so we're really looking forward to sharing that with you all soon.

milorzab
16-11-2012, 19:18
Mam nadzieję, że napiszą kiedy.

marlei
18-11-2012, 15:34
Juz sie przestraszylam, ze cos przeoczylam ;)

milorzab
22-11-2012, 19:05
Naładowałam PP, to nie - będziemy płacić kartą. Teraz muszę męża przekonać do naładowania elektronicznej portmonetki:twisted:

masha
22-11-2012, 19:21
A widzialyscie info o zmianach w platnosciach? jakas nowa brama platnosci ma byc, czy cos...

milorzab
22-11-2012, 19:25
A widzialyscie info o zmianach w platnosciach? jakas nowa brama platnosci ma byc, czy cos...

No tak, do tej pory był paypal, a teraz kartą.

masha
22-11-2012, 19:25
tak bezposrednio kredytowka? po prostu kupujesz i wybierasz platnosc kredytowka? i juz?

Agut
22-11-2012, 19:31
rajuuuu tym razem ja sie przestraszyłam ze coś przeoczyłam! :) myślałam że mi serducho wyskoczy :)

marlei
22-11-2012, 19:57
Nic nie widzialam... ale to co?! paypal nadal aktualny? nie??????????


edit:
doczytalam, nie bedzie paypala :) Trzymam kciuki za nowa strone i za moj internet;) zeby to wytrzymal!:D

zoana
22-11-2012, 20:48
No ale popatrzcie,że jak zdołacie włożyć coś do koszyka to zostaje tam przez 15 minut i jest czas na zapłatę.
A tak trzeba było przebrnąć przez PP i wiele osób na tym poległo nie raz i nie dwa.
Myślę,że teraz mamy sporo większe szanse na kupienie czegokolwiek :thumbs up:

samuela
22-11-2012, 20:48
Paypal wygodniejszy, ale niech im będzie karta. Czyli teraz wszyscy będą czatować o godzinie wypuszczenia i 15 minut później jak ewentualnie z koszyków ludziom wypadną :mrgreen:.
Mam nadzieję, że wypust będzie w grudniu dopiero, bo na razie mam za kiepskiego neta na takie akcje.

zoana
22-11-2012, 20:52
Ano właśnie jak się nie uda złapać zawsze jest szansa,że komuś wyleci z koszyka :lol:

Karusek
23-11-2012, 23:00
szkoda :( z paypalem było wygodnie, a karta mnie przerasta (tak jakbym w ogóle miała szanse na kolejne polowanie :roll:)

masha
23-11-2012, 23:03
Karusek, a czemu karta cie przerasta? Chodzi o to, że trzeba kredytowka placic czy jak? Bo ja się nie znam na tym nowym systemie platnosci, to pytam...

zoana
23-11-2012, 23:06
Eeeeeeechyba nie tylko kredytówką.Wydaje mi się,że można każdą kartą płacić.
Jak sie ma środki na PP wystarczy je przelać na konto i już.

Karusek
23-11-2012, 23:08
Karusek, a czemu karta cie przerasta? Chodzi o to, że trzeba kredytowka placic czy jak? Bo ja się nie znam na tym nowym systemie platnosci, to pytam...

nigdy nie płaciłam kartą
chyba mi się nie chce uczyć :hide:
nie mam bladego pojęcia jak to działa, jeśli się ma tylko zwykłe konto w PLNach i paypala :hide:

masha
23-11-2012, 23:09
Jeśli to jest taki system, jaki znam z innych sklepow sprzedajacych miedzynarodowo, to nie trzeba miec kredytowki- wystarczy debetowka z mozliwoscia platnosci internetowych i opcja przewalutowywania. Wystarczy w banku zapytac :)

masha
23-11-2012, 23:12
nigdy nie płaciłam kartą
chyba mi się nie chce uczyć :hide:
nie mam bladego pojęcia jak to działa, jeśli się ma tylko zwykłe konto w PLNach i paypala :hide:

Karusek, spoko, jak bedzie trza, to ja ci wysle instrukcje jak to robic, bo to latwizna :)

milorzab
28-11-2012, 10:55
Poranek z Oschą:
Well we're going to list the last of the linen grads for the year first, and give the website a test run with that. Then we'll do Fades since you've seen them... then some new pics...

marlei
28-11-2012, 10:59
Dzieki Asia!:)
No to czekam na nowa kolekcje;)

mamaslon
28-11-2012, 11:05
:ninja:no niech juz wrzucą:ninja:

milorzab
21-12-2012, 21:31
We will definitely not list on Christmas Eve or Christmas day. We're making more changes, if things are looking good we'll give a time.

mamaslon
21-12-2012, 21:37
:lool:
ja im tam nie wierze wcale ;)

milorzab
21-12-2012, 21:47
:lool:
ja im tam nie wierze wcale ;)

Ja im wierzę, bo mi nie zależy :lol:

mamaslon
21-12-2012, 21:52
Ja im wierzę, bo mi nie zależy :lol:
ja nie mam kasy, ani mozliwości, nie mam karty coby za dużo nie wydawać:lool:
a im nie wierzę bo już coś tak kiedyś napisali...i było ups ;)
hihi
od jutra mnie nie ma,święta :)

milorzab
21-12-2012, 22:04
j
a im nie wierzę bo już coś tak kiedyś napisali...i było ups ;)

pamiętam im to