PDA

Zobacz pełną wersję : JEstem w końcu:)



Agula
24-01-2008, 15:10
Witam wszystkie mamy chustowe:) zarejstrowana byłam juz od jakiegoś czasu ale chyba pochrzaniłam adres i nie mogłam się zalogować ... więc teraz jestem Agula:) a tak w ogóel to AgaSobczak .. i nie wiem co z tym fantem zrobić? MOŻNA jakoś tamto konto wykasować?
Mam 1,5 roczna (prawie) córeczkę Marcysię - a trafiłam na to forum najprawodopodobniej z forum mam wrzesniowych :) i tak to sę zycie toczy. jestem z TRójmiasta :)
Załuję że wczesniej nie zaraziłam się chustomanią:( Mała w wieku neimowlęcym byłabardzo wrażliwym dzieckiem (nadwrazliwym) i spędzął większośc czasu na moich rekach co zaoowcowało przeciązeniem nadgarstka :(
No ale nie ma tego złego.. może przy nastepnych dzieciach się chusta sprawdzi? Oby jak najszybciej :)))

ithilhin
24-01-2008, 15:20
Witamy :-)

w sprawie konta to do moderatora albo administratora sie zwroc, na pewno mozna cos zrobic.

Vega
24-01-2008, 15:21
Witaj Agula :)

Przy następnych na pewno - ale przy tym wrześniaczku też jeszcze możesz przecież chustować :)

msophie
24-01-2008, 15:34
Witaj
Przez chore po porodzie stawy palcow i nadgarstki zdecydowlam sie na zalup chusty... Wciagam sie w chustowanie coraz bardziej :) Coreczka bardzo lubi i ja sobie chwale taki sposob na bliskosc z dzieckiem.

Agula
24-01-2008, 15:38

malgosiak
24-01-2008, 19:00
witajcie dziewczyny :lol: .