PDA

Zobacz pełną wersję : Krosno-Kraków 25 pazdziernik??????



Gugu
25-10-2012, 19:23
:lol: Po powrocie z dzisiejszego spaceru, pod moim blokiem (przyznam się: Naftowa 4) zagaiła mnie sympatyczna pani, którą znam z widzenia i która także w tymże bloku mieszka "czy jestem ekomamą"?:-) "czy działam w klubie?"
Nie działam, bo żadnego tu ekoklubu nie ma.Ona na to, że jej wnuczka, mieszkająca w Krakowie (w życiu nie pomyślałabym, że wnuczka, tylko, że córka, bo pani tak młodo wygląda) cyt. "dziecko też tak nosi, ma tyle chust, spotyka się z innymi mamami, wymienia chustami, może wszystko robić nosząc tak dziecko itp"..."i że tu w Krośnie wciąż mało takich mam", acha no i niedawno skończyła kurs dorady chustowego w Wa-wie:high: To było szalenie miłe:heart: Jesteś tu? Intuicja mi podpowiada, że to może być Roma???:hmm: pozdrawiam i wiem, że ta chustomama ma być niedługo w Krośnie;)

Roma
26-10-2012, 10:45
Niesamowite! TAAAKK, to była moja "Nowoczesna Babcia" Zosia.
Ale miło:)

Powiedz mi tylko, jak Ty się domyśliłaś, ze chodzi o mnie :ninja:??
Ale teraz już wiem, do kogo na kawę wpadnę tuż po odwiedzinach u babci:twisted:
Wszystko się zgadza, będę w Krośnie już niedługo:)

Muszę babci pomnik wystawić, dzięki niej zaistaniałam w Chusty tu i tam! - wcześnej nikt mnie nie wypatrzył, a cały rok sie w chuście już lansuję, dzień w dzień :duh: :)

Oto i ONA -kochana babcia Zosia z 3-osobową gromadką prawnucząt:

https://lh6.googleusercontent.com/-IxSxRUrYjwc/UIpKNuvdSYI/AAAAAAAAA1E/Zk-EKC4RbZY/s640/mnb.jpg

busia
26-10-2012, 11:03
ale super dziewczyny! ja rodowita brzozowianka, mieszkająca na obczyźnie ale może kiedyś uda nam się spotkac? Kraków kocham szalenie, studiowalam tam, chciałam wrócić ale los miał dla mnie inne plany :rolleyes: pozdrowienia!

Gugu
26-10-2012, 13:31
Niesamowite! TAAAKK, to była moja "Nowoczesna Babcia" Zosia.
Ale miło:)

Powiedz mi tylko, jak Ty się domyśliłaś, ze chodzi o mnie :ninja:??
Ale teraz już wiem, do kogo na kawę wpadnę tuż po odwiedzinach u babci:twisted:
Wszystko się zgadza, będę w Krośnie już niedługo:)

Muszę babci pomnik wystawić, dzięki niej zaistaniałam w Chusty tu i tam! - wcześnej nikt mnie nie wypatrzył, a cały rok sie w chuście już lansuję, dzień w dzień :duh: :)

Oto i ONA -kochana babcia Zosia z 3-osobową gromadką prawnucząt:

https://lh6.googleusercontent.com/-IxSxRUrYjwc/UIpKNuvdSYI/AAAAAAAAA1E/Zk-EKC4RbZY/s640/mnb.jpg

:D Jest cudowna!!! Intuicja niezawodna;) Ostatnio tak miewam, to po prostu się dzieje:) Pozdrawiam Was i rodowitą brzozowiankę na obczyźnie!!!:high:Sygnaturka Roma też pomogła, bo babcia pochwaliła się prawnuczętami;)