PDA

Zobacz pełną wersję : Kraków gimnastyka dla mam - Koala :)



polly
17-10-2012, 16:36
pozdrawiam serdecznie mamę z którą się minęłam dzisiaj między zajęciami :)

dianek
17-10-2012, 17:04
oo polly bywasz tam częściej?
ja na gimnastykę nie chodzę, bo teraz mnie wywiało na drugi koniec Krakowa, ale bywałam na warsztatach różnych

jak tam nowa siedziba? fajniej się zrobiło?

fiolka
17-10-2012, 19:08
ja chodziłam do Koali 2 lata temu i też fajnie wspominam, a gdzie oni teraz są?

blueann
17-10-2012, 21:08
pozdrawiam serdecznie mamę z którą się minęłam dzisiaj między zajęciami :)

Aha, to chyba mnie. :) Dobrze widzę w avatarze zieloną chustę, którą dzisiaj podziwiałam?


jak tam nowa siedziba? fajniej się zrobiło?

Dla mnie poprzednio też było fajnie. Tylko miejsca mało, niestety. Teraz jest podobnie, tylko wszystko większe. :)


ja chodziłam do Koali 2 lata temu i też fajnie wspominam, a gdzie oni teraz są?

Na Zwierzynieckiej. Kilka tygodni temu się przenieśli.

polly
17-10-2012, 23:14
Aha, to chyba mnie. :) Dobrze widzę w avatarze zieloną chustę, którą dzisiaj podziwiałam?


taaa ukochana Amazonia :) :hey: i pewnie do zobaczenia następnym razem:)


oo polly bywasz tam częściej?
ja na gimnastykę nie chodzę, bo teraz mnie wywiało na drugi koniec Krakowa, ale bywałam na warsztatach różnych

jak tam nowa siedziba? fajniej się zrobiło?

teraz tylko na gimnastyce dla mam w środy i piątki - w ciąży chodziłam na gimnastykę, byłam na szkole rodzenia i na warsztatach z pierwszej pomocy :) a miejscówka bardzo fajna no i lokalizacja dla mnie idealna bo z kazimierza mam spacerek Wisłą na Zwierzyniecką akurat taki na drzemkę:)

dianek
18-10-2012, 08:58
no to faktycznie
mi teraz z pod Ikei tycio daleko

wcześniej z Grzegórzek mi było nawet na Praską nieco bliżej

ja zaliczyłam warsztaty chustowe i pieluchowe, byłam zachwycona, chciałam jeszcze parę rzeczy ale mi lekarz ograniczył aktywność do spacerów łóżko-kuchnia-łazienka no i się skończyło :/

polly
18-10-2012, 09:39
ja się śmiałam że urodziłam dzięki gimnastyce :) pojechałam na porodówkę kilka godzin po zajęciach :P

ehhh zazdroszczę bliskości Ikei (łosoś:heart:) - dla mnie to wyprawa

dianek
18-10-2012, 10:00
wiesz co...
za przeproszeniem już rzygam tym łososiem :P

raz na jakiś czas - super

ale jak się tam bywa na obiedzie kilka razy w tygodniu to człowiek ma dość ;)

jakbyś się kiedyś wybrała na takową wyprawę to daj znać - chętnie wyskoczę na ikeowską kawkę :D

Asikka
18-10-2012, 19:24
To może się spotkamy na gimnastyce w Koali? W najbliższą środę chętnie się wybiorę na te wcześniejsze zajęcia ;)
dianek ja mieszkam na Azorach i też czasami chodzę na łososia do ikea. Wybieram się w najbliższych dniach bo mam poczynić mamie jakieś zakupy:rolleyes:

dianek
18-10-2012, 21:01
o
to jakbyś miała ochotę na chwilę przy kawie czy wspólny spacer po sklepie to daj znać :)

polly
18-10-2012, 21:50
ja z Jaśkiem będę na pewno na wczesniejszej grupie w środę (zresztą jutro też będziemy) :)