PDA

Zobacz pełną wersję : plecak z krzyżem dla malucha



picikola
16-02-2009, 15:03
Udaje mi się go zawiązać, ale za nic nie umiem tego zrobić tak żeby mały, był schowany, czyli wszystkie poły idą pod ramionka.
Nawet nie to że on łapki wyciąga, jakoś tak to po chwili samo opada.
Prosty plecak mniej mnie rajcuje 8)) , mam same długie, za długie chusty, poza tym podoba mi się że tak porządnie jest obwiązany w tym z krzyżem.
Może jakieś inne plecaki albo podpowiedzi dot techniki?

ithilhin
16-02-2009, 15:26
a w jaki sposob przekladasz poly na plecy?

picikola
16-02-2009, 15:39
po moim ramieniu

ithilhin
16-02-2009, 15:44
a ten poziomy pas dochodzi do karku dziecka? bo powinien. byc moze nieco za wysoko dziecko wkladasz i dalego za bardzo wystaje Ci z chusty?
bo jak poziomy pas siega karku a poly sa rozlozone dobrze to przy dobrym dociagnieciu nie powinien sie wyswobodzic od gory....

picikola
16-02-2009, 15:51
dochodzi do karku
czyli dziecko niżej, ale węzeł nad biustem? to materiał nie będzie szedł poziomo, czyli równolegle do podłogi, tak może być?
to inaczej, jak wysoko/nisko ma być dziecko?

april
16-02-2009, 16:07
Ja nie rozumiem szczerze mówiąc. Wiążąc plecak z krzyżem mam węzeł nad biustem bo jak mam pod to mam dziecko za nisko i Mania się wścieka, że nic nie widzi.

IwontaG
16-02-2009, 16:27
Najlepiej jakbyś pokazała zdjęcia to wtedy by wszystko dziewczyny naocznie oceniły.

andziulindzia
17-02-2009, 11:37
A może trochę za słabo naciągasz krzyżujące się poły? Dlatego opadają? Jak już nasuniesz połę na rękę, złap chustę za plecami i całość lekko unieś do góry, tak żeby porządnie zakryć dziecko. Opuszczając w dół od razu naciągnij porządnie materiał. Górna krawędź krzyżującej się poły powinna sięgać do karczku dziecka (no może boku szyi a nie karczku)
Plecak z krzyżem należy do moich ulubionych :D

Andzia

andziulindzia
17-02-2009, 11:39
A dziecko powinno widzieć co nieco nad twoim ramieniem. Czyli nie za nisko. Zresztą jak jest za nisko to bolą plecy nosiciela

Andzia