PDA

Zobacz pełną wersję : Parking Katowice Sokolska



muzakate
27-09-2012, 13:42
Kobietki z Katowic! Jadę dziś do Katowic, okolice Banku Śląskiego, Sokolska; Gdzie można tanio lub bezpłatnie zaparkować?
Wyjeżdżam za jakąś godzinkę, wiec pytam tak naprędce! Z góry dziękuje za szybką reakcję!

buka
27-09-2012, 13:46
w samym centrum prawie wszystko płatne, na moniuszki, za mostkiem na rawie było miejsce do parkowania równolele do ulicy (tyły szkoły muzycznej na teatralnej), kiedys tam mieszkałam i było to centralnie pod moimi oknami. niewiem jak to teraz wylada bo jakis remont kamienicy robili i bylo tam pozastawiane.
powyzej ulicy jagiellonskiej masz juz bezplatne parkingi, bo konczy sie centrum, niestety miejsca jak na lekarswo ;)

muzakate
27-09-2012, 14:10
Bywałam kiedyś często w Katowicach, ale od jakichś 7 lat nie byłam i nic nie wiem... Pamiętam, że za Empikiem był taki mały parking - czy jest tam jeszcze? Nie wiesz ile sobie liczą za godzinę? A okolice dawnego "Kosmosu" (to chyba nadal Sokolska)? Da się tam zaparkować?

muzakate
27-09-2012, 22:09
Już wróciłam z Katowic; Może komuś przyda się informacja - parking na ul. Sokolskiej,między główną siedzibą ING,a takim dużym hotelem Angelo kosztuje 2 zł/h. Pozdrawiam!

Dorotaa
28-09-2012, 08:52
Szkoda, że dopiero teraz zauważyłam ten wątek, bo ja zaraz przy Sokolskiej mieszkam z widokiem na Bank Śląski i od niedawna wprowadzili takie karty dla gości żeby za darmo mogli sobie parkować jak przyjadą w odwiedziny. Także następnym razem polecam się! :)