PDA

Zobacz pełną wersję : Witam!I prosze o porade



krajewska2
22-01-2008, 18:31
Dostalam link na to forum od znajomej
A wiec od poczatku.
Mam na imie Anka i jestem z Kobyłki(k/Wawy)Chusty jeszcze nie mam,ale nosze sie z zamiarem kupna Nati.
Mam synka 4 miesiace ktory wazy ok.9 kg.Wiem,wiem duzo
Doradzcie prosze,czy taka chusta zda u nas egzamin
Bo moj M jest nastawiony anty i by mnie chyba przechrzcił jak wydam kase,a nie bede jej urzywac
Z gory dziekuje i Pozdrawiam

buns
22-01-2008, 18:34
Tu wszystkie jesteśmy za chustami:) A w Warszawie chustomam i chustotatusiów mnóstwo więc można się spotkać i na żywo popróbować. No i napatrzeć się na piękne chusty:)

ithilhin
22-01-2008, 18:38
na pewno w chuscie bedzie sie Wam nosic lzej niz na rekach.
:-)

goralica
22-01-2008, 19:01
Dostalam link na to forum od znajomej
A wiec od poczatku.
Mam na imie Anka i jestem z Kobyłki(k/Wawy)Chusty jeszcze nie mam,ale nosze sie z zamiarem kupna Nati.
Mam synka 4 miesiace ktory wazy ok.9 kg.Wiem,wiem duzo
Doradzcie prosze,czy taka chusta zda u nas egzamin
Bo moj M jest nastawiony anty i by mnie chyba przechrzcił jak wydam kase,a nie bede jej urzywac
Z gory dziekuje i Pozdrawiam

Aniu ja wprawdzie nie mam Nati ale mam inną chustę. Mieszkam niedaleko Ciebie (w wesołej). możemy sie umówić jakoś i spróbujesz się zamotać i czy Ci to pasuje :-)
daj znać jak Ci pasuje i kiedy

Ruda
23-01-2008, 11:13
nosimy tez duzo ciezsze dzieciaczki:) i nie ukrywam, ze w chuscie jest i wygodniej i przyjemniej :) i dla nas i dla naszym maluchow :)

krajewska2
24-01-2008, 14:21
Karinko(goralica)jeszcze raz Ci dziekuje za spotkanie.
I serdecznie pozdrawiam

goralica
24-01-2008, 14:40
Mam tylko nadzieję, że Cię nie zniechęciłam ;-) w razie czego wiesz gdzie mnie szukac... no i zapraszam do sw Anny-tam naprawdę są prawdziwe specjalistki :D

krajewska2
24-01-2008, 15:51
No co Ty!!!
Wrecz przeciwnie.Własnie kupiłam Nati
Mam nadzieje,ze jeszcze nie raz sie spotkamy
A do sw.Anny wybieram siw 7 lutego
Jeszcze raz pozdrawiam i dziekuje