PDA

Zobacz pełną wersję : Nosidełko dla małej mamy



glodomorek
13-09-2012, 12:59
Mam problem z zakupem nosidełka dla siebie. Jestem dość drobna, mam 156cm i ważę tylko 40kg, noszę xs. Mierzyłam nosidełko ergonomiczne Womar, pas biodrowy był na styk, pasów naramiennych nie byłam w stanie odpowiednio skrócić. Przymierzyłam też ze 2 wisiadełka :hide: które także były za luźne.

I teraz pytanie, które nosidełko mogłoby na mnie pasować?

Padthai
13-09-2012, 13:03
Mam problem z zakupem nosidełka dla siebie. Jestem dość drobna, mam 156cm i ważę tylko 40kg, noszę xs. Mierzyłam nosidełko ergonomiczne Womar, pas biodrowy był na styk, pasów naramiennych nie byłam w stanie odpowiednio skrócić. Przymierzyłam też ze 2 wisiadełka :hide: które także były za luźne.

I teraz pytanie, które nosidełko mogłoby na mnie pasować?

w jakim wieku dziecko i czy tez male?

yanettee
13-09-2012, 13:05
najlepiej zamówić u którejś z szyjących forumek,
uszyją Ci idealnie dopasowane do Ciebie i dziecka

Padthai
13-09-2012, 13:08
najlepiej zamówić u którejś z szyjących forumek,
uszyją Ci idealnie dopasowane do Ciebie i dziecka

o to, to
albo dostepnych od reki
- Marsupi na rzepy
- moze by Bondolino przypasowalo, choc dosc szerokie pasay naramienne

glodomorek
13-09-2012, 13:30
Córka też mała, 73cm 7,2kg ubranka na 74. Szerokość między nóżkami w chuście 38/39cm. Ma 17 mcy.
Na razie nie stać nas na zamówienie specjalnie dla nas. A marsupi jest chyba dość drogie?

Kasia.234
13-09-2012, 13:33
Córka też mała, 73cm 7,2kg ubranka na 74. Szerokość między nóżkami w chuście 38/39cm. Ma 17 mcy.
Na razie nie stać nas na zamówienie specjalnie dla nas. A marsupi jest chyba dość drogie?

to kup MT albo chusto MT, z węższym panelem
wiązane nosidło łatwiej dopasować do siebie :)

glodomorek
13-09-2012, 13:42
A jakiej szerokości powinnam wybrać panel, żeby długo nam posłużył?

marta-la
13-09-2012, 16:39
A jakiej szerokości powinnam wybrać panel, żeby długo nam posłużył?
Myślę że +/- 40cm

Mama i Tamara
14-09-2012, 23:22
Mam podobny problem. Jestem również bardzo drobna (152cm/40kg). Zamierzam kupić nosidło, ale nie wiem jakie byłoby odpowiednie. Marzy mi się Tula, ale nie wiem czy nie za duże dla mnie. Mam wąskie ramiona a pasy naramienne wydają się być bardzo szerokie. Myślałam też o MT tylko troszkę zbyt skomplikowane wydaje mi się jego wiązanie. Wolę takie, które szybko i sprawnie założę. Proszę o poradę.

Kasia.234
14-09-2012, 23:24
Mam podobny problem. Jestem również bardzo drobna (152cm/40kg). Zamierzam kupić nosidło, ale nie wiem jakie byłoby odpowiednie. Marzy mi się Tula, ale nie wiem czy nie za duże dla mnie. Mam wąskie ramiona a pasy naramienne wydają się być bardzo szerokie. Myślałam też o MT tylko troszkę zbyt skomplikowane wydaje mi się jego wiązanie. Wolę takie, które szybko i sprawnie założę. Proszę o poradę.

Tula pewnie będzie za duże, pamiętam z wątku recenzyjnego albo porównawczego z Manducą, że szczupłym dziewczynom spadały pasy naramienne.

marta-la
14-09-2012, 23:55
Z tego co pamiętam Angel Pack miał wąskie pasy i do tego był mega wygodny.

Jasnie Pani :)
14-09-2012, 23:59
. Myślałam też o MT tylko troszkę zbyt skomplikowane wydaje mi się jego wiązanie. Wolę takie, które szybko i sprawnie założę. Proszę o poradę.
a to akurat nie jest prawda :) MT zakłada sie szybko i sprawnie. Zamiast regulowac pasy wiążesz węzełki. Nawet nowej w temacie wizanie MT nie zajmuje wiecej czasu niz zakładanie nosidła. A wybór o wiele wiekszy.

Mama i Tamara
15-09-2012, 00:22
Jakoś nie mogę się do MT przekonać. O Angel Pack nigdy nie słyszałam. Można coś więcej na jego temat prosić? Jakie jeszcze nosidło byłoby dobre dla chudzielca?

covu
15-09-2012, 07:10
Z mega wygoda angel packa to bym nie przesadzala. One sa raczej srednie...
Slabo wypelnione pasy naramienne, okropny chest belt i niewyprofilowany pas biodrowy - dla mnoe srednie, choc faktycznie optycznie nieduze... Moze ma sens...

Dharma
15-09-2012, 07:41
Ew. Calyx w rozm. Petit

czarna_zaba
15-09-2012, 07:54
Manduca. Mam 152 i nosiłam synka od rozmiaru 74, jedyne nosidło które udało mi sie idealnie dopasować, z takich "one sizów". Mierzyłam też bondolino i marsupi, oba były ok, ale to na mniejsze dzieci tylko.

dankin-82
15-09-2012, 10:34
ja bym ostatecznie uszyła hybryde skoro mt nie chcesz ;)
ale mietki są rewelacyjne, wszystko szyjąca dopasuje pod Was i szczerze Ci polecam ;)

marta-la
15-09-2012, 11:40
Z mega wygoda angel packa to bym nie przesadzala. One sa raczej srednie...
Slabo wypelnione pasy naramienne, okropny chest belt i niewyprofilowany pas biodrowy - dla mnoe srednie, choc faktycznie optycznie nieduze... Moze ma sens...
Ale zgodzisz się że to subiektywna sprawa? ;) Mnie w nim było pomimo dużego już dziecia dużo bardziej wygodnie niż np w Manduce z którą się nie dogadałam. Pamiętaż też z wątków wcześniejszych że AP miały grupkę zwolenników ;)

czarna_zaba
15-09-2012, 11:44
bo to w ogóle są bardzo indywidualne sprawy - np.mnie zupełnie nie podchodzą MT, najlepiej jest przymierzyc, najwyzej się sprzeda dalej:)

Kasiani
15-09-2012, 11:54
możesz spróbować pożyczyć

Padthai
15-09-2012, 12:46
Manduca. Mam 152 i nosiłam synka od rozmiaru 74, jedyne nosidło które udało mi sie idealnie dopasować, z takich "one sizów". Mierzyłam też bondolino i marsupi, oba były ok, ale to na mniejsze dzieci tylko.

Marsupi jest dla malych dzieci, ale Bodno dlugo sluzy.