PDA

Zobacz pełną wersję : zoana



martyyynka
22-08-2012, 17:03
Aż nie chce mi się wierzyć, że jeszcze nie było... Czyżbym nie umiała szukać? Jeśli tak to przepraszam, ale szukałam szukajem i ręcznie i nie znalazłam.

Mega pozytyw dla Ciebie. Co tu dużo pisać zakupy u Zoany zaliczam do najlepszych jakie do tej pory robiłam na forum. Świetny kontakt, zawsze można się dogadać, co do terminu płatności itp. Pieluszki oraz wkłady w stanie idealnym, tak - idealnym, a nie bardzo dobrym, czyściutkie, pachnące. Byłam zaskoczona jak otworzyłam przesyłkę, bo nauczona doświadczeniem po poprzednich zakupach od forumek spodziewałam się raczej widocznych śladów użytkowania, a tu miła niespodzianka. Bardzo dziękuję i polecam zakupy u Zoany.

Celebrianna
22-08-2012, 21:34
No też się dziwię. Ja też zanabyłam od Ani dwie ogromne paki pieluszek i jestem zachwycona. Po pierwsze ma dziewczyna nosa do tych lepszych, a po drugie są właśnie idealne - bez śladów użytkowania i pięknie pachną. Nawet musiałam się podpytać, jak pierze, że są takie czyściutkie, mięciutkie i pachnące.
Polecam kontakt z Anią, bo to bardzo uprzejma, koleżeńska i świetna babka.

obrigada
22-08-2012, 22:45
ja też ogromnie polecam! świetne pieluszki, naprawdę w idealnym stanie i precyzyjnie opisane. Brawo i jeszcze raz - dzieki.

Nalia
23-08-2012, 08:31
A i ja sie wpisze na plus, bo bardzo miło wspominam niedawne kupno chusty od Ani. Fajnie, sympatycznie, bez problemów :)

sylvetta
23-08-2012, 09:39
No to i ja polecam!:) ekstra deale sie uprawia z zoaną:)

greeneddie
23-08-2012, 20:48
Dorzucę swoje trzy grosze :lol:
Kupiłam od Ani dużą pakę pieluch i również byłam mile zaskoczona, wszystko piękne, czyściutkie, jak nowe. Polecam gorąco zakupy u Ani.
Aniu - dziękuję :kiss: chętnie skorzystam ponownie :D

alifi
24-08-2012, 09:34
A ja nic jeszcze od zoany nie kupiłam. Ale mam nadzieję. Bo zoanę lubię :mrgreen:

mamaUlki
19-09-2012, 18:21
ja kupiłam pieluchę i dziękuję ślicznie jak nowa i bardzo miły kontakt :)

koleszna
27-01-2013, 15:08
A Zoana to pierwsza forumka, z którą miałam kontakt. Bardzo sympatyczna, transakcja szybka. Pieluszki śliczne i w ogóle przemiła dziewczyna:)

helenka
28-01-2013, 12:27
To i ja dołączę do grona zadowolonych z zakupów u zoany :)
Polecam wszystkim!

gofrys
13-02-2013, 22:40
Polecam i ja:applause::applause:.
Pieluszki w stanie idealnym..i ten zapach proszku..właśnie,muszę dopytać co to za proszek:confused:,bardzo przyjemny i długo się utrzymuje.

owieczka33
07-06-2013, 16:43
Kupiłam świetna chuste w świetnej cenie, która dotarła do mnie lotem błyskawicy.
:thumbs up:

scarlet
10-06-2013, 11:30
Ja Ani sprzedawałam chustę i wszystkim polecam transakcje. Super kontakt! :thumbs up:

emmaj
16-11-2013, 00:30
Pieluszki w o wiele lepszym stanie niż się spodziewałam, miłe zaskoczenie. Każda wada była uczciwie opisana i to nawet takie, na które nie zwróciłabym uwagi. Pieluszki wyprane, pachnące. Do tego rewelacyjny kontakt. Polecam z czystym sumieniem.