PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsza chusta - pomóżcie proszę



julka_as
21-01-2008, 12:05
Witam sredecznie.
Mój pierwszy kontakt z chustami miałam na sobotnim spotkaniu w Łodzi (dziękuję bardzo za tę możliwość!) i wpadłam po uszy.
Potrzebuję jak najszybciej chustę, bo póki co na niczym innym skupić się nie mogę tylko myślę na jaką się zdecydować...
Mam 165 cm, rozmiar 38, a moja kruszynka 3miesiące i ok.5,5kg - i tu mam pierwszy dylemat, czy długość 4,10-4,20, czy też 4,60 będzie lepsza?
I drugi kłopot - zdecydowanie większy - podoba mi się Storchenwiege Leo oraz Libulle Simone (ten kolorystycznie najbardziej).Która z nich była by lepsza dla początkującej chustomamy?
Na spotkaniu motałam Cudowne indio laguna AnnyMamy

sylwik
21-01-2008, 12:13
ja mam 4,20 didka (powinno byc 4,20 a jest 4,10) i jak wiaze w 2x to zostaja male ogonki a mam 170 i rozm 38. Moj maz by sie nie zawiazal w to wiazane a to malej ulubione wiazanie....
Maz ma 187cm i szczuplu dosc jest.
pozdrawiam
sylwia

Ruda
21-01-2008, 19:07
ja mimo wszystko proponuje standardowa dlugosc 4,6 - i ty i tatus sie zawiazecie:) a na proste, malomaterialochlonne plecaczki jeszcze przyjdzie czas i wtedy mozesz sobie cos krotszego kupic.

Eyja
21-01-2008, 20:09
obie chusty które wymieniasz powinny Was ponieść super :) więc wybierz tą, która kolorami bardziej Cie urzeka :P a długość tez proponuje standard. pozdrawiam :)

mart
21-01-2008, 21:13
jak wyżej.
4,6 lub 4,7 (zależnie od producenta) bo i dla Ciebie i dla małżonka.
a dalej, to już wg upodobań kolorystycznych.... :lol:

opinii o różnych markach na forum nie brakuje. są też osobne posty z recenzjami.

powodzenia!

julka_as
21-01-2008, 21:51
Dziękuję bardzo za odpowiedzi.
Problem długości mam już więc rozwiązany.
Fora z opiniami o konkretnych chustach oczywiście przeglądałam i wiem, że Leo jest b. dobrze oceniany. Kolorystycznie podoba mi się bardziej lilibulle - a tu opinii jest znacznie mniej i właśnie dlatego się zastanawiam czemu ta chusta jest mniej popularna?
Ciekawa jestem po prostu czy lilek też wybacza niedociągnięcia w wiązaniu chusty? Podpowiedzcie jeśli taką posiadacie.
Ah, najwyżej jutro rzucę monetą i szybciutko którąś z nich zamówię. :)