PDA

Zobacz pełną wersję : koncentracja



buniaaa
22-08-2012, 10:52
Brak kontaktu po wymiance, która okazała się wielką pomyłką. Nawet gdy wyjaśni sprawę i cofniemy transakcje to i tak myślę, że komentarz powinien tutaj się znaleźć jako ostrzeżenie dla innych... niewiem co zostało po moich nowych rzeczach ktore wysłalam 2m-ce temu... a dostałam brudny odkurzacz (szkoda że foto nie zrobiłam) cały w gładzi remontowej, dychnął po włączeniu, w środku brudny, rura zawalona białą gładzią więc i silnik napewno też a niby używany w domu tylko do codziennych porządków :rolleyes:
poprostu niby urlop opóźnił wysyłkę później kurier nie odbierał paczki, potemzwrot, następnie problem z wybraniem się na pocztę aż wkońcu doszedł pewnie gdy skończyli remont :mad

koncentracja
25-08-2012, 12:28
Buni buty okazały sie o 1cm mniejsze co nie nie spowodowało ,że napisałam tu o niej. To ze mnie ma, ze jestm na urlopie czy jak teraz na szkoleniu. W jednym z pierwszych maili, napisalam Ci nr do siebie, pisalam ze nie mam czasu tu zajrzec, po pierwszym wyslaniu paczki do Ciebie upsem usilowalam sie do Ciebie dodzwonić, wiec nie gadaj,że zero kontaktu z mojej strony, MALE buty i co prawda nowy fajny album moge Ci odeslać. Ale tak kanfliktową osobą jak ty nie chce miec juz nic wspólnego,
Odkurzacz był brudny wew, ale to chyba nic strasznego skoro działał i że był używany trylko kilka razy,toprawda,silnik jest w porządku skoro dzialea, nie, z wierzchu został przetarty. Po zmianie worka, co chyba jest oczywiste z pewnością będzie ok.

mi.
25-08-2012, 12:59
a ja miałam fajną wymiankę z Koncentracją! :D

i to wymagającą uważności - z Koncentracji strony. ja posłałam buty, więc lajt :cool:, ale w zamian dostałam domowe przetwory w słoikach. Były wspaniale zabezpieczone i szybko dostarczone, a korespondencja okoływiamiankowa przebiegała git.

Paprotka
25-08-2012, 14:54
Ja też byłam zadowolona z przebiegu wymianki z Koncetracją. Wszystko mi dokładnie pomierzyła i mogłam wybrać spodnie dla siebie :)

buniaaa
25-08-2012, 21:18
Żałuje tylko tego że nie zrobiłam fotki rzeczy w paczce bo niewiedziałam jak to złapać aby wyjąć nie pobrudząc się bo wtedy wychodziłam do pracy... Budny był na zewnątrz cały biały, ma zaklejoną (nadal) rurę i nasadkę, a jak go włączyłam to leciał sam pył remontowy i proszę nie pisz, że był używany kilka razy. Ja jestem osobą, która sobie rzeczy wyczyści i ok, ale takie coś w głowie mi się nie mieści...
Buty były dobrze wymierzone wewnątrz tylko należy zwracać uwagę na kształt buta, w tym palce nie dochodzą do końca, pozatym niewidzę powodu abym miała zawyżać długość tym bardziej, że wymiar był podany a to Ty sobie je wybrałaś z mojego wątku więc napewno pod Twoją stopę nie wpisałam wielkości tym bardziej skąd bym ją znała.

Kiedyś się chyba już wymieniałyśmy i było ok dlatego zgodziłam się na wymiankę bez fotki rzeczy, którą mi wysyłałaś.
rzadnych telefonów od Ciebie nie miałam po wysłaniu paczki, pisałaś wiadomości. Telefon mam zawsze przy sobie taki mam zawód...

edit: Jeśli buty nie pasowały to dlaczego dopiero tutaj się o tym dowiaduje? zanim wysłałaś do mnie paczkę-a trwało to długo-dostałaś odemnie jeszcze jak byłaś na urlopie więc jak wróciłaś i zobaczyłaś/przymierzyłaś je mogłaś napisać że je odsyłasz, oddałabym kaskę za wysyłkę i ok, nie musiałabyś wysyłać odkurzacza.

dankin-82
25-08-2012, 21:41
dla równowagi ;) ja byłam zadowolona z transakcji z Bunią :)

deviltya
25-08-2012, 22:48
nie podoba mi się, że po krytyce buni, koncentracja odpowiada od razu obronnie-zaczepnie, ale może się myle.

kurcze, ja mam same dobre doświadczenia