PDA

Zobacz pełną wersję : Mój pierwszy plecak!



nautika
13-08-2012, 10:50
Nie mogłam się powstrzymac i muszę zaieścic fote, o ile mi się uda:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/699de7f1c1087aab.html

a to już moja Madzina zamotana ( wiem że zle, ale bedziemy ćwiczyć )

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e9dacd60fc8e883.html

rybkie
13-08-2012, 13:18
fajnie:)
A ile ma Magdalenka? (nie wiem czemu mi sie tak napisalo nie chcialam uzyc zwrotu Madzia bo mi sie kojarzy:/)

Chyba tez dzis pocwicze:)

marlei
13-08-2012, 13:40
No Kochana! Gratulacje:) i zapraszamy na bazarek po krotsza szmatke;)

nautika
13-08-2012, 14:25
Własnie kupiłam MT, bo mój chłop jakoś w chuscie nie bardzo, Babcia zresztą też. A specjalnie dla nich długą chustę kupiłam. Poczekamy, więc jeszcze te dwa, trzy miesiące jak Madzia będzie siedzieć. Do tego czasu pomęczę się z tą długą szmata. Zresztą mam wrażenie, że jak te ogony wokół tali sobie powiąże dwa razy,to mi się bardziej ciężar dziecia rozkłada. Tylko nie wiem, czy to tak może być?
A Madzinek ma taraz 3 i pół miesiąca.

Mayka1981
14-08-2012, 09:52
Jak na początek to naprawdę ładnie - fajna wysokość:)

Przydało by się zdjecie z boku i bardziej "z tyłu" - na pewno góra do poprawki bo po pasach widać, że nie przebiegają jednakowo (od paszek w górę masz wyraźnie nie ściągnięty materiał na środku i jednej stronie).
Jak najbardziej możesz sobie wiązać chustę w pasie, jak jest za długa nawet na wiązanie z przodu to ciachnij albo wymień na krótszą, albo chwilę poczekaj może jeszcze tata zmieni zdanie jak Wam córa podrośnie i będzie bardziej "treściwa"... Ale w sumie to doradzam dokupić drugą ;)

nel
15-08-2012, 12:54
Mój pierwszy plecak nie był nawet w połowie tak zawiązany :D ja ćwiczyłam dużo po domu, a jak już opanowałam, to siup na miasto! Krótsza chusta fajniejsza do plecaka, bo się tak nie majta... ale jak motam się w długa, to też się tak obwiązuję.

Powodzenia :)

nautika
15-08-2012, 18:44
Dzięki bardzo. Za tydzień jedziemy w góry - to pozytywne nastawienie do motania na plecach sie przyda:)

nel
15-08-2012, 19:58
Na pewno! My w tym roku zrobilismy mala trase w beskidach,na nosilam Zoi w plecaku prostym; maz w 2X i bylo suuuuuper! Milego wypadu zatem!

Gośka
15-08-2012, 20:44
No Kochana! Gratulacje:) i zapraszamy na bazarek po krotsza szmatke;)

Podepne się pod wątek. Pytanie czy obciąć czy kupić drugą? Nosze w Nati M (chyba 4,6m) i dla mnie (rozmiar 36/38) jest stanowczo za długa. Nosimy sie w kangurku i przy tym wiązaniu nawet dla mojego D jest za duża. W plecaku, też piszecie, ze przydaje sie krótka. Pytanie czy jeżeli obetne ją o 1m, to nie bede żałować? Np. że za kilka miesięcy nie bede mogła jej użyć do innego wiązania dla starszaka? Co byście zrobiły na moim miejscu?

Pekatrine
16-08-2012, 00:24
Podepne się pod wątek. Pytanie czy obciąć czy kupić drugą? Nosze w Nati M (chyba 4,6m) i dla mnie (rozmiar 36/38) jest stanowczo za długa. Nosimy sie w kangurku i przy tym wiązaniu nawet dla mojego D jest za duża. W plecaku, też piszecie, ze przydaje sie krótka. Pytanie czy jeżeli obetne ją o 1m, to nie bede żałować? Np. że za kilka miesięcy nie bede mogła jej użyć do innego wiązania dla starszaka? Co byście zrobiły na moim miejscu?

Sprzedaj na all i kup u nas na bazarku krótszą. Ja po opanowaniu kangura, całkowicie porzuciłam rozmiar 4,6 na rzecz 3,6 i 4,2 :)

nautika
16-08-2012, 08:34
No własnie kupić nową chustę....

Marzenia o nowej chuscie - ciągle, i w dzień i w nocy, ogladam, podziwiam i mierze. Krótsza, dłuzsza, Vatanai, Storczyk Anna...Obojętnie jaka, byle mieć dwie, trzy....albo i więcej. Najlepiej inna na każde wiązani i każdy dzien tygodnia :)Zachorowałam....Chyba muszę opuścic to forum...bo popadnę w obłęd :)

letka
16-08-2012, 08:34
Wreszcie się przyda mój lumpowy didek :high: Muszę zacząć ćwiczyć, bo czas nie czeka na nas... Obywatel na drugim zdjęciu cudny, ja mam ćwiczebną żabę z która wszędzie się targam na "pokazy"
Moim zdaniem nie ma co ciąć, bo później będzie brakowało centymetrów. Zostaw sobie lub sprzedaj a krótka kup oprócz tej :)

kerna
16-08-2012, 15:14
nautika biednaaaa Ty :rolleye: Kupuj, nie ma na co czekać:thumbs up:

nautika
16-08-2012, 15:18
Jej tak bym chciała. Ale na moja Natke za 180zł przez trzy miesiące zbierałam. Tak to jest jak się po urodzeniu dziecka bez pracy zostaje :(
Zawsze jeszcze mogę sprzedać wózek - a moja rodzina się niech wscieka. Za wózek to bym trzy łade chusty kupiła :)