PDA

Zobacz pełną wersję : Bebelulu model Lulu



Volpe
04-08-2012, 20:17
Hej dziewczyny!
Powiedzcie mi ile kosztuje taki model chusty nowy? Nie mogę się doszukać na internecie. Z góry dziękuję!
http://archiwumallegro.pl/chusta_bebelulu_model_lulu_kolor_moro-1690924438.html

zoana
04-08-2012, 20:21
yyyyy ale chyba nie chcesz tego kupić?

Volpe
04-08-2012, 20:22
a coś z nią jest nie tak...?

zoana
04-08-2012, 20:24
jeżeli bebelulu to tylko rapalu
a jeśli chcesz kółkową to skośnokrzyżową

Volpe
04-08-2012, 20:28
jestem nowa w temacie, więc nie ogarniam jeszcze wszystkiego, czemu ten model jest zły? Mam tkaną Natkę, ale dziecko nie daje się zamotać, chcę spróbować z kółkową i akurat dostałam propozycję kupna takiej za śmieszne pieniądze, a bebelulu chyba dobrą firmą jest....

mamaLiKa
04-08-2012, 20:43
lulu, to nie jest klasyczna kółkowa, raczej przypomina tzw. "torbę" na dziecko.
Opinie co do niej są podzielone, ja bym była na nie, ale np. tu możesz poczytać więcej na ten temat: http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=13973&page=1

Volpe
04-08-2012, 20:53
mamaLiKa - dziękuję . Ja raczej myślę pod tym kontem, żeby ją wykorzystać kiedy dziecko będzie już siedziało, żeby przyzwyczaić do pozycji na biodrze, a potem przejść z powrotem na Natkę. Moja Marcelina jest anty-wózkowa, anty-chustowa, anty-fotelikowa, tylko ręce są cacy :D a tą chustę mogę kupić za na prawdę parę groszy.

mi.
04-08-2012, 20:54
ja bym nie kupowała innej chusty, tylko rozważyła spotkanie z doradczynią :)

a lulu odradzam jak poprzedniczki.

zoana
04-08-2012, 20:59
w chuście jest tak samo jak na rączkach u mamy, musisz tylko podszkolić się w wiązaniu żeby dziecko nie zdążyło się zniecierpliwić
jak już poćwiczysz przekonasz się,że większość wiązań zajmuje tylko parę chwil

nie taki diabeł straszny

a szmatkę masz dobrą,tak jak pisze mi. spróbuj spotkać się z doradcą albo chociaż z jakąś mamą która ma więcej doświadczenia w motaniu;)

Volpe
04-08-2012, 21:22
No właśnie z taką mamą się spotkałam... i usłyszałam, że tak nerwowego dziecka nie widziała. faktem jest, że Marcela ciągle "w biegu" macha nóżkami, rączkami, co chwila zmiana pozycji na rękach... Najgorsze jest to, że najbardziej lubi jak ją trzymam przodem do świata - może temu tak protestuje w chuście? ehh a mi się marzy taki spokojny spacer w kieszonce...

mamaLiKa
04-08-2012, 21:23
a tą chustę mogę kupić za na prawdę parę groszy.

obawiam się, że ta cena wskazuje też na brak popularności tego wynalazku.

Jeśli wykażesz się cierpliwością, to i fajną, prostą kółkową znajdziesz tanio (czy tu na bazarku, czy na allegro). Tym bardziej, że jak piszesz, chcesz kupić na czas, kiedy dziecko będzie już siedziało, czyli na szukanie okazji też masz czas ;)
(choć kółkową możesz i już teraz używać, dziecko nie musi umieć siedzieć, żeby być noszone w kółkowej, ważny jest tylko właściwy sposób wiązania)

Wiewiórka
04-08-2012, 21:30
odradzam ci kupowanie nawet za śmieszne pieniądze, miałam, wieksze dziecko nosiło się koszmarnie, bo dodawało kilogramów, wolę kupić dziecku kredki za 10zł niż kupić lulu. Niedrogo można kupić rapalu, nawet za 40-50zł, gorąco polecam!!!
nawet jak kupisz za 5zł to będziesz przeklinać to ustrojstwo. Lepszy jest pouch czy kółkowa, też można tanio kupić
a tak z ciekawosci za ile chcesz kupić?

Volpe
04-08-2012, 21:38
W takim razie zdaję się na Was :) Będę szukać dalej a między czasie próbować z wiązaną, może się w końcu uda...

Wiewiórka
04-08-2012, 21:44
W takim razie zdaję się na Was :) Będę szukać dalej a między czasie próbować z wiązaną, może się w końcu uda...
brawo:applause:
ogłoś na chustostraganie że kupisz kółkową czy pouch (i tu podaj wymiary) tanio (napisz ile możesz dać maksymalnie), pewnie coś się znajdzie
Powodzenia:thumbs up:

kakot
04-08-2012, 21:49
jeśli bebelulu, to hamalu, czyli po prostu kółkowa (zwłaszcza jeśli się wytnie sznurki ;) )
Jeśli lulu, to tylko za marne grosze - w celu taniego pozyskania kółek do uszycia normalnej kółkowej z czegokolwiek

annya
04-08-2012, 21:50
Jeśli bardzo przy tym się upierasz, mogę Ci pożyczyć na dłuższy nawet czas w zamian za koszty wysyłki. Tyle, że ja na warsztatach pokazuję to jako produkt, z którego radzę nie korzystać. W żartach chciała ode mnie pożyczać to coś moja ciocia, gdy szła z kotem 18-sto letnim do weta. Ja bym dziecka w tym nie nosiła.

Volpe
05-08-2012, 11:21
annya - dziękuję :P utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że nie ma co się w to pakować ( a raczej dziecko w to pakować :) ) i już napisałam dziewczynie, że nie jestem zainteresowana. Dziś wyszły nam nawet całe 3 minuty w 2X więc może jeszcze nie wszystko stracone :)
Wiewiórka za 10 zeta z kosztami przesyłki już miałam kupić :P

roneczka
17-08-2012, 15:13
Jak wyjdziesz szybko z domu z dzieckiem zamotanym na spacer to dobrą godzinę wam wyjdzie.
na spacerze dzieci w chustach o dziwo nie protestują :-)

odynka
17-08-2012, 16:38
jeśli bebelulu, to hamalu, czyli po prostu kółkowa (zwłaszcza jeśli się wytnie sznurki ;) )
Jeśli lulu, to tylko za marne grosze - w celu taniego pozyskania kółek do uszycia normalnej kółkowej z czegokolwiek
nie wszystkie hamalu maja sznurki;)

Tahiya
15-10-2012, 14:37
przyłączam się do tych co odradzają.

Moją pierwszą chustą była tradycyjna babylonia 4,9m. Potrzebowałam czegoś do transportu dziecka po schodzach z 3p do wózka np wraz z torbami śmieci w ręku bądź z powrotem na 3p z zakupami....
Kupiłam toto coś. Chyba ani razu nie użyłam. Dziecku sie nie podobało. Wogóle nie dało się tego ułożyć wygodnie. Bezpiecznie też nie. Rozczarowana pozbyłam się tego gadżetu szybko ale żal mi tych co to kupują.

a teraz wygrzebalam na allegro taką masakre
http://allegro.pl/chusta-lulu-typu-kolyska-i2715167283.html

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/15/16/72/2715167283
Łączę się z dzieckiem w bólu.

Pekatrine
15-10-2012, 14:51
Też to dzisiaj widziałam, masakra totalna