PDA

Zobacz pełną wersję : urban baby?



Kreska
23-07-2012, 16:24
szukając manducy jakiejś na allegro znalazłam takie coś:
http://allegro.pl/nosidelko-ergonomiczne-jak-manduca-super-cena-i2465814206.html

miała któraś w rękach? to w ogóle stare jest czy nowość jakaś?

(manducy i tak nie zdradzę, tak tylko z ciekawości pytam ;) )

jul
23-07-2012, 16:46
chiba nowość

te zdjęcia na gołym manekinie dość straszne - mogli się zlitować i mu chociaż majtki dać :ninja:

a samo nosidło... no nie wiem, po zdjęciu trudno mi coś powiedzieć... po opisie, to wydaje się, że zewnętrzny materiał to chyba coś sztucznego, skoro chwalą się, ze w środku bawełna... a producent oprócz tego zaszczyca naród jeszcze niezgorszymi "klasycznymi" wisiadłami, więc raczej wczuwy ergo-chusto trudno od niego oczekiwać

Kreska
23-07-2012, 16:56
no właśnie jakieś to takie... dziwne ;)

Celebrianna
23-07-2012, 21:06
Do manduki mu jednak daleko Zwróć uwagę na pasy pod pachami... Manduka ma to jednak o wiele lepiej rozwiązane - szersze, pod kątem, na podkładce z tkaniny panela, z regulacją dwustronną itp. Takie cieniutkie i tak wysoko umieszczone kojarzą mi się raczej z Tuli, albo jakąś hybrydĄ.

paskowka
23-07-2012, 21:10
Jakieś takie mało estetyczne:) Bo o innych aspektach trudno mówic nie macając:)

wrapsodia
23-07-2012, 22:28
dla mnie sieje sztucznością na odległość. Sam fakt kopiowania oryginału w celach sprzedażowych na większą skalę i promowanie siebie na sławie cudzego dorobku zostawię bez komentarza...

Kreska
27-07-2012, 23:17
Do manduki mu jednak daleko Zwróć uwagę na pasy pod pachami... Manduka ma to jednak o wiele lepiej rozwiązane - szersze, pod kątem, na podkładce z tkaniny panela, z regulacją dwustronną itp. Takie cieniutkie i tak wysoko umieszczone kojarzą mi się raczej z Tuli, albo jakąś hybrydĄ.


jasne że daleko!
ale ja w ogóle uważam że manduca to najlepsze nosidło ;) (no, może jeszcze angel pack jest równie superowy ale tylko dla mniejszego dziecka)
to ustrojstwo znalazłam raczej jako "ciekawostkę przyrodniczą" ;)

Atorianna
27-03-2013, 15:25
odswiezam temat :)

ktos ma jakies nowe przemyslenia w tym temacie?:ninja: cena jest dosc kuszaca (na allegro jakies 160zl)

mialyscie okazje testowac?