PDA

Zobacz pełną wersję : lampka



aliona
22-07-2012, 00:20
Jestem od niedawna przeszczęśliwą nową właścicielką Amazonii od lampki
bardzo dziękuję za wyczerpujące informacje o stanie chusty :thumbs up:

kupujcie śmiało od lampki
słyszałam, że ma piękną dolcino do wzięcia ;)

Karusek
08-08-2012, 19:46
ja również polecam zakupy u sia :) bardzo miły kontakt, bardzo uczciwe i miłe podejście, znaaaaacznie więcej niż tylko poprawne :thumbs up: Baaaardzo dziękuję!

koleszna
27-01-2013, 15:12
Ja też polecam zakupy u Lampki, kupowałam chustę, druga już na mnie czeka:) Wyczerpujące informacje, bardzo miła dziewczyna, chusty w super stanie, no i zawsze można się z Lampką dogadać:)

malgos
08-06-2013, 22:45
Polecam bardzo!!! Wszystkie szczegóły dokładnie opisane, chusta zadbana i miękka - tak jak było w opisie. Do tego cierpliwość do moich niezmordowanych pytań na pw ;), za co jestem niezmiernie wdzięczna :). No i udało się zaoszczędzić na przesyłce :) dzięki możliwości odbioru osobistego.

Jak dla mnie super, polecam bardzo!

Mila
08-06-2013, 22:58
I ja pochwalę Lampkę :mrgreen: Bo jej się należy! Bardzo miły kontakt, wyczerpujące i prawdziwe odpowiedzi, elastyczność !!! ;-) No solidna jest! :thumbs up:

Itula
09-06-2013, 11:45
kupiłam od lampki niedawno passiflorę i jestem bardzo zadowolona i z kontaktu i z chusty. Polecam:)

adea
09-06-2013, 16:41
ja również polecam serdecznie ;) Lampka jest przemiła i co tu duzo mówic, przekonajcie sie same ;)

nautika
12-06-2013, 12:21
A ja sobie zapomniałam, że też kupowałam chuste u Lampki. Cztery szmaty dla mnie tachała, żebym sobie mogła wszystkie pomacać i powiązać! Jeszcze dała mi chustę bez kasy i rozłożyła płatnosć na raty!
Co tu dużo mówić, ja Sonię bardzo lubię za całkokształt :)