PDA

Zobacz pełną wersję : Newsletter Didymos!!!



Nymphadora
26-01-2009, 18:46
wlasnie dostalam maila :D

planuja KOLOROWE CHUSTY Z KASZMIREM i Z JEDWABIEM :jump: :jump: :jump:

Dagmara
26-01-2009, 18:50
Uuu to kasę trzeba zbierać. A miałam już tylko 4 chusty kupić :roll:

picikola
26-01-2009, 19:14
ło matko, a ja poszalałam ostatnio

aniakom
26-01-2009, 19:19
UUUch...No nie wiem, cieszyć się, czy płakać :roll:
Wyprzedawać :twisted:

kobra
26-01-2009, 19:24
kolorowy jedwab by mi sie przydal :hide:

picikola
26-01-2009, 19:32
kobra dokładnie to pomyślałam, pewnie wypuszczą kolorowe indio jedwabie, tak prorokuję.
Przy obecnym kursie ojro pewnie u nas wyjdzie ponad 1K!!

hanti
26-01-2009, 19:47
kaszmir mieć muszę, nawet za tysiaka :twisted:

Dagmara
26-01-2009, 19:55
Szalona kobieto :)

milorzab
26-01-2009, 19:58
A ja nie mam newslettera :(
Kaszmir z kolorowym jedwabiem? Coś w stylu elips? To będzie strasznie drogie i chyba nie dla mnie.

Nymphadora
26-01-2009, 20:12
A ja nie mam newslettera :(
Kaszmir z kolorowym jedwabiem? Coś w stylu elips? To będzie strasznie drogie i chyba nie dla mnie.

nie wiem czy kaszmir z jedwabiem czy chusty z kaszmirem i chusty z jedwabiem - niedlugo sie okaze :wink:

milorzab
26-01-2009, 20:21
Przeczytam, jak mój dojdzie i będę się zastanawiać. Albo kostką rzucać :roll:

yerba
26-01-2009, 21:47
chyba muszę się poważnie zastanowić nad rodzeństwem dla kuby... 8))

hanti
26-01-2009, 23:10
dostałam już przyzwolenie od małża na kupienie kaszmiru, teraz tylko czujna być muszę :ninja:

yena
27-01-2009, 01:33
Nymphadora, Kobieto Poinformowana, nie dobijaj koleżanki z Wysp tonącej w recesji i depresji narodowej, plissss. :wink:

szeszunia
27-01-2009, 07:20
Czy ten newsletter mowil moze kiedy te cudenka planuja?

Nymphadora
27-01-2009, 07:25
Czy ten newsletter mowil moze kiedy te cudenka planuja?

nie, to jest zawsze WIELKA TAJEMNICA

Mag
27-01-2009, 09:38
mam wrażenie,że jednak będzie to jakiś żakard mieszany 8))
a to z tego powodu,że czysty indiowy kaszmir miał jedną duuużą wadę-zdarzało mu się rwać bez wyraźnej przyczyny.
indio ogólnie jest delikatną tkaniną,co widac gołym palcem :wink: ,ale nitka wełny kaszmirowej to wręcz ryzyko kiedy się jakaś przerwie (proszę mi wierzyć,proponuję zakupić sobie kłębek prawdziwej wełny 100%kaszmir, to wszystko się wyjaśni :evil: ) .i nie odradzam zakupu, bo to chusta-puch,ale straciłabym całkiem resztki dobrego zdania o didku,jakby indio z kaszmirem wypuscili.
jednym słowem bubel,który bardzom ciekawa,czy powtórzą w pogoni za zyskami.

Nata
27-01-2009, 15:46
Dziewczyny,ale..czy oprócz tego,ze kaszmir daje chuście puszystości i jest niedostępny,więc przez to tak pożadany, to nosi sie lepiej? Jak sie mota,nie osiada,brzegi sie nie wpijają?

Mag
27-01-2009, 16:03
Dziewczyny,ale..czy oprócz tego,ze kaszmir daje chuście puszystości i jest niedostępny,więc przez to tak pożadany, to nosi sie lepiej? Jak sie mota,nie osiada,brzegi sie nie wpijają?

1. kaszmir jest najbardziej miękką chustą jaką znam
2.nosi się jak wełna,czyli dobrze :mrgreen: ,osiada, ja się źle zamota, dociąga się dobrze,brzegi broń Boże, się nie wpijają.
3. kaszmir w dotyku jest specyficzny i trzeba go dotknąć,żeby pożądać, "jak się nie dotknie to pożądanie jakoś jałowe mi się zdaje" :lol:
4. poza tym to tak,jakbyś skarpetki kaszmirowe nosiła,sam luksus :lol:
i parę ciekawostek:
kaszmir jest z kozy kaszmirskiej,reszta wełniaków to owce.utrzymuje stałą temp. ciała, samoczynnie wymusza pewien przepływ powietrza dostosowany od razu do warunków temperaturowych otoczenia poprzez mechanizm kurczenia i rozprężania włosów. Posiada dużą przepuszczalność powietrza - jest oddechowo aktywny, co jest niezwykle istotne przy schorzeniach układu krążenia i oddechowego.
wchłania wilgoć, zobojętnia jony dodatnie,zabija bakterie i roztocza prawie jak domestos :wink: .wszystko cytuję z jakiejś strony z medycyny naturalnej.
chusty z wełny owczej (nie merynosowej nawet) jak wszystkie chusty didka prócz kaszmiru tychże cudownych właściwości nie posiadają.a jak już to w niedoborze.
stąd też cena taka a nie inna.

anse
28-01-2009, 18:07
mam wrażenie,że jednak będzie to jakiś żakard mieszany 8))
a to z tego powodu,że czysty indiowy kaszmir miał jedną duuużą wadę-zdarzało mu się rwać bez wyraźnej przyczyny.
indio ogólnie jest delikatną tkaniną,co widac gołym palcem :wink: ,ale nitka wełny kaszmirowej to wręcz ryzyko kiedy się jakaś przerwie (proszę mi wierzyć,proponuję zakupić sobie kłębek prawdziwej wełny 100%kaszmir, to wszystko się wyjaśni :evil: ) .i nie odradzam zakupu, bo to chusta-puch,ale straciłabym całkiem resztki dobrego zdania o didku,jakby indio z kaszmirem wypuscili.
jednym słowem bubel,który bardzom ciekawa,czy powtórzą w pogoni za zyskami.

To ja stawiam na Nino z kaszmirem.
Ciekawa jestem na ile tym razem kaszmir wycenia :evil: