PDA

Zobacz pełną wersję : KK Trójmiasto poszukuje chętnych do pomocy przy organizacji Tygodnia Bliskości w ELBLĄGU



malabru
11-07-2012, 09:54
Drodzy chustorodzice (może nie tylko mamy się zgłoszą), drodzy doradcy noszenia!

Potrzebujemy chętnych do pomocy przy organizacji spotkań w ramach Tygodnia Bliskości w Elblągu.

Zgłosiła się do mnie osoba zainteresowana współpracą z Klubem Kangura przy organizacji imprez chustowych.
Ma pomysł na zorganizowanie:


warsztatów chustowych
pokazu mody chustowej
pogadanki na temat pieluch wielorazowych
spotkania z pediatrą czy innym lekarzem na temat noszenia dzieci w chustach
rozmowy na temat naturalnego żywienia niemowląt, może BLW
może masażu niemowląt
i co tam jeszcze komu do głowy przyjdzie a poparte będzie doświadczeniem lub wiedzą specjalistyczną...

Imprezy mają się odbyć w weekend poprzedzający imprezę główną, czyli w dniach 6-7 października.


Jeśli nie zgłosi się nikt chętny do pomocy, pójdziemy w wersję minimum, czyli warsztaty i pokaz chustowy, ale nie ukrywam, że liczę na Waszą (gł. Elblążan, ale i osób z Trójmiasta) pomoc.


Ale uwaga! Wszystkie imprezy organizowane są na zasadzie wolontariatu. Tak działa Klub Kangura, więc jeśli zgłosi się jakiś fachowiec to nie będziemy mu w stanie zapłacić za poprowadzenie warsztatów czy pogadankę. Wolę z góry uprzedzić, żeby nie było nieporozumień. To będzie praca na rzecz szerzenia idei bliskości. Formą wynagodzenia będzie możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności i reklama w sieci i gdzie tam jeszcze główna organizatorka umieści informację o spotkaniach.


Wszystkie osoby, które chciałyby się włączyć do pomocy proszę o kontakt PW
Marta

malabru
24-07-2012, 08:43
Naprawdę nie ma na forum nikogo z Elbląga? nikt nie chce pomóc przy organizacji TB?
Trudno w to uwierzyć...

Apel jest cały czas aktualny.

Dominiqueee
24-07-2012, 09:20
Może my mogłybyśmy jakos pomóc.

malabru
24-07-2012, 12:03
Dzięki Dominiko!
Będziemy w kontakcie. Dla nas, z Gdańska, będzie się to wiązało z wyjazdem do Elbląga. Dla mnie jest to ostateczność :) Ale już mi raźniej :)

Dominiqueee
24-07-2012, 14:11
Zdaje sobie sprawe, że to wyjazdowa impreza :) przy okazji odwiedzimy chrzesniaka mojego męża.